Перейти до змісту

Луцький аеропорт


jeeper

Рекомендовані повідомлення

Та чого тему закривати?Цікава тема.Тай мені особисто цікаво,велику частину життя в тому районі прожив,а за колію ходили тільки якогось військового залізяччя насбирати,пороху,патронів.А навкруги що було то й не запамяталося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

Так в чому проблема? Тема плавно переходить в краєзнавчу галузь, на що цей розділ і створювався. :) А нову інфу - завжди будь ласка.

P.S. Коли то все було, то в мене з фотоапаратури хіба камера-обскура могла бути, або калейдоскоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мені колись пощастило політати на екскурсійному Кукурузнику, по маршруту Крупа - Крупа. Ригаловки не пам"ятаю, але чітко в голові сидить "фото" "Розвилки" на Київській площі, як побачив, тоді тільки я зрозумів чому її так називають. І машини такі маленькі, як іграшкові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знав, що у нас були екскурсійні польоти (з обльотом Луцька?). В якому році це було? І скільки вартував квиток?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були польоти,квиток ,здається 1 рубль.коштував.Це десь 8 булок хліба,25 куб.газу,10 ескімо,,25 презервативів(не дуже якісних),Або пляшка чорнила(вина).А екскурсії в 60-70р.р.Но не підготовленій людині я не радив би.Ригаловка,все що памятаю,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если вернуться к вопросу о сельхоз. аэродромах (или их остаткам)- не так уж их и мало на Волыни

Вот, например, те, что уже отмечены на Викимапии (красненькие точечки, фильтр по категории "аэропорт"). Из них подавляющее большинство- полосы для сельхозавиации

http://wikimapia.org/#lat=50.7764185&lon=25.4196167&z=9&l=1&m=b&tag=25

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорив на вихідних з батьком, він літав вже з аеропорту в Крупі, але застав ще й старий аеродром, так от він каже, що тут, як такого складу хімікатів не було, приїжджали машини з добривами і тракторами вантажили.

П.С. Батько багато літав і на пасажирських перевозках, і на санавіації (часом приходилось терміново когось доставляти чи на Київ, чи у Вінницю і т.п.). І в сільгоспавіації, причому не тільки тут, наші авіаекіпажі відправляли і в Казахстан і до таджиків на місяць-півтора у відрядження. І навіть у Владивосток (правда не пам"ятаю вже, чи вони тамтешню техніку використовували, чи свої літаки "гнали через кордон")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорив на вихідних з батьком, він літав вже з аеропорту в Крупі, але застав ще й старий аеродром, так от він каже, що тут, як такого складу хімікатів не було, приїжджали машини з добривами і тракторами вантажили.

П.С. Батько багато літав і на пасажирських перевозках, і на санавіації (часом приходилось терміново когось доставляти чи на Київ, чи у Вінницю і т.п.). І в сільгоспавіації, причому не тільки тут, наші авіаекіпажі відправляли і в Казахстан і до таджиків на місяць-півтора у відрядження. І навіть у Владивосток (правда не пам"ятаю вже, чи вони тамтешню техніку використовували, чи свої літаки "гнали через кордон")

Це правда, що у радянські часи існувала санавіація. Мій батько працював в обласній лікарні якраз у відділі санавіації (тепер вона називається диспетчерська служба). Так йому доводилося літати в якості супроводу хворого у віддалені села нашої області .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ChB,можу підтвердити твої слова,що наші літали в Казахстан,Таджикістан.Колись лежав в лікарні з льотчиком .Так він купу історій про ті відрядження розповідав.Десь там в теплих краях(не памятаю точно де)вони на польовому аеродромі квартирували.І в сторожа був віслюк який любив на ВПП лягати,та грітися на сонечку.Тільки літак на посадку,віслюк на ВПП вибігає,тут і лишнє пальне і час.Льотчики злі,а нічого не можуть зробити.І тут у них виникла ідея-взяли стручок червоно перцю,вивернули його навиворіт,оділи на палку і встромили тому вілюку в зад.Таких звуків той льотчик в житті не чув,які видавав віслюк.І після цього ВПП була весь час свобідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це зараз всі дивляться коли військовий літак,або кукурузник в небі,А раніше їх стільки над Луцьком літало.З військового весь час польоти,та й АН-2 весь час літали.Памятаю як біля КХП на Франка впав винищувач.Ми якраз урок *сачкували*,а по місту пожежні з сиренами почали гасати.Дивимось-в небі літак кувиркається,щось від нього відділилося і в сторону*Променя*полетіло,А сам літак на КХП почав падати.Ми туди побігли .Бачимо пожежних,оріх зрізаний,забори лежать.А в городі задня частина літака тирчить з землі,а по бокам крила валяються.То він в туалет врізався і вгруз в землю.Там дядько з того туалета тільки вийшов Військові вже після нас та пожежників приїхали і нас розігнали. А льотчик катапультувався,крісло впало біля*Променя* і він десь в тому районі приземлився.Капітаном був льотчик,Ось і такі випадки повязані з авіацією бували в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вже не памятаю.Думаю десь в районі 70-73 р.р. Іще мати розповідала про що в період 54-60 р.р. вона літала в Любашів на Дугласі.Каже точно памятає,що не АН 2 був а іноземний літак.З якого аеродрому вилітали теж не памятає.Під час польоту попали в грозу і сіли на якомусь полі,цілий день там просиділи,бо землю розмило і не могли злетіти.Тільки під вечір до Любашова долетіли.Казала,що льотчики були фронтовики і сказали-ви не бз...ть,нам все одно де сідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Херасе! Дела. Это в каком году было? Никогда ничего такого не слыхала

Точно было, информаторы у тебя слабенькие оказались, наши-то рассказывали об этом случае, только о годе происшествия умалчивали :)

И параллели с тем случаем стали проводить, когда где-то в +-2000 г. в районе Вышкова самолёт куда-то в болота грохнулся и его так и не достали, а потом у местных соляра полезла из колодцев (хотя это могло быть и из-за утечек керосина на базе) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.Думаю десь в районі 70-73 р.р.

Тогда понятно, почему я не в курсе.

К слову сказать - рядом с военным аэродромом катались в поле и видали несколько довольно больших воронок, старых, деревьям в них не меньше 15 лет. Диаметром метров 10 каждая. Какое их происхождение? Возможно, кто в курсе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И параллели с тем случаем стали проводить, когда где-то в +-2000 г. в районе Вышкова самолёт куда-то в болота грохнулся и его так и не достали, а потом у местных соляра полезла из колодцев (хотя это могло быть и из-за утечек керосина на базе) :)

Їздив дивитися як його намагалися дістати. Вдало проїхались, оскільки огляд з гірки був просто чудовий, нас військові не ганяли. Двигуни літака засіли на глибині 15 метрів. Екскаватор постійно копав, а пожежна машина відкачувала воду. Намагалися дістати чорну скриньку яка знаходить в хвості літака та боеприпаси. На рахунок останніх не впевнений, але ящик дістали. В той час якраз проходили спільні навчання, здається з харківськими пілотами. Пілоти літака успішно катапультувалися. Неполадки виникли одразу при зльоті, тому пілоти виводили літак в безпечну зону.

Впав, здається, ось в цій заплаві (не знайшов як крапочку на мапі поставити).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, колись була санавіація, а зарз немає, бо не вигідно нікому, та й плювати на людей нашим можновладцям.

Батько мій колись діжурив коли могли викликати в любий час, колись розказував що везли одного пасазжира толі з Любішова якогось якому руку відрізало, рука була замотана у лід, то потім каже бачив того бідолаху з пришитою рукою.

І грошей ніхто не жалів, а зараз дзвониш в 103, і вони ще й рішають їхати до когось чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Не знав, що у нас були екскурсійні польоти (з обльотом Луцька?). В якому році це було? І скільки вартував квиток?

Екскурсійні польоти, мені здається, відбувалися за сприятливої погоди щороку на День авіації. 80-ті роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Так це було прикольно . катали на літаках два чи три рази на рік по якихось святах, за 1крб. 10 хвилин 2 кола над містом (теперішні атракціони відпочивають)

А на рахунок Ан-2 то йому клаптик рівного поля хватить. колись бачив як злітав з поля в районі теперішнього з-ду Іскра. І ще бачив як перегруженого кароплею

Ан-2 посадили на клаптику 100 на100 метрів ,не більше, в районі між Амексім і гаражами Стир3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перегруженого кароплею Ан-2 посадили на клаптику 100 на100 метрів ,не більше, в районі між Амексім і гаражами Стир3

Интересно, потому как

Длина разбега: 235 м (при максимальной взлётной массе)

Длина пробега: 225 м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан Влодек пише; А на рахунок Ан-2 то йому клаптик рівного поля хватить. колись бачив як злітав з поля в районі теперішнього з-ду Іскра. І ще бачив як перегруженого кароплею

Ан-2 посадили на клаптику 100 на100 метрів ,не більше, в районі між Амексім і гаражами Стир3

Пане Влодек, Ви самі зрозуміли про що пишите??? Таке враження, що Ви своїх колег-форумчан за дурників вважаєте? Пояснюю суть - двигун у Ан-2 потужністю 1000 к.сил, витрачає пального на 1 км приблизно 1 літр, пальне високооктановий бензин Б-91/115 вартість 1 л. зараз приблизно як вартість 1л. автобензина АІ-98. Вартість у наші часи досить велика, але знаю, що й в ті часи, за які Ви пишете, теж була не малою. Який висновок - дуже простий - картопля якою був перевантажений літак Ан-2 була з золота або платіни. Перший раз чую, щоб на Волині картоплю літаками возили, це ж не Аляска де вона не родить... Насмішили..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо думка що то розводняк то можу завести на те місце і думаю що свідків ще там можна знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...