Перейти до змісту

Windows 8


Rock

Рекомендовані повідомлення

  • 5 місяців потому...
  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

хто звідки качав 8? хочу попробувати на домашньому ПК, або 7 здихає потрошки...

п.с: а як з програмами? всі працюють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На нормальні ПК (без префіксу "-нет") нікому не рекомендую цей 8. Плюшок дождались щодо відновлення системи але 7ка і так довго працює. А ще він навчився робити обслуговування в спеціально відведений час(тобто не набридає з встановленням оновлень, і найголовніше онлайн перевірка чекдіском (про перевірку диска вручну можна забути) http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=38876

А ліки брав десь на ru-board. Kms micro від Ratiborus в гуглі можна знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стоїть декілька тижнів, поки нормально працює 8, на 7 точно повертатись не хочу. Загрузка компютера за 8-10 секунд:) Стандартні користувацькі програми всі стали, правда 2-3 качав новіші версії. Драйвера ніби також всі стали. Навіть неозброєним оком видно, що система спритніша за 7. Мої параметри i5, 4 ОЗУ, 1 гб відео. Думаю на старіших машинах то 7 вистачить. Ігор не граю, тому нічого не можу сказати як поводить себе система з іграми. І ще одне, люди пишуть, пишуть щоб не ставити 8, а аргументів так і не наводять. Особисто я, як звичайний користувач, поки з мінусами не стикався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав користуватись 8 ще за 2 місяці до офіційної дати виходу, коли в інтернет просочилась фінальна версія. Спочатку поставив на ноут і коли зрозумів що ця система мене цілком влаштовує - поставив на десктоп. Ніяких проблем з драйверами не виникало. На ноуті (Asus X52N) працює з 2ма Гб оперативки і нічого... Все гуд.

Рекомендую встановлювати версію Enterprise. Про те як активувати (майже офіційно) без всяких кряків і сумнівних патчів розповім в ПП всім зацікавленим.

Завантажити торрент файл можна

ТУТ (чисті офіційні образи українських версій)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи ставив хтось 8-ку на нетбуки, де розширення екрану 1024*600. Я ставив, але метро не запускало мені свої, мотивуючи, щоб я збільшив розширення, до 1024 на 768 (що не є можливим на 10" екрані нетбука). Чи хтось обійшов дане обмеження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав користуватись 8 ще за 2 місяці до офіційної дати виходу, коли в інтернет просочилась фінальна версія. Спочатку поставив на ноут і коли зрозумів що ця система мене цілком влаштовує - поставив на десктоп. Ніяких проблем з драйверами не виникало. На ноуті (Asus X52N) працює з 2ма Гб оперативки і нічого... Все гуд.

Рекомендую встановлювати версію Enterprise. Про те як активувати (майже офіційно) без всяких кряків і сумнівних патчів розповім в ПП всім зацікавленим.

Завантажити торрент файл можна

ТУТ (чисті офіційні образи українських версій)

а яку порадиш вибрати з 3 версій? і яку бітну? 64 чи 86?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ж я писав, що рекомендую ставити версію Enterprise. Вона найбільш повна і найдорожча)

Стосовно бітності, то якщо маєш 4 Гб оперативної памяті, то став х64

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

різниця в версіях

a462d25333d7c49ecd7c65a23e872731.jpeg

сам поставив, pro :) ентерпрайз без медіа центра, проте з win to go/. Для дому pro, для бизнеса ent. Інше дивіться таблицю.

pro 64


http://fileshare.in.ua/6586787

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танчики, танчики пашуть???

пашуть;))))

поставив 8, ну як сказати привикнути важко, але видно неозброєним окон що винда дужееее шустріша за 7, по всьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстаті хто підскаже як змінити сочетание клавиш, для переключання мови? неможу в вісімці найти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так само, як і в 7.

Користуюсь вісімкою з грудня-січня. Жодних проблем.

незнаю як там у 7) но в мене в 8 точно не так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Win+ пробіл

Зроби як на скрініpost-6289-0-39197100-1363125761_thumb.pn, постав галку на пункті про використання мовної панелі, там же можна і змінити перемикання клавіш на мовну панель, але Win+Space теж залишаться, вони по-замовчуванню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Win+ пробіл

Зроби як на скрініpost-6289-0-39197100-1363125761_thumb.pn, постав галку на пункті про використання мовної панелі, там же можна і змінити перемикання клавіш на мовну панель, але Win+Space теж залишаться, вони по-замовчуванню

дякую))) вийшло))

хто на якому антивірусі сидить на 8?

поставив нортон 360)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще з часів 7-ки використовую Emsisoft Internet Security Pack, але він платний, всім знайомим та на віртуалках ставлю та використовую Symantec Endpoint Protection, що і вам рекомендую, він безкоштовний для дом. використання:

, мало ресурсів використовує й надає хороший захист ПК.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вісімці є встроєний антивірус. Називається Windows Defender (ззовні той самий Microsoft Security Essentials).

В треї він не відображається але працює справно. Оновлюється кожен день і не набридає користувачу. Так що встановлювати щось стороннє особисто я не бачу сенсу. Вже більше пів року користуюсь вісімкою і відповідно цим захистом і ніяких проблем не виникає. Раз в місяць сканую систему Куреітом тільки для того щоб впевнитись що система чиста. І кожен раз в цьому переконуюсь.

Тут ще велику роль відіграє обізнаність користувача в плані безпеки в інтернеті. Якщо лазити по сумнівних сайтах, скачувати і запускати незрозумілі кряки, "патчі" і кейгени, тицяти на все що блимає в браузері то ніякий антивірус навіть самий платний не спасе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

встановлював на 2 ноута lenovo (z570 i t61) на обох не працює блютуз,

а сайті виробника нема драйверів - пише що мають працювати віндовські а в пристроях - немає ні блютуза ні неопізнаних пристроїв.

в когось були такі проблеми, як вирішили?

P.S. Якщо Windows 8 набуде широкого розповсюдження, цікаво, що буде з усіма лабораторіями антивірусів? Усі Касперські, НОДи, АВАСТи стануть нікому непотрібними?,,,

відомо що буде, теж що і з інтернет експлоурером. антимонопольний комітет накладе штраф на мєлкомягких за те, що користувачі не мають альтернативи і вимушено користуються їхніми продуктами (експлорер а тепер ще й антивірус)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В Сети появилась сборка №9364 операционной системы Windows Blue, которая, как ожидается, должна в качестве обновления придти на смену последней версии ОС от компании Microsoft - Windows 8 - уже этим летом. "Голубая" Windows оказалась в Интернете 24 марта и предлагается как ISO-образ размером 2,63 Гбайта.

Согласно сведениям информпортала SlashGear, доступная в Сети сборка операционной системы Windows Blue отличается существенно улучшенным пользовательским интерфейсом. В частности, новая версия Windows ОС позволяет сделать размер "живых" плиток еще более крупным или еще более мелким, чем Windows 8. Кроме того, здесь содержится большое количество новых фоновых изображений, предлагается множество цветов и цветовых оттенков для фоновых изображений. Важной особенностью интерфейса Windows Blue является возможность вывести на экран сразу два приложения. Окна работающих приложений окажутся одинаковой ширины и будут располагаться бок-о-обок. Таким образом, пользователь, сможет, например, одновременно работать с музыкальным проигрывателем и искать новые программы в Windows Store или же "бродить" по просторам Интернета.

Кстати, о последнем - Windows Blue наделена новым браузером Internet Explorer 11. Его характерными чертами является более плавная работа по сравнению с предшественником, поддержка синхронизации вкладок и режим совместимости с контентом под Mozilla Gecko.

Наконец, еще одним нововведением Windows Blue является еще более глубокая, чем в Windows 8, интеграция с "облачным сервисом" SkyDrive.

chip.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вісімці є встроєний антивірус. Називається Windows Defender (ззовні той самий Microsoft Security Essentials).

В треї він не відображається але працює справно. Оновлюється кожен день і не набридає користувачу. Так що встановлювати щось стороннє особисто я не бачу сенсу. Вже більше пів року користуюсь вісімкою і відповідно цим захистом і ніяких проблем не виникає....

а ти win 7 користувався ?

ти не повіриш там також той Defender є, і даже на win XP його можна поставити :)

Windows Defender (Защитник Windows), ранее известный как Microsoft AntiSpyware — программный продукт компании Microsoft, созданный для того, чтобы удалять, помещать в карантин или предотвращать появление spyware-модулей в операционных системах Microsoft Windows. Windows Defender по умолчанию встроен в операционные системы Windows Vista, Windows 7 и Windows 8, и бесплатно доступен для скачивания при использовании Windows XP и Windows Server 2003.

так ,що то зовсім не антівірус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю що в Vista і 7 є Windows Defender (WD), бо сидів на цих системах в свій час.

Але! Крім цього захисника можна інсталювати антивірусний пакет Microsoft Security Essentials (MSE), випущений в 2010 році.

Встановити його можна через центр оновлень Microsoft Update, де він позиціонується як рекомендоване оновлення системи (KB2267621, пізніше — KB975959).

При інсталяції MSE вбудований WD автоматично вимикається.

В Windows 8 вбудований WD вже виглядає як дещо змінений антивірус MSE але з тим же функціоналом. Отже я для себе не бачу сенсу інсталювати "ліве" ПЗ. А про те наскільки цей "не антівірус" є антивірусом можна сперечатися... Але то вже в іншій темі. Скажу одне: "Моя система чиста. А чия це заслуга... Чи моя чи WD, то вже інше питання."

Декілька скрінів для порівняння:

Windows XP (вбудований Windows Defender):

C9M6n.th.jpg

Windows 7 (вбудований Windows Defender):

yfv6B.th.jpg

Windows 7 (антивірус Microsoft Security Essentials):

c3BY.th.png

Windows 8 (вбудований Windows Defender):

9IwfJ.th.png

P.S.: А при спробі у Windows 8 інсталювати антивірус Microsoft Security Essentials система видає наступне:

Використовувана версія Windows містить оновлену версію програми Windows Defender, яка забезпечує такий самий рівень захисту, що й Microsoft Security Essentials, а також характеризується деякими іншими суттєвими вдосконаленнями.

TtgyD.th.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Сети появилась сборка №9364 операционной системы Windows Blue, которая, как ожидается, должна в качестве обновления придти на смену последней версии ОС от компании Microsoft - Windows 8 - уже этим летом. "Голубая" Windows оказалась в Интернете 24 марта и предлагается как ISO-образ размером 2,63 Гбайта.

Согласно сведениям информпортала SlashGear, доступная в Сети сборка операционной системы Windows Blue отличается существенно улучшенным пользовательским интерфейсом. В частности, новая версия Windows ОС позволяет сделать размер "живых" плиток еще более крупным или еще более мелким, чем Windows 8. Кроме того, здесь содержится большое количество новых фоновых изображений, предлагается множество цветов и цветовых оттенков для фоновых изображений. Важной особенностью интерфейса Windows Blue является возможность вывести на экран сразу два приложения. Окна работающих приложений окажутся одинаковой ширины и будут располагаться бок-о-обок. Таким образом, пользователь, сможет, например, одновременно работать с музыкальным проигрывателем и искать новые программы в Windows Store или же "бродить" по просторам Интернета.

Кстати, о последнем - Windows Blue наделена новым браузером Internet Explorer 11. Его характерными чертами является более плавная работа по сравнению с предшественником, поддержка синхронизации вкладок и режим совместимости с контентом под Mozilla Gecko.

Наконец, еще одним нововведением Windows Blue является еще более глубокая, чем в Windows 8, интеграция с "облачным сервисом" SkyDrive.

chip.ua

ссылку на образ Windows Blue можно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...