Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, sirgo сказано:

Для того є послуга комфортий перехід. В київстара ніби.

Вона я так дивлюся в усіх операторів є... То я он вже веду перемови з оператором, щоб всіх хто дзвонить на мтс переадресовувало на лайф)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

6 годин тому, Ruslyk сказано:

Вже мен той мтс.. з***бав... Вчора на рахунку було 2.34грн (був підключений рік без абонплат)... Сьогодні цей рік закінчився і на рахунку різко -32.34 грн.. Хоча зранку ще дзвонив було все норм (підключено контроль за послугами)... До оператора додзвонитись нереально... Тільки гаряча лінія.. Рахунок поповнювати щоб погасити цей непонятний мінус і вийти в плюс я махав (щоб можна було 50коп за швидке з*єднання з оператором заплатити). Відчуваю піде сьогодні сімка в мусор..

Нормальне явище. з Вас зняли 35 грн. абонплату за існуючий тарифний план. без послуги рік без абонплат. Підозрюю у Вас тариф Смартфон 3 g перший.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі смартфон 3ж перший можливий прямий перехід в смартфон 3ж одеський!, рік без абонплат  коштує  150грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что в нём с Интернетом? Включен в стоимость пакета или по 5 грн за каждый день нужно платить? Если включен - то сколько того счастья в месяц?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ursa якщо ти запитуєш про "Смартфон 3Ж Одеський", то там 500Мб на місяць

 

@Orfey "мало" - це поняття ну дуууже відносне :) Мені, наприклад, для щоденного перечитування новинних сайтів, тем на форумах та переглядання пошти вистачає 200-300МБ (в робочий час, а вдома ВайФай)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, rrid сказал:

в мене мінус може бути на контракті - це нормально (інколи це ще й зручно, і є додатковим плюсом перебування на контракті).

але щоб зняли абонплату на передоплаті - вперше чую (валяється лайф - там знімають незалежно від користування, але не в мінус, в дружини є КС з абонплатою - при недостатньості коштів - не знімають)

 

19 часов назад, Selbeor сказал:

Буває! В мене самого таке було, і в @Ruslyk  така ж ситуація. В обох випадках це було після закінчення послуги "Рік без абонплат".

 

Не обов'язково після "рік без абонплат." В мене в 3g Першому -29 грн після вчасного не поповнення. Абонплату в мінус знімає, але послуг по дзвінкам\інету не надає. Це спонукає клієнта до роздуму поповняти цей мінус чи купити новий, що йому вигідніше. При останньому виборі він вже втратить різницю (в моєму випадку 35-29=6 грн) не скориставшись послугою ще й заплатить за новий стартовий пакет (мін. 20 грн.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, vaz75 сказал:

Не обов'язково після "рік без абонплат."

Я не кажу, що обов'язково, просто я стикнувся з таким випадком. Послуг з мінусом дійсно не дає, навіть подзвонити не можна, хоча гроші з'їло...треба щоб хоть копійка була на рахунку. Купляти новий пакет це не вихід, ти більше що на новому пакеті треба буде поповнятися і гроші за послугу знімуть знову ж, ще й гемор з номером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, IropS сказал:

Зі смартфон 3ж перший можливий прямий перехід в смартфон 3ж одеський!, рік без абонплат  коштує  150грн.

Дзвінки з нашої області на МТСи безкоштовно? Раніше у мене знімало кошти якщо дзвонив на МТС, перебуваючи за межами області (тариф не памятаю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора і в мене закінчився "рік без абонплат". на рахунку було 14 грн. А сьогодні... увага... -56 грн!!! 70 грн зняло якогось х..? Чат мовчить. Оператор злітає ("ми не можемо відповісти на ваш дзвінок, перетелефонуйте пізніше"). МТС (Водафон) - "лучший із худших".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, vaz75 сказал:

Вчора і в мене закінчився "рік без абонплат". на рахунку було 14 грн. А сьогодні... увага... -56 грн!!! 70 грн зняло якогось х..? Чат мовчить. Оператор злітає ("ми не можемо відповісти на ваш дзвінок, перетелефонуйте пізніше"). МТС (Водафон) - "лучший із худших".

Який тарифний план в тебе?

Якщо Ред М, то зняло абонплату, так і зараз ще буде або три або п'ять в день знімати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3g перший 35грн\міс.

12 минуты назад, kayot сказал:

Який тарифний план в тебе?

Якщо Ред М, то зняло абонплату, так і зараз ще буде або три або п'ять в день знімати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РБА в тебе закінчився, коштів на рахунку для зняття щомісячної плати було недостатньо. Тож ти користувався базовими умовами: дзвінки, передача даних і тд. Думаю, це з цим пов'язано. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Saddy сказал:

РБА в тебе закінчився, коштів на рахунку для зняття щомісячної плати було недостатньо. Тож ти користувався базовими умовами: дзвінки, передача даних і тд. Думаю, це з цим пов'язано. 

ти уважно читав? зняло 70 грн при абонплаті 35. Коли знімає і заганяє в мінус, користуватися будь-чим вихідним не можливо.

І чого це достукатися до МТС'а не можна ніяк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, згідно законодавства, якщо знімають суму і не надають послуг, це не порушення Закону про захист прав споживачів?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

До речі, згідно законодавства, якщо знімають суму і не надають послуг, це не порушення Закону про захист прав споживачів?

 

теж думав про це, самому цікаво з юр точки зору. це ж не контракті умови, а передоплата. Забрали кошти, нехай навіть 3 грн чи 14, які були на рахунку, і не надали послуг, виходить обібрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серьога, поїдь на Волі чи Лесі Українки (де в них там зараз основне кубло) і встав перцю по самі помідори)). Ну, щоб не розслаблялись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, vaz75 сказал:

ти уважно читав? зняло 70 грн при абонплаті 35. Коли знімає і заганяє в мінус, користуватися будь-чим вихідним не можливо.

І чого це достукатися до МТС'а не можна ніяк?

Додзвонився до оператора, яка вже чекала такого питання і сходу повідомила, що 35 грн було знято некоректно і мені повернуть їх протягом 10 днів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а компенсація за незручності з-за неможливості дзвонити? Пришлють печеньку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я малих попереводив. ... а який може бути результат? Умови тарплану описані на сайті.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорив з оператором, сказали що не вигідно у нашій області. Будуть зніматись додаткові кошти при дзвінках, і тд і тп..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...