Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

посмішило ось це)

screenshot-1332900557479.png

нагадало старі розводи на кшталт - ви виграли безкоштовний квиток в .........- але за нього треба заплатити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Нарешті перейшов на 0-35, але після того, як випадково отримав СМС від МТС "ви можете змінити свій тарифний план на 0-35". В мене був тариф "Супер МТС".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті перейшов на 0-35, але після того, як випадково отримав СМС від МТС "ви можете змінити свій тарифний план на 0-35". В мене був тариф "Супер МТС".

Брехня не могло в тебе бути такого тарифу, оскільки з нього перехід неможливий, перевірено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брехня не могло в тебе бути такого тарифу, оскільки з нього перехід неможливий, перевірено.

Маю вже дві смс, про безкоштовний перехід на новий тариф. В мене "Супер МТС Енерджі"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моєї жінки був тариф "МТС Регіональний", прийшла смс що можна безкоштовно перейти на 0-35. Так що перехід можливий з будь-якого тарифу, якщо МТС сама це запропонує

Змінено користувачем SJSerg30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НА супер мтс два нулі не шлють смс вони вибірково вибирають хто тратить багато коштів тим не шлють , вони жуки хітрі

в мене також така підозра є :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спілкувався з оператором: щоденна абонплата 0,41коп, тобто 37грн за квартал. Я постійно поповнював на 80 днів-80грн

Вигідно! І так

хто тратить багато коштів тим не шлють
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спілкувався з оператором: щоденна абонплата 0,41коп, тобто 37грн за квартал. Я постійно поповнював на 80 днів-80грн

Вигідно! І так

хто тратить багато коштів тим не шлють

о то ти значить їх не виговорював то хочуть ше с таких як ти здерти потрохи з рахунку ці кошти , а ті хто виговорюю по 30 то тим не шлють акційне смс

Може й так, в мене був тариф супер МТС вільний, то я ніколи не поповняював, дзвонив хіба що на МТС по 35 коп./хв. і то посекундна тарифікація була, так що в місяць біля 5 гривень витрачав. А зараз буду 12-13 гривнів вже точно викидувати. Тому й виходить, що з мене більше грошей викачають :0030: Два пива в місяць :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене ще от таке питання, роз'ясніть:

Щоденний платіж знімається також у тих випадках, коли його сума перевищує залишок на рахунку. В таких випадках використання послуг у відповідності до умов тарифного плану призупиняється і буде відновлено після поповнення рахунку на будь-яку суму. При цьому на рахунку повинен бути позитивний баланс.

Тобто, якщо нема на рахунку нічого - то в мене все-одно буде мінусити баланс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брехня не могло в тебе бути такого тарифу, оскільки з нього перехід неможливий, перевірено.

Маю вже дві смс, про безкоштовний перехід на новий тариф. В мене "Супер МТС Енерджі"

Аналогічний тариф-вже три смс прислали. :)
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене ще от таке питання, роз'ясніть:

Щоденний платіж знімається також у тих випадках, коли його сума перевищує залишок на рахунку. В таких випадках використання послуг у відповідності до умов тарифного плану призупиняється і буде відновлено після поповнення рахунку на будь-яку суму. При цьому на рахунку повинен бути позитивний баланс.

Тобто, якщо нема на рахунку нічого - то в мене все-одно буде мінусити баланс?

Так,-41 коп.,-82 коп. і так далі.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене ще от таке питання, роз'ясніть:

Щоденний платіж знімається також у тих випадках, коли його сума перевищує залишок на рахунку. В таких випадках використання послуг у відповідності до умов тарифного плану призупиняється і буде відновлено після поповнення рахунку на будь-яку суму. При цьому на рахунку повинен бути позитивний баланс.

Тобто, якщо нема на рахунку нічого - то в мене все-одно буде мінусити баланс?

Так,-41 коп.,-82 коп. і так далі.

не врубаюсь

" В таких випадках використання послуг у відповідності до умов тарифного плану призупиняється"

тобто послуга супер відключається чи як? а гроші 41 коп всеодно знімаюсть? Оо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене ще от таке питання, роз'ясніть:

Щоденний платіж знімається також у тих випадках, коли його сума перевищує залишок на рахунку. В таких випадках використання послуг у відповідності до умов тарифного плану призупиняється і буде відновлено після поповнення рахунку на будь-яку суму. При цьому на рахунку повинен бути позитивний баланс.

Тобто, якщо нема на рахунку нічого - то в мене все-одно буде мінусити баланс?

Так,-41 коп.,-82 коп. і так далі.

не врубаюсь

" В таких випадках використання послуг у відповідності до умов тарифного плану призупиняється"

тобто послуга супер відключається чи як? а гроші 41 коп всеодно знімаюсть? Оо

Вот-вот, а про шо! Тут мені теж незрозуміло було!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не врубаюсь

" В таких випадках використання послуг у відповідності до умов тарифного плану призупиняється"

тобто послуга супер відключається чи як? а гроші 41 коп всеодно знімаюсть? Оо

Саме так. При описі тарифу відразу звернув на це увагу.

Все правильно зробили. Для вимивання грошей з рахунків абонентів саме те.

Гроші кінчаються - скоріше поповняй, щоб кантора не втрачала бабла. Пару днів прострочив - подзвонити не можеш, але гроші знімаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не врубаюсь

" В таких випадках використання послуг у відповідності до умов тарифного плану призупиняється"

тобто послуга супер відключається чи як? а гроші 41 коп всеодно знімаюсть? Оо

Саме так. При описі тарифу відразу звернув на це увагу.

Все правильно зробили. Для вимивання грошей з рахунків абонентів саме те.

Гроші кінчаються - скоріше поповняй, щоб кантора не втрачала бабла. Пару днів прострочив - подзвонити не можеш, але гроші знімаються.

Так,що може дойти і до -1000 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для цього потрібно більше шести років. За цей час встигнуть ще щось придумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вирішив випробувати послугу "Доступний закордон" на тарифі 0-35... Телефонував в Німеччину, але не на нім. оператора, а на TravelSiM.

Після того, як глянув на баланс (зникло не 0,75 коп/хв+ 0,5 коп за з’єднання, а 15! грн), все стало на свої місця. В описі тарифу чітко прописано коди країн, на які розповсюджується дана послуга. А я цього не врахував. Так шо будьтє бдітєльни всіхда!

Змінено користувачем vic4ever
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-82 коп. і так далі.

Це в якому тарифі

Супер МТС без ПЗЗ та поповнень 35/50

1-ша доба -39 коп+ПФ= -41 коп.,2-га доба бідповідно ще -41 коп=-82 коп.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-ша доба -39 коп+ПФ= -41 коп.,2-га доба бідповідно ще -41 коп=-82 коп.

Це так але на супер МТС за 30грн. давали 25днів безкоштовних розмов. А тут якщо 30/0,41=73 дні

Так що вигідніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вирішив випробувати послугу "Доступний закордон" на тарифі 0-35... Телефонував в Німеччину, але не на нім. оператора, а на TravelSiM.

Після того, як глянув на баланс (зникло не 0,75 коп/хв+ 0,5 коп за з’єднання, а 15! грн), все стало на свої місця. В описі тарифу чітко прописано коди країн, на які розповсюджується дана послуга. А я цього не врахував. Так шо будьтє бдітєльни всіхда!

А запрос на *101*600# оправлял?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це так але на супер МТС за 30грн. давали 25днів безкоштовних розмов. А тут якщо 30/0,41=73 дні

Так що вигідніше

Це з якої сторони подивитись. Якщо дзвінки часто\довго і в основному лише в середині мережі то так, однак якщо хто багато звонить на інші мережі, то вигідніше наприклад поповнювати простий Супер МТС 0-50 на 80грн./80днів.

1-ша доба -39 коп+ПФ= -41 коп.,2-га доба бідповідно ще -41 коп=-82 коп.

Це ви самі придумали? Я, наприклад, умови послуги "Супер без поповнень" зрозумів так що якщо 0,39коп.>баланс рахунку>0, то платіж стягується і при цьому баланс рахунку стає відємним, після цього наступні 0,39коп. не стягуються так як

об’єм послуг призупиняється і буде від­новлений після поповнення рахунку та досягнення позитивного балансу.

Інакше це буде суперечити умовам самої послуги де вказано, що:

У рамках послуги щодня надається 40 хвилин та 30 SMS для спіл­кування в мережі МТС. При цьому з основного грошового рахунку знімається вартість користування послугою — 0.39 грн/добу
Змінено користувачем Baldek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це так але на супер МТС за 30грн. давали 25днів безкоштовних розмов. А тут якщо 30/0,41=73 дні

Так що вигідніше

Це з якої сторони подивитись. Якщо дзвінки часто\довго і в основному лише в середині мережі то так, однак якщо хто багато звонить на інші мережі, то вигідніше наприклад поповнювати простий Супер МТС 0-50 на 80грн./80днів.

1-ша доба -39 коп+ПФ= -41 коп.,2-га доба бідповідно ще -41 коп=-82 коп.

Це ви самі придумали? Я, наприклад, умови послуги "Супер без поповнень" зрозумів так що якщо 0,39коп.>баланс рахунку>0, то платіж стягується і при цьому баланс рахунку стає відємним, після цього наступні 0,39коп. не стягуються так як

об’єм послуг призупиняється і буде від­новлений після поповнення рахунку та досягнення позитивного балансу.

Інакше це буде суперечити умовам самої послуги де вказано, що:

У рамках послуги щодня надається 40 хвилин та 30 SMS для спіл­кування в мережі МТС. При цьому з основного грошового рахунку знімається вартість користування послугою — 0.39 грн/добу

Три одинички тобі в допомогу! :0120:
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...