Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

20 хвилин тому, vaz75 сказано:

Якийсь дивний той Одеський тариф. Поки ще не перейшов на рік без абонплат, але як він працює, неясно. Позавчора за дзвінок на МТС зняло 1 грн (40 сек розмови), вчора 5 грн за 4хв.35сек. Гм.

Хто підключив рік без абонплат, як у вас?

Мабуть прийдеться на Водафон переходити((( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

9 минут назад, arrival22 сказал:

Мабуть прийдеться на Водафон переходити((( 

Чекай, може то якраз й були ті "штрафи", що згадувались вище, а в "рік без абонплат" не знімаються, як писав Джек74

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, vaz75 said:

Перший вирізка з особистого кабінету в помічнику МТС, другий з ексель файла замовлених в тому ж помічнику витрат за січень 2017 р.

В мене помічник МТС, м'яко кажучи, виглядає інакше, простіше. Думав, можливо, МТС запиляв щось типу Мій КС на Андроїд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Якийсь дивний той Одеський тариф. Поки ще не перейшов на рік без абонплат, але як він працює, неясно. Позавчора за дзвінок на МТС зняло 1 грн (40 сек розмови), вчора 5 грн за 4хв.35сек. Гм.

Хто підключив рік без абонплат, як у вас?

З цим тарифом, епопея яка нагадує ситуацію (акцію, розвод якщо хочете) колись був на МТС.  Вводили масово якусь комбінацію, і гроші на рахунок приходили (якщо я не помиляюсь, бо не пам'ятаю точно) . Ну було шось таке, а потім оператор благополучно зняв у всіх кошти назад.  Як не учасникам якоїсь акції.

Я перейшов з смартфон 3G перший на водафон red xs. ціна та сама а інету вже 1 Gb. Мене влаштовує.ІМХО

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи вартий цей лишній "геморой" для економій 10-20грн ??? 

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам що впадло відкрити оф.сайт і почитати умови, або тут кілька останніх сторінок? Навіщо в двадцятий раз обговорювати те ж саме на кожній сторінці?

 

Просто Супер Одесский, територія дії тарифу - Одеська область, Стандарті умови поза межами домашньої зони звонки абонентам МТС Украина - 1 грн/хв. Стоимость звонков указано за первую секунду каждой минуты разговора. Які ще штрафи та розвод ?

 

@yuraaЯка ще економія, люди за 4,5 хв дзвінка всередині мережі платять 5 грн. Мажори) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Axel сказал:

Вам що впадло відкрити оф.сайт і почитати умови, або тут кілька останніх сторінок? Навіщо в двадцятий раз обговорювати те ж саме на кожній сторінці?

 

Просто Супер Одесский, територія дії тарифу - Одеська область, Стандарті умови поза межами домашньої зони звонки абонентам МТС Украина - 1 грн/хв. Стоимость звонков указано за первую секунду каждой минуты разговора. Які ще штрафи та розвод ?

 

@yuraaЯка ще економія, люди за 4,5 хв дзвінка всередині мережі платять 5 грн. Мажори) 

Зроби скрін, де таке написано. Я не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірте тому що написано. Бо написано одне, а при спілкуванні з операторами розказують протилежне. 

Я перед переходом на vodafon red xs теж багато читав умови, порівнював.Написали що всі послуги та акції анулюються. Вирішив щоб не пропали 1700 бонусів, кудись їх віддати. Колись була можливість віддати на допомогу дітям. Набрав оператора, розказав що в звязку з переходом хочу віддати бонуси на "Добру справу" як виявилось це так називається. Мені надіслали код з допомогою якого це можна зробити. Спробував, прийшла відповідь що немає можливості з мого тарифу це зробити( смартфон 3G перший). Знову набрав оператора.  І почув що при переході на тарифи водафон, бонуси з рахунку не анулюються. 

Час між двома дзвінками на call центр 10 хв.

От і вирішуйте кому або чому вірити, написаному або почутому.ХЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так на одеських тарифах при підключеній РБА знімаються додаткові кошти чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Saddy сказал:

так на одеських тарифах при підключеній РБА знімаються додаткові кошти чи ні?

Завтра скажу. Сьогодні за дзвінок на Київстар зняло 2 грн,

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Saddy сказал:

так на одеських тарифах при підключеній РБА знімаються додаткові кошти чи ні?

Перевірив тільки що, подзвонив на жінчин телефон, побалакав 10 сек - нічого не зняло.

Певно раніше в мене знімало за це (бо грошей на рахунку в мене явно було більше 40 грн, а як виявляється всеодно треба поповняти на 40 грн і більше):

 

 

2017-01-08 (2).png

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

Завтра скажу. Сьогодні за дзвінок на Київстар зняло 2 грн,

Чекаю завтра. Дуже цікавить рік без абонплат на цьому тарифі, крім нього бачу лише тарифи Vodafone.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди,  ну скільки ж можна писати!  Нічого не знімає при підключенні року без абонплат в тарифі 3g одеський.  

Сам перейшов кілька днів назад,  перехід коштує 20гривень, після поповнення на 40гр зняло 15гривень за умовами тарифу на місяць,  які при підключенні РбА відніме від суми 150 гр.  Тобто за саму РбА зняло ще 135 гривееь.  Отже разом на рік тариф виходить 20+ 15+135=170гривень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vrm сказано:

Люди,  ну скільки ж можна писати!  Нічого не знімає при підключенні року без абонплат в тарифі 3g одеський.  

Сам перейшов кілька днів назад,  перехід коштує 20гривень, після поповнення на 40гр зняло 15гривень за умовами тарифу на місяць,  які при підключенні РбА відніме від суми 150 гр.  Тобто за саму РбА зняло ще 135 гривееь.  Отже разом на рік тариф виходить 20+ 15+135=170гривень

 Дякую за втішну новину) Вранці буду переходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, vrm сказано:

Нічого не знімає при підключенні року без абонплат в тарифі 3g одеський. 

:blink: Як це нічого не знімає?! 150гривень знімає!

хоча далі сам же і заперечуєш свої слова:

11 годин тому, vrm сказано:

Тобто за саму РбА зняло ще 135 гривееь. 

хоча які 135 гривень? РбА в "Смартфон 3Ж Одеський" коштує 150 грн. Чітко 150, без всяких придуманих розбивань на суми.

11 годин тому, vrm сказано:

... зняло 15гривень за умовами тарифу на місяць,  які при підключенні РбА відніме від суми 150 гр.  Тобто за саму РбА зняло ще 135 гривееь. 

Звідки фантазії про 15 спочатку і 135 потім? РбА в "Смартфон 3Ж Одеський" коштує 150 грн, їх і знімає зразу після вводу комбінаці замовлення. Якщо в тебе на рахунку не буде 150-ти гривень, тобі не підключить РбА.

 

11 годин тому, vrm сказано:

після поповнення на 40гр зняло 15гривень за умовами тарифу на місяць, 

не знаю, як ти там переходив, що в тебе після поповнення на 40 відразу знімало якусь абонплату... В мене ні разу в цьому місці нічого не знімало. (я перевів 7 телефонів, з яких 3 старих і 4 нових стартових)
Може ти наступного дня дочекався, і лиш на наступний день підключав РбА??? - от і зняло вночі абонплату.

 

Щось ти намутив з цифрами...

 

 

ПиСи:

11 годин тому, vrm сказано:

Люди,  ну скільки ж можна писати!  

:) ну то нашо ти аж три рази одне й те ж строчиш? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, vrm сказано:

Люди,  ну скільки ж можна писати!  Нічого не знімає при підключенні року без абонплат в тарифі 3g одеський.  

Сам перейшов кілька днів назад,  перехід коштує 20гривень, після поповнення на 40гр зняло 15гривень за умовами тарифу на місяць,  які при підключенні РбА відніме від суми 150 гр.  Тобто за саму РбА зняло ще 135 гривееь.  Отже разом на рік тариф виходить 20+ 15+135=170гривень

Підтверджую усі ці слова і цифри... оскільки було все аналогічно...

Єдиний нюанс що я сздійснював перехід до нового року... чи змінилось щось зараз чи ні це вже ніше питання...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейшов щойно,вже піджимали терміни.Все підключило,цікаво які будуть наслідки.Обійшлось у 170 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, soccer сказал:

Перейшов щойно,вже піджимали терміни.Все підключило,цікаво які будуть наслідки.Обійшлось у 170 гривень.

Наслідкив поки не буде - все працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.01.2017 at 11:34, Pavelix сказал:

Сам перейшов кілька днів назад,  перехід коштує 20гривень, після поповнення на 40гр зняло 15гривень за умовами тарифу на місяць,  які при підключенні РбА відніме від суми 150 гр.  Тобто за саму РбА зняло ще 135 гривееь.  Отже разом на рік тариф виходить 20+ 15+135=170гривень

Перейшов вчора по вищеописаній схемі, все працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Selbeor сказано:

Перейшов вчора по вищеописаній схемі, все працює.

 

Вчора два номера перевів. 20+170грн. Мав неприємну розмову з оператором з приводу знятих грошей на попередньому тарифі, так вперше підтвердила, що при активації року без абонплат штраф буде лише при дзвінках на інші мережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, знаходжусь на тарифі "Смартфон 0,50", захтів подивитись, які ж в ньому умови... Зайшов на сайт МТСа, а там пошуком видає два однакові по назві, але різні за умовами тарифні плани! :blink: Не можу зрозуміти, в чому ж різниця (ну, крім тарифів) і де ж мій:_40:

1. http://www.mts.ua/ua/mobile/tariffs/smartfon-050-1

2. http://www.mts.ua/ua/mobile/tariffs/smartfon-050-arhive

:0026:

Онлайн-допомога не відповідає "Дякуємо за очікування, зараз підключиться оператор..." - вже три рази створював "діалог" і чекав по годині:0120:

 

 

ПиСи: подзвонив до "робота" на 111, послухав, і зробив висновок, що 1-й

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, jack74 сказал:

Блін, знаходжусь на тарифі "Смартфон 0,50", захтів подивитись, які ж в ньому умови... Зайшов на сайт МТСа, а там пошуком видає два однакові по назві, але різні за умовами тарифні плани! :blink: Не можу зрозуміти, в чому ж різниця (ну, крім тарифів) і де ж мій:_40:

1. http://www.mts.ua/ua/mobile/tariffs/smartfon-050-1

2. http://www.mts.ua/ua/mobile/tariffs/smartfon-050-arhive

:0026:

 

Онлайн-допомога не відповідає "Дякуємо за очікування, зараз підключиться оператор..." - вже три рази створював "діалог" і чекав по годині:0120:

Онлайн допомога не працює вже як півімісяця.

Подзвони оператору, нехай роз'яснить.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, jack74 сказал:

тож вище вже доПиСишив

Уважніше прочитав, і побачив, що в назві вже є роз'яснення "arhive" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...