Перейти до змісту

TUBORG

Рекомендовані повідомлення

fd33651dcc9c.jpg

Впервые в истории «Оскара» французская картина и французский актер стали обладателями премии Американской Киноакадемии. Лучшим фильмом был признан «Артист» - в общей сложности у картины Мишеля Хазанавичуса пять «Оскаров». «Хранитель времени» Мартина Скорсезе также получил пять статуэток, но они в основном отмечают технические достижения ленты.

Лучший оператор — Роберт Ричардсон — «Хранитель времени»

Лучший художник-постановщик — Данте Ферретти - «Хранитель времени»

Лучшие костюмы — «Артист»

Лучший грим — «Железная леди»

Лучший фильм на иностранном языке — «Развод Надера и Симин» — Иран, режиссер Асгар Фархади

Лучшая актриса второго плана — Октавия Спенсер — «Прислуга»

Лучший монтаж — Энгус Уолл и Кирк Бакстер — «Девушка с татуировкой дракона»

Лучший звук (sound editing) — «Хранитель времени»

Лучшее сведение звука (sound mixing) — «Хранитель времени»

Лучший документальный фильм — «Непобежденные»

Лучший анимационный фильм — «Ранго»

Лучшие спецэффекты — «Хранитель времени»

Лучший актер второго плана — Кристофер Пламмер — «Начинающие»

Лучший композитор — Людовик Бурс — «Артист»

Лучшая песня — «Man or Muppet» — «Маппеты»

Лучший адаптированный сценарий — «Потомки» — Александр Пэйн, Нат Факсон и Джим Рэш

Лучший оригинальный сценарий — «Полночь в Париже» — Вуди Аллен

Лучший короткометражный фильм — «Берег»

Лучший короткометражный документальный фильм — «Спасая лица»

Лучший анимационный короткометражный фильм — «Фантастические летающие книги Мистера Морриса Лессмора»

Лучший режиссер — Мишель Хазанавичус — «Артист»

Лучший актер — Жан Дюжарден — «Артист»

Лучшая актриса — Мэрил Стрип — «Железная леди»

Лучший фильм — «Артист»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не чекала , що виграє "Артист".У цьогорічному Оскарі сподобався тільки ведучий :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не чекала , що виграє "Артист".У цьогорічному Оскарі сподобався тільки ведучий :0151:

якби тільки й було про це мови. "Артист" був фаворитом, він же і переміг.зараз Оскар став нааастільки передбачуваним, що просто вже не цікаво дивитись. це перше, а друге просто таки дратує відверте ігнорування академією дуже багатьох справді сильних фільмів.

а той хто мені "мінусонув" в попередньому моєму пості явно далекий від кіно та й, напевно, не дивився церемонії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я чекав. Як на мене "The Artist" цілком достойний фільм для головної нагороди: підбір акторів, їхня гра, сюжет, музичний супровід і т.д. - все сприймається з захопленням навіть для людей, які й в помислах не мають подивитись "якесь там німе кіно" (бюджет 17 млн., касові збори близько 100 млн. на даний момент).

"Hugo", маючи не погані спецефекти, гарну картинку, абсолютно позбавлений цікавої сюжетної лінії. В мене склалося таке враження, що першу половину фільму Мартін знімав не задумуючись, що буде в другій. Це кіно можна віднести до звичайних сімейних фільмів, який варто переглянути ввечері після роботи, але ніяк до кращого фільму року. Причому бюджет 155 млн., касові збори трохи більше 100 млн.

Це щодо ймовірних переможців.

Моя думка про інші:

"The tree of life": було б не погане кіно, якби не настільки перегнули палку. Я розумію, що втрата сина - це величезне горе. Але коли про це стогнуть з перших хвилин фільму до останніх, то мало хто це може витримати. Хотіли зробити щось унікальне на зразок "What Dreams May Come", але нажаль не вийшло :(

"Moneyball": хороше кіно, продуманий сюжет (нажаль не перший в свому роді), відмінна режисура, не погана гра акторів. Цей фільм можна назвати найбільш приземленим зі всіх претендентів. Нажаль не дотягує до перших двох претендентів. І нічого було Бреду Пітту робити ображене обличчя - Жан Дежарден зіграв набагато краще.

"War Horse": запростий як для Спілберга. Я б взагалі не висовував би його як на кращий фільм.

"Extremely Loud & Incredibly Close": нажаль не бачив:(

"Midnight in Paris": намагались зробити щось екстравагантне та унікальне в сюжетній лінії, але виявилось нуднувато. Постійно треба дивитись скільки вже пройшло фільму, коли ж буде той довгоочікуваний кінець. Взагалі, філософський фільм. Для філософів "на ура", для іншої верстви населення наврядчи:(

"The Help": взагалі цікаве кіно, але дуже вже заїжджений сюжет. Таких фільмів було багато. Унікальним я вважаю лише історію з тістечком :)

"The Descendants": на мою думку - це найгірший фільм з усіх претендентів. Ну да, Джордж Клуні - актор "ще той". Але який би актор не був, якщо він знімається в маячні, то від того вона краща не стане. Жінка лежить в комі, чоловік взнає, що вона йому зраджувала. І далі "куча" сльоз, навіть від жінки коханця дружини. Взагалі намагались показати, що на Гаваях також не все гладко, що і там живуть люди, що і там є свої проблеми. Все це хотіли показати на основі неймовріно влучно підібраної/придуманної історії. Але як і в деяких вище наведених випадках, на мою думку, це в них не вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"The tree of life": було б не погане кіно, якби не настільки перегнули палку. Я розумію, що втрата сина - це величезне горе. Але коли про це стогнуть з перших хвилин фільму до останніх, то мало хто це може витримати.

таке враження, шо фільм дивились не уважно. на початку сліз і горя було багато, а далі були показані події, які відбувались до втрати сина. так шо шось ви плутаєте.

"Moneyball": хороше кіно, продуманий сюжет (нажаль не перший в свому роді)

наприклад?

І нічого було Бреду Пітту робити ображене обличчя - Жан Дежарден зіграв набагато краще.

Пітт знає чого ображається. на Оскар він давно напрацював, а про минулий рік так я взагалі мовчу - дві просто прекрасні ролі, якщо не найкращі. та й може краще, що Дюжардену дали Оскар - для нього це квиток у Голлівуд. Пітт був, є і буде, а от талановитого Дюжардена, можливо, і не помітили б, якби не роль у "Артисті"

"The Help": взагалі цікаве кіно, але дуже вже заїжджений сюжет. Таких фільмів було багато.

і знову ж, наприклад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке враження, шо фільм дивились не уважно. на початку сліз і горя було багато, а далі були показані події, які відбувались до втрати сина. так шо шось ви плутаєте.

Ці події до цього підводили

"Moneyball": хороше кіно, продуманий сюжет (нажаль не перший в свому роді)

наприклад?

"Invictus", "Tin Cup"

І нічого було Бреду Пітту робити ображене обличчя - Жан Дежарден зіграв набагато краще.

Пітт знає чого ображається. на Оскар він давно напрацював, а про минулий рік так я взагалі мовчу - дві просто прекрасні ролі, якщо не найкращі. та й може краще, що Дюжардену дали Оскар - для нього це квиток у Голлівуд. Пітт був, є і буде, а от талановитого Дюжардена, можливо, і не помітили б, якби не роль у "Артисті"

Причому тут "був є і буде". Я писав про те що, Дюжарден в Артисті зіграв краще ніж Пітт в двох своїх фільмах

"The Help": взагалі цікаве кіно, але дуже вже заїжджений сюжет. Таких фільмів було багато.

і знову ж, наприклад?

"Mississippi Burning" і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці події до цього підводили

хоч зрозуміли, що написали? самі ж собі суперечите.

"Invictus", "Tin Cup"

другий не бачив. "Invictus" взагалі далекий від "Moneyball". мені це нагадує марні порівняння багатьма фільмів "Матриця" і "Початок". здається і схожі, але фільми зовсім про різні речі.

Причому тут "був є і буде". Я писав про те що, Дюжарден в Артисті зіграв краще ніж Пітт в двох своїх фільмах

да я і нічого не маю проти Дюжардена

"Mississippi Burning" і т.д.

один? а як же це

Таких фільмів було багато.

якби написали з десяток фільмів, то була б інша мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от ви тут сперечаєтесь, а мені сумно....від нашого українського кіно....

а шо це таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільмів про пригнічування чорношкірих в Філадельфіїї більше ніж 10, повірте мені.

Я висловив свою думку (про що написано в мому першому пості), у вас своя, в мого друга ще інша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, а в мене дуууже багато позитивнх емоцій! :)

Цього року мені неабияк пощастило, мав час і можливість сповна надихатись тією магічною атмосферою кіно, котру щороку стимулює оскарівська церемонія. Це лиш мій суб'єктивний погляд, але дозволю собі, підсумовуючи минулий рік, спрогнозувати: мовою винних критиків - це без сумніву вінтажний рік! І серед лауреатів, і серед номінантів світ отримав апетитну порцію добротного кіно, приреченого стати класикою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже і дуже приємно здивував "Адреналін сіті". З завтрашнього дня в їх репертуарі буде "Артист" :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже і дуже приємно здивував "Адреналін сіті". З завтрашнього дня в їх репертуарі буде "Артист" :ok2:

ну значить BDRip не чекаєм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже і дуже приємно здивував "Адреналін сіті". З завтрашнього дня в їх репертуарі буде "Артист" :ok2:

На хвилі успіху фільму скосити бабла, це викликає неабияке здивування зі сторони "Адреналіну"! Браво! Браво, альтруїстам і поціновувачам кіномистецтва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого особливого, думаю, вони там не накосять. Німе, чорно-біле кіно, хай і з оскаріською відзнакою навряд чи візьмуться осилити ті, що зазвичай роблять касу кінотеатрів на зразок "Адреналіну".

На кого роблять свій скептичний акцент андреналінівці видно і з вибору зали. Мають вже гірнкий досвід минулорічної трансляції оскарівського тріумфатора "The King's Speech". Навіть найменшу, сіру залу адекватно заповнити не вдавалось. Так що, думаю, це швидше іміджевий крок і спроба залучити нову аудиторію.

P.S. Дуже хотілося б вірити, що хтось там подібними питаннями всерйоз переймається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з мого кола друзів,мабуть нікому не покатить таке кіно) я і сам замислююсь чи воно мені покатить) ,але все ж схожу і подивлюсь,навіть якщо прийдеться йти самому,що може і краще(жінці навіть не пропоную ^_^ )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже і дуже приємно здивував "Адреналін сіті". З завтрашнього дня в їх репертуарі буде "Артист" :ok2:

На хвилі успіху фільму скосити бабла, це викликає неабияке здивування зі сторони "Адреналіну"! Браво! Браво, альтруїстам і поціновувачам кіномистецтва.

ми не америка. це там в них Оскар може підняти фільм з повної попи бокс-офісу на вершину. у нас тільки молодь цікавиться кіно, а вона як відомо качає фільми з нету. всім же іншим не до Оскара - у людей побутові проблеми в голові, а не якийсь там чорно-білий та ще і німий "Артист". прикро, але це правда нашого життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...