Перейти до змісту

Хто де купує риболовні приладдя


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 308
  • Створено
  • Остання відповідь

Andrew_Best, ні. Можна на кораблик та різні його модифікації, можна на перетяг, можна на сбіруліно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ще відкрився новий магазин на Львівській біля Нашого краю! Ціни я б сказав не дорогі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще відкрився новий магазин на Львівській біля Нашого краю! Ціни я б сказав не дорогі.

З якимим порівнював, який товар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Відкрився новий рибальський магазин на перехресті вул. Кравчука та вул. Воїнів-Інтернаціоналістів. Хто ще в яких інтернет-магазинах замовляє рибальські приладдя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрився новий рибальський магазин на перехресті вул. Кравчука та вул. Воїнів-Інтернаціоналістів. Хто ще в яких інтернет-магазинах замовляє рибальські приладдя?

Ну це не інтернет-магазин, а звичайни магазин. Зараз діє на все 10% знижка, пізніше будуть картки постійного клієнта.

Доречі зараз у "Кльово" на одяг Norfin 20% знижка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрився новий рибальський магазин на перехресті вул. Кравчука та вул. Воїнів-Інтернаціоналістів. Хто ще в яких інтернет-магазинах замовляє рибальські приладдя?

Ну це не інтернет-магазин, а звичайни магазин. Зараз діє на все 10% знижка, пізніше будуть картки постійного клієнта.

Доречі зараз у "Кльово" на одяг Norfin 20% знижка.

Та я не мав на увазі, що то інтернет-магазин. Просто друге речення не відноситься до цього магазину, можливо некоректно його сформулював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піднімалась мова про мушки, ось знайшов й уже замовляв у них.

Може комусь в пригоді буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а хтось купував на американських сайтах

www.cabelas.com/

чи

www.basspro.com/

? Які враження від самих сайтів, асортименту та цін? Чм справді там набагато дешевше ніж у нас в Луцьку-Україні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

www.basspro.com/

Також придивляюсь до цього магазину.

Ціни та дуже приємні))

а в Розетці хто замовляв снасті?

А сенс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Please add 45% of your merchandise total for shipping and handling charges or a minimum of $40.00 USD, whichever is greater. Additional shipping charges may apply for oversized items as indicated in the catalog or Internet site. We will notify you of these charges by email. We will not release your order for processing until you have approved the charges.

Я б замовив оцю куртку/дощовик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чого запитую, бо мої знайомі америкоси пропонують зайнятиьс тут продажем з цих сайтів (комплектувати збірні замовлення). При чому ціни робити на відсотків 10 більші ніж на сайі. От я і думаю, чи цікаво це буде нашим рибакам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN сказал:

www.basspro.com/

Також придивляюсь до цього магазину.

Ціни та дуже приємні))

HelloBoy сказал:

а в Розетці хто замовляв снасті?

А сенс?

ну я там найшов махову удочку за 97 грн, в Луцьку 1:1 така ж сама вартує 184грн, то я собі хочу замовити 2 шт+50грн доставка і того мені виходить 244 грн, замість 368грн, то напевно сенс є.

я просто питаюсь бо ше ніколи нічього не замовляв через розетку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто питаюсь бо ше ніколи нічього не замовляв через розетку...

Якщо знайшли щось справді вигіднішее то сміливо замовляйте. Наскільки я знаю з розеткою не має особливих проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Кльово брав собі фідера, то там зі знижкою вийшло на ~100 грн дешевше чим на Розетці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Кльово брав собі фідера, то там зі знижкою вийшло на ~100 грн дешевше чим на Розетці :)

У мене в Кльово будь-яка позиція дешевша чим на Розетці. Правда я не купую самий дешевий ціновий сегмент, хоча й без фанатизму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Кльово брав собі фідера, то там зі знижкою вийшло на ~100 грн дешевше чим на Розетці :)

У мене в Кльово будь-яка позиція дешевша чим на Розетці. Правда я не купую самий дешевий ціновий сегмент, хоча й без фанатизму.

Погоджуюсь, якщо ще врахувати вартість доставки, а в Кльово дають завжди знижку, а якщо купувати щось на більшу суму, то можна ще трохи сторгувати, перевірено :) Дякую продавцям Кльово :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хтось можливо бачив, побудували новий риболовний магазин навпроти Iмiджу через дорого? На вигляд магазин не маленький. Хто вже був, скажiть асортимент великий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Відкрився не так давно магазин "Рибалка" на розі вулиць Кравчука - В. Інтернаціоналістів (в новобудові, по одну сторону Приватбанк, по другу магазин Секонду). Асортимент великий, ціни ще не порівнював. Хоча, замовляв в одному відомому в Луцьку рибмагазані на пр. Волі коліно до спінінга (кінець лютого було це), то до цих пір дзвонять. А з ними зв"язався по електронці, самі подзвонили (через тиждень) що вже є коліно, тай ще знижку, як на мене, зробили не погану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...