Перейти до змісту

Стіл знахідок


Рекомендовані повідомлення

та нащо їй той паспорт))

люди в наш час такі) ти їм хочеш допомогти-а вони ...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 178
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • 1 місяць потому...

Допоможіть знайти флешку

Загублена 28 травня орієнтовно на вул Карпенка Карого, можливо на зупинці біля Там-Таму Зеленого кольору з брєлочком.

Сьогодні за цим маршрутом її не знайшла. Можливо хтось її знайшов - відгукніться будь-ласка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні, орієнтовно о 15 годині, біля пам'ятника Лесі Українці, що на Театральному майдані, я знайшов ключі -- в'язка на коротенькій блакитній стрічці. Можливо хтось знає людину, що могла їх загубити.

Мій номер 050-538-88-80. Ключі віддам людині, яка подзвонить і скаже скільки ключів було на в'язці і які вони були. Винагорода не потрібна.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там дітлахи на роверах та скейтах розсікають. Вони швидше вконтакті сидять.

Хіба може прочитає хтось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Гуляючи по просторах ГПЗ знайомий знайшов ключі. По зовнішньому вигляду - від авто марки wolksvagen.

тел. для звязку - 093 840 69 03

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3-го серпня в районі Меморіалу знайшов ключі, хочу віддати. Відразу тему розмістив тут: http://board.lutsk.u...naideno-kljuch/ , але побачив "Стіл знахідок" і пишу знову, може знайдеться власник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гуляючи по просторах ГПЗ знайомий знайшов ключі. По зовнішньому вигляду - від авто марки wolksvagen.

Випадково не 2 ключі з брелоком?

На під"їзді бачила оголошення про згубу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Сьогодні (23.12) дали знати, що в маршрутці №22 знайдено сумочку жіночу з документами на ім’я Катеринчик Юлії Олегівни 1996 р.н. із смт. Торчин.

Звертатись за тел: 72-20-83, диспетчерська.

post-9611-0-69811600-1356271133_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Верну владельцу фотоаппарат Sony Cyber Shot DSG-W320 оставленный 02.01.13 в автобусе Нововолынск-Луцк

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов два ключі + брелок/ключик від домофону. В парку імені 900-річячя, там де міст, на меншій гірці зі сторони архіву. Можливо дитина каталась, згубила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий загубив: Тех паспорт/права/страховку на ім'я Тарасюк Олександр. Або біля Княжого Двору або біля Корчми в ніч з 28 на 29 грудня :). Хтось може знайшов... винагорода гарантується ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Верну владельцу фотоаппарат Sony Cyber Shot DSG-W320 оставленный 02.01.13 в автобусе Нововолынск-Луцк

может кому знаком владелец (фото прилагается) этого фотоаппарата, пусть свяжется со мной!

post-16414-0-42575400-1358538379_thumb.j post-16414-0-57311700-1358538343_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

31 січня були згублені ключі (на брелку - флешка Patriot, 2 ключа і брелок СІльпо з штрихкодом) в районі центр-винниченка-грушевського.

Писати в ПП. Сік, пиво, шоколадки гарантуються:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 січня були згублені ключі (на брелку - флешка Patriot, 2 ключа і брелок СІльпо з штрихкодом) в районі центр-винниченка-грушевського.

Писати в ПП. Сік, пиво, шоколадки гарантуються :)

По брелку в "Сільпо" можна спробувати взнати власника. Можливо, якщо за допомогою брелка щось купити - то на чекові буде прізвище/ім'я власника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

05.02.2013 мой коллега по работе нашел пенсионное на имя:

Лац Валентина Iгнатiвна 2304005023

Знайшов адресу:

ЛАЦ ВАЛЕНТИНА ІГНАТІВНА 1963-01-30 ЛУЦЬК ЗАПОРІЗЬКА 25 /12

ЛАЦ ВАЛЕНТИНА ІГНАТІВНА 1963-01-30 ЛУЦЬК ПРИВОКЗАЛЬНА 6/36

на жаль, телефони за таким прізвищем в Луцьку (і по адресам реєстрації) відсутні(((

З.І Може хто з "бордівчан" проживає поруч, і зміг би зайти ,повідомити Валентину Ігнатівну

По брелку в "Сільпо" можна спробувати взнати власника. Можливо, якщо за допомогою брелка щось купити - то на чекові буде прізвище/ім'я власника.

Ви трошки не так зрозуміли: це шукають ключі, а не власника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

05.02.2013 мой коллега по работе нашел пенсионное на имя:

Лац Валентина Iгнатiвна 2304005023

Благодаря пользователю RojkFV (предоставил моб. потерпевшой) - пенсионное сегодня будет возвращено владельцу! (тема закрыта)

Змінено користувачем VelViTi
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доброго дня.

Сьогодні зранку в маршрутці № 19 (посадка зупинка Школа № 26 (Олдем), висадка вул. Ковельська ("Електротермометрія")) було загублено жіночий годинник фірми QQ (можу помилятись) якщо хтось знайшов прошу повернути. Годинник недорогий, але це був подарунок.

Не дарма кажуть що годинники дарувати не можна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Загублено закордонний паспорт 15.03.2013 в районі Дубнівської, (посольства). На прізвище Баран Сергій Володимирович. Прошу повернути за винагороду! 093 7520039 або 099 7082199.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...