Перейти до змісту

Померла Уїтні Х'юстон


viktor

Рекомендовані повідомлення

Чому жаліти???

Любити - так ! Поважати за яскравий талант , який розкрився на весь світ - так! пам"ятати- ТАК!!!

Признайтесь самі собі - ніхто б про Уїтні сьогодні навіть і не згадав , і може один з десяти просто так захотів послухати ..

а своєю смертю вона нагадала про себе ..

Якою вона нам запам"ятається ?

- красивою яскравою жінкою з чарівною посмішкою і блиском в очах І ВІЧНО МОЛОДОЮ!!!

Життя - це мить і вона прожили цю мить яскраво !

Дай Боже кожному так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому жаліти???

Любити - так !

Шкода не її, а того, що її нестало.

Вона могла б подарувати світу ще багато гарних пісень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось не логічно...Не скажу,що сприймаю близько до серця,але разом з тим і не віриться....Шкода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уи́тни Эли́забет Хью́стон (англ.Whitney Elizabeth Houston; 9 августа1963, Ньюарк, Нью-Джерси11 февраля2012

Їй було 49, а не 48..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Талантище!

Хьюстон попала в Книгу рекордов Гиннеса как артистка, обладающая самым большим количеством наград. За время своей творческой деятельности, которая началась в возрасте 11 лет в младшем госпел-хоре баптистской церкви New Hope в Ньюарке, Хьюстон получила шесть наград Грэмми, 15 наград Billboard Music Awards, 21 награду American Music Awards, две награды Emmy и множество других премий и наград музыкальной индустрии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уи́тни Эли́забет Хью́стон (англ.Whitney Elizabeth Houston; 9 августа1963, Ньюарк, Нью-Джерси11 февраля2012

Їй було 49, а не 48..

І Все ж таки 48, а 9 серпня цього року було б 49... Було б.... Шкода... Вічна пам"ять...

"Ні! я жива! Я буду вічно жити. Я маю в серці те, що не вмирає..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...