Перейти до змісту

Відгуки про роботодавців


Sharp

Рекомендовані повідомлення

не знаю как сейчас, но раньше за 12 часовую смену не было перекуров, обед час и все, не обязательно курить, даже отдохнуть от шума мин. 10 хорошо, там он конкретный, особенно на "омэтах"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 147
  • Створено
  • Остання відповідь

Я сходив, придивився, думав йти, чи ні. Просив посадові інструкції оператора дати читати, вони спішать оформляти і нічого не хочуть розповідати про права працівника, про шкідливість нічого не пояснюють. Вирішив не продовжувати. Добре, мав перевірені неофіційні варіанти, піду краще туди, як вбиватися за копійки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працював на компанію АВК дист.Продмаркет Волинь. Гнила контора, першу ЗП отримаєте через 2 місяці, а останню через 3 міс. після звільнення, і можу Вас запевнити що СВ кине на гроші і РМ чи дир. Філії Валентин пальцем не рухнуть щоб цьому завадити, а навпаки сприятимуть. ось отзиви про дану "кантору"

http://orabote.net/feedback/list/company/1552/page/1

пацани котрі там працювали та звільнились - написали відгуки про компанію - а їх брудом поливають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

byiviter, любов до кромберга минула?

А її і не було. Просто ділові стосунки. Я дав Кромбергу все, що міг. Взамін отримав те, що мені було потрібно. Адже це тільки бізнес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

чи може хтось щось про Тигрес розказати? Багато протилежних відгуків зустрічаються. Зокрема цікавить про роботу на складі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшла недавно вакансію мерчендайзера на неповний день. як для такої роботи зп більш-менш.

насторожило одне: все вирішується в тел. режимі, онлайн, на номер тел. висилають код, за яким мене реєструють.

а також стажування місяць. яке оплатиться в разі проходження випробувального терміну і прийняття на роботу.

багато насторожуючих факторів. чи хтось стикався з подібним агенством? їхній сайт http://merchik.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи може хтось щось про Тигрес розказати? Багато протилежних відгуків зустрічаються. Зокрема цікавить про роботу на складі

щось кажуть що зараз в цій канторі не найкращі часи... раніше можна було працювати, зараз люди великого бажання туди йти не мають... (репліка знайомого з тієї контори)

я ж, особисто, нічого поганого сказати неможу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшла недавно вакансію мерчендайзера на неповний день. як для такої роботи зп більш-менш.

насторожило одне: все вирішується в тел. режимі, онлайн, на номер тел. висилають код, за яким мене реєструють.

а також стажування місяць. яке оплатиться в разі проходження випробувального терміну і прийняття на роботу.

багато насторожуючих факторів. чи хтось стикався з подібним агенством? їхній сайт http://merchik.com.ua/

З подібним агенством не стикалась, але колись доводилось працювати мерчиком на одну з компаній, офіс якої заходився в Одесі, весь звязок був через інтернет і телефон. Теж боялась, чи заплатять як пройду випробувальний термін, але мої страхи не виправдались, все оплатили, зарплату давали хорошу, навіть більшу як обіцяли. Про ту роботу залишились тільки приємні спогади, та й морально ніхто не давив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, трохи позитиву.

але все одно чомусь непевно...

за законом України випроб. термін не має бути більшим за 2 тижні, і в будь-якому випадку має оплачуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, трохи позитиву.

але все одно чомусь непевно...

за законом України випроб. термін не має бути більшим за 2 тижні, і в будь-якому випадку має оплачуватися.

нагадався анекдот )))))))

Муж и жена играли в гольф в дорогом районе города. После третьей метки муж говорит:

— Дорогая, ты сегодня "в ударе"; пожалуйста, будь осторожна. Если разобьешь кому-то окно, это нам влетит в копеечку.

Тем не менее, супружница все же ухитрилась на шестой метке разбить окно одного из самых больших домов.

— Я же говорил тебе!!! — простонал муж, — ну, вот, теперь надо идти извиняться, и посмотрим еще, во сколько это нам обойдется!

Они постучали в дверь и услышали голос:

— Входите.

Открыв дверь, они увидели массу битого стекла, среди которого лежал разбитый старинный кувшин. На диване сидел человек.

— Это вы разбили мое окно? — спросил он.

— Да..., — стыдливо признался муж, — простите нас.

— Нет-нет, — возразил человек, — вообще-то я хочу вас поблагодарить за все, что произошло. Я — джинн, и просидел в этом кувшине много тысяч лет.

За то, что вы меня освободили, я выполню три желания. По одному на вас и последнее за мной.

— Согласен!! — воскликнул супруг, — я хочу получать миллион долларов в год на всю оставшуюся жизнь!

— Да будет так! — сказал джинн, — а что ты хочешь? — обратился он к жене.

— Я хочу собственный дом в каждой стране мира! — сказала она.

— Считай, что сделано, — ответил джинн.

— А какое твое желание? — обратился к нему муж.

— Знаешь, я провел в этой бутылке тысячи лет, и соскучился по женщинам.

Яхочу твою жену!

Муж посмотрел на жену и говорит:

— Ну... что ж..., мы получили кучу денег, все эти дома ... я не против.

Джин потащил жену наверх... Через пару часов неистового ceкcа он спросил:

— Сколько лет твоему мужу?

— 35, — еле прошептала она.

— И он продолжает верить в джиннов?.. Невероятно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що розкаже про "Мотор", те що туди можна попасти тільки по блату, я вже зрозумів, а ще що цікаве? Які умови праці, обладнання, зп яка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що розкаже про "Мотор", те що туди можна попасти тільки по блату, я вже зрозумів, а ще що цікаве? Які умови праці, обладнання, зп яка?

знайомий працює,електротехніком,задоволений,контора серйозна та надійна,з/п норм.,кидків нема,але всі свої,лєвих нема,влаштуватись,хм,напевно нереально якщо в тебе дядько,брат сват не козирні, одне можна собі уяснити,що серйозні контори-нормально платять та відносяться до свого кадрового персоналу,там тєкучок нема,а такі жопошні контрки алая кромберги,приватбанки та інше униле гівно то звісно абсолютно бесперспективні,аналогічно можу додати і про ДПЗ рівень з/п окейний,тєкучки 0,ви хочаб іноді десь чули,щоб більш менш стаб контори оголошували вільні вакансії? я ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то й проблема. Кромберг ніби роботу дає, але нормальні місця там тільки за "своїми" людьми, довго там з "простаків" ніхто не тримається. Приват вже накрив всю Україну, і там подібна ситуація. А от на ДПЗ чи на Мотор попасти фактично нереально, про наявні вакансії на цих підприємствах ніхто ніколи не чув. Як кажуть: золоте місце пустим не буває. Тобто, якщо ти нікому *раку не лижеш і блатів немаєш - готуйся до важкої реальності. Є варіант, що маєш гарне здоров'я і хорошу освіту, тоді зможеш себе зарекомендувати, тоді є можливість, що якесь нормальне місце тобі на якомусь підприємстві знайдеться. Дуже зараз всі шукають програмістів, бо на них найлегше заробити. Перспективи не радужні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшла недавно вакансію мерчендайзера на неповний день. як для такої роботи зп більш-менш.

насторожило одне: все вирішується в тел. режимі, онлайн, на номер тел. висилають код, за яким мене реєструють.

а також стажування місяць. яке оплатиться в разі проходження випробувального терміну і прийняття на роботу.

багато насторожуючих факторів. чи хтось стикався з подібним агенством? їхній сайт http://merchik.com.ua/

У нас працює дівчина, оформлена через це агенство. Має декілька торгових марок, працює по графіку. У неї чітко прописано, де і коли вона має бути. Дуже слідкують за часом роботи на кожній точці. Тому раніше піти додому не вийде.

Ходить до нас вже 2 роки, роботою задоволена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от на ДПЗ чи на Мотор попасти фактично нереально, про наявні вакансії на цих підприємствах ніхто ніколи не чув.

http://trud.gov.ua/control/ru/job/vacancy_info?vacancy_id=900304519345700&orgId=900199126111055

Ще донедавна була вакансія токаря і шліфувальника на таку ж зарплату. Другові підказав, зараз проходить навчання. Чи може малось на увазі іншого роду вакансії..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

малось, як я розумію, на увазі, що не почувши від знайомих, які там працюють (по причині - не маючи таких), вакансії розходяться між тими, хто має таких знайомих, просто не доходячи до засобів масової інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить, хто працював в гіпермаркеті ЕПІЦЕНТР, що там і як? Бо вакансії є постійно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друг там робив диспетчером. Каже, що є відділи, які постійно в *опі. Це "будівельні матеріали", "сад та город" і тп. Там постійна плинність і краще туди не сунутися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ,хто що скаже про Інтертелеком як про роботодавця,як з зарплатою,не кидають? хто працював,є такі? розкажіть чи опишіть що і як!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а такі жопошні контрки алая кромберги...

Фірма з типовим західним стилем керування. Схоже є на СКФ та на Волиньхолдінгу. І це не просто конторки а виробникі які мають чимало виробничих потужностей по всьму світові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була на спаівбесіді в такій собі компанії "Борей С. А. ПП "ОЗЕ"", обіцяють золоті гори, знаходиться мало не за містом в не надто охайному офісі. Може хтось чув щось і про цю компанію, підкажіть будь ласка, щоб не витрачати місяць на пусті обіцянки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ,хто що скаже про Інтертелеком як про роботодавця,як з зарплатою,не кидають? хто працював,є такі? розкажіть чи опишіть що і як!?

В ліхой 2008 вони отжигали ... хоча, мабуть, не тільки вони.

Що тепер там робиться розказати детально зможе Дуал ... якщо, звісно, цензура та релігія дозволить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була на спаівбесіді в такій собі компанії "Борей С. А. ПП "ОЗЕ"", обіцяють золоті гори, знаходиться мало не за містом в не надто охайному офісі. Може хтось чув щось і про цю компанію, підкажіть будь ласка, щоб не витрачати місяць на пусті обіцянки

Будеш ходити по людях з чорними пакетами Boss, і втюхувати всяку продукцію, а ну да, ще з ранку перед виходом на маршрут, збір зарядка, з криками що ми зможемо продати все, і станемо мільйонерами і т.д.))))))))))))))

весело там карочє))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...