Перейти до змісту

Стіл знахідок


Рекомендовані повідомлення

Загубив вночі 06.09.14р.на вул Кравчука в районі Слона, навпроти хлібного ларка напевно. орну візитницю з кредитками.Та найголовніше був техпаспорт На Авто РЕНО ТРАФІК АС 5041 ВС

Прошу повернути за винагороду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 178
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Хто втратив ключі сьогодні зранку 18.09.14 - звернутися до екіпажу тролейбуса 15а - номер 223!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В районі вулиці Ковельська знайдено права на ім'я Лук'янчук Михайло Васильович 1987 року народження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Знайшов біля будинку, що на вулиці Рівненська, 127 дитячу золоту сережку, по ній правда машини проїхались пару раз, але "вилічити" думаю можна. Маячте в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загубив гаманець з документами права тех паспорт на Зінчука Максима Ігоровича. Прошу допомоги з пошуком. Буду дуже вдячний не байдужим людям.

Загубив гаманець з документами права тех паспорт на Зінчука Максима Ігоровича. Прошу допомоги з пошуком. Буду дуже вдячний не байдужим людям.

Можливе місце втрати 40-вий а біля будинку наливайка 10а.

Або вишків вул. Вахтангова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обережно розводняк!!!

Розвели мене як першокласника. Отримав дзвінок: ніби ви загубили документи, будете іх заберати? а я на тих радощах що вони знайшлися і на всі умови пішов. Каже ідь до сільпо передам за винагороду 2000 грн а я і думаю навіщо мені геморой краще заплачу. Приходжу звязуюсь по тел. а він і каже закідай мені на номер через аібокс я кажу це якись развод а він ні твоі документи лежать скинеш кеш скажу де. Я в стані ефекту скинув 1000 грн. і потім зрозумів мене кинули. Цим не закінчилось після того дзвонило ще 3 номера з такими самими умовами. Схема в них налагоджена. Сидять напевно на зоні в одному бараці і розводять людей. Ментам писати заяву я думаю глуха тема. А люди які це прочитають Будьте ОБЕРЕЖНІ. Я за свій житєвий урок заплатив. Сиджу зараз в дома і дивлюся на свою машину через вікно(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вчера вечером 23.12.14 в районе автозавода (на проезжей части) лежал колпак SKODA! Подобрал его и готов вернуть владельцу. post-16414-0-00588300-1419413718_thumb.j

поспрашивайте (присмотритесь) к авто - у самого автомобиль, и знаю, как это покупать комплект через потерю одного!

Предполагаю что это от:

https://www.avito.ru...abiya_315932528

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчера вечером 23.12.14 в районе автозавода (на проезжей части) лежал колпак SKODA! Подобрал его и готов вернуть владельцу. post-16414-0-00588300-1419413718_thumb.j

поспрашивайте (присмотритесь) к авто - у самого автомобиль, и знаю, как это покупать комплект через потерю одного!

Предполагаю что это от:

https://www.avito.ru...abiya_315932528

Апну темку - один раз ( может и подароком к новому году будет).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прошу повернути за винагороду втрачені паспорт та водійські права на "Зань Роман Анатолійович".

Дякую.

0504380656

Змінено користувачем zanj
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обережно розводняк!!!

Розвели мене як першокласника. Отримав дзвінок: ніби ви загубили документи, будете іх заберати? а я на тих радощах що вони знайшлися і на всі умови пішов. Каже ідь до сільпо передам за винагороду 2000 грн а я і думаю навіщо мені геморой краще заплачу. Приходжу звязуюсь по тел. а він і каже закідай мені на номер через аібокс я кажу це якись развод а він ні твоі документи лежать скинеш кеш скажу де. Я в стані ефекту скинув 1000 грн. і потім зрозумів мене кинули. Цим не закінчилось після того дзвонило ще 3 номера з такими самими умовами. Схема в них налагоджена. Сидять напевно на зоні в одному бараці і розводять людей. Ментам писати заяву я думаю глуха тема. А люди які це прочитають Будьте ОБЕРЕЖНІ. Я за свій житєвий урок заплатив. Сиджу зараз в дома і дивлюся на свою машину через вікно(

Хоч би розпитали в них на яку машину,коли права видані,державний номер авто і т.п. Кілька питань і знали б точно чи в них є Ваші документи.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

кто потерял женскую перчатку березового цвета (вязаная) -

лежит в районе д. Винничека 29

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викрадено телефон ,lenovo s660. Прошу вернути за винагороду або вказати місце перебування цієї особи. Ссилка на тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викрадено телефон ,lenovo s660. Прошу вернути за винагороду або вказати місце перебування цієї особи. Ссилка на тему

на майбутнє раджу ставити на смартфон щось типу такої програми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на майбутнє раджу ставити на смартфон щось типу такої програми.

Знайду мобіл і поставлю). Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня 16.02.15 около 17:30 в районе автозавода (на проезжей части) лежала крышка бензобака. Успел подобрать ее . Готов вернуть владельцу. Возможно кто заправлялся на WOG и как вариант плохо установил на место - потеряв ее сразу на перекрестке.

post-16414-0-57972000-1424117973_thumb.jpost-16414-0-28209800-1424117982_thumb.jpost-16414-0-06042200-1424117987_thumb.jpost-16414-0-05779100-1424117989_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня 16.02.15 около 17:30 в районе автозавода (на проезжей части) лежала крышка бензобака. Успел подобрать ее . Готов вернуть владельцу. Возможно кто заправлялся на WOG и как вариант плохо установил на место - потеряв ее сразу на перекрестке.

post-16414-0-57972000-1424117973_thumb.jpost-16414-0-28209800-1424117982_thumb.jpost-16414-0-06042200-1424117987_thumb.jpost-16414-0-05779100-1424117989_thumb.j

це мабуть від кенгурятника кришка. У мене колись така ж біда була, заїхав на АЗС, поклав таку ж кришку на дах авто, заправився, сів і поїхав, а кришку забув свтавити... 40$ на той час заплатив (доляр по 9 чи по 10 був) і кришки такі були не крепко поширені.

Занесіть ліпше на АЗС, туди, швидше за все, приїде власник кришки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто потерял (оставил) синий спортивный рюкзак - лежит возле входа в а-банк ул. Винниченка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

В машрутці №11 (АС9032АК) біля водія лежить оголошення: "24.06.15. було загублено ключі від квартири. Ключі у водія"post-8000-0-77864000-1435335628_thumb.jp

Фотка якогось милого не розвертається(((

Змінено користувачем Oksana04
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вчора в замку на "Волинській княжні" знайдена флешка (microSD). Хто зможе довести, що його - забирай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПиСи: перший раз зтикнувся з "згубою/знахідкою" і бачу, що Борда на це ніфіга не зорієнтована... Адміни, виділіть цю гілку в окремий топік, щоб не губилася тема серед інших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Втрачено барсетку рижо-коричневого кольору з правами, ключами, кредитками на првізвище

Ремез Володимир

Прохання повернути т. 068 1919700

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

загублина сумка з дукументами на імя валошина миколи прошу повернути 0669760699 райн дпз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні (06.10.15), в районі пр. Відродження 43, зайдено ключі від автомобіля Фольксваген з брелком StarLine. За згубою звертайтесь в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

кто потерял кожаную перчатку черного цвета,женская с рядом мелких косичек в районе запястья?

- она катается в маршрутке номер 11, гос/ном АС 4886 АМ

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...