Перейти до змісту

volinyaka

Рекомендовані повідомлення

Не видел, я выехал в Маяках с обЪездной и догнал их на выезде с Маяков.
за 15-20 хв їзди від Маяків певно ближче були ніж в Струмівці чи біля Променя...

LOL хто швидше стре... )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Це авто в Луцьку не світиться,це 100%. На кільці,на Рівне зазвичай Ланос. Але те що це кільце,це 100%. Ззаду даішника дорога піском посипана.

1) Гордіюк-Конякіна; 2)Соборності-Відродження-Єршова-Гордіюк; 3) Єршова-Карбишева; 4) Набережна-Шевченка; 5) біля Променя. Також може бути трикутник на Карпенка-Карого-Лідавській, кільце Карпенка-Карого-Конякіна. Ще є варіант Рівненського кільця.

В.1 можуть стояти тільки лицем до Варш.ринку.Купа переходів,можливо хтось і не пропустив.В іншому напрямку жодного разу їх не бачив.

В.2. давно їх там не було.Та й зазвичай стояли зі сторони Гордіюк.Так само,може перехід.Розігнатися немає де.

В.3. коли немає авто-ринку,їм там і немає чого робити.А коли є,вони і так мзду зберуть :)

В.4.Ду-у-у-же давно їх там не бачив. І то,в темну пору доби останній раз.

В.5. Див.п.4 .Останній раз там їх бач років 3-4 тому.І то вночі.

ЗЮ, Наберу кума.розпитаю.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не видел, я выехал в Маяках с обЪездной и догнал их на выезде с Маяков.
за 15-20 хв їзди від Маяків певно ближче були ніж в Струмівці чи біля Променя...

LOL хто швидше стре... )

У меня глюк какой-то, я прочитал твоё сообщение, написал ответ - отправил, а на фруме вопрос не высвечивался и мой ответ был, как в лужу пёрд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте за мій Пейнт і за клонів - трикутник зовсім маленький...

А мо в Жидичині, напроти "Старого русла" вони стояли, а?

post-3641-0-49649100-1328908917_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не видел, я выехал в Маяках с обЪездной и догнал их на выезде с Маяков.
за 15-20 хв їзди від Маяків певно ближче були ніж в Струмівці чи біля Променя...

LOL хто швидше стре... )

Это машина района, а они в центр не суются, не их территория, они по ГПЗ, Владимирская, Львовская, Ковельская...

Я на 100 % уверен, что это не кольцо - у нас на все кольца ыезджены до чистого асфальта, да и присмотритсь на фото, они стоят на каком-то грунтовом повороте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо за містом, тоді фотограф десь на підвищенні якомусь знаходився.. Де?... Жидичин біля монастиря чи біля Старого русла?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По кутах, по тіні від людини, по напрямку погляду дайців більш-менш підходить оцей п'ятачок біля монастиря на об'їздній. Фотограф тоді міг бути десь на горбку біля нової церкви біля цвинтаря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не могла людина спєцом чекати на морозі,щоб зфотографувати.

Могло бути "в потрібному місці в потрібний час"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Количество пользователей, читающих эту тему: 23

Популярна тема.

Фото занадто якісні,як для

Могло бути "в потрібному місці в потрібний час"...

Хоча...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорога на Ківерці,за мостом на ліво на об"їздну на Озерце

Неа, +/- 5-7 мин. со временем снимка я эту развязку проезджал - их там не было

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не стримався. Не судіть строго:

74b972bc7e1e.jpg

P.S. Про халявний проїзд на червоний забудьте. Ведіть себе на дорогах чемно))

Dream,Дякую так сказать за ідєю))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво,які будуть наслідки? Щось мені нагадує http://board.lutsk.ua/topic/104578-pjanii-batjushka-u-kiv-napav-na-mashinu-da/page__fromsearch__1

Хепі Енд не втішний,кар"єра в ...ОПУ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще один "шедевр" про наших "чесних, старанних, особливо живущих на одну зарплату" працівників ДАІ:

264a2bf6c731.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін шось мене поперло на творчість, пока по свіжому думаю буде актуальніше:

post-14505-0-45355500-1328919315_thumb.j post-14505-0-05981800-1328919316_thumb.j post-14505-0-89420600-1328919316_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кільце рівненська...і стоять вони в сторону Рівного.

якраз після обіду там паслися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене кум (друг дитинства) у внутрішній службі працює.Якраз ДАІ і займається.Цих фоток буде достатньо,щоб поперли хлопців з роботи.Тільки ж "кришують" їх зверху.І діляться вони нормально.Риба ж з голови гниє,як то кажуть.

Особливо потішило останнє фото.Цікаво про що цей тіпок думає? Напевне як гроші тратити буде? :)

Управління ДАІ УМВС у Волинській області оперативно зреагувало на повідомлення про ймовірний факт отримання хабара співробітниками луцької Державтоінспекції. Про це у телефонному коментарі ВІПу розповів начальник сектору профілактичної роботи УДАІ УМВС в області Андрій Владимир.

Зі слів Владимира, за цим фактом, оприлюдненим у мережі Інтернет, проведуть детальну перевірку. Якщо факт отримання хабара буде підтверджено, до зафіксованих на світлинах стражів доріг вживуть жорстиких заходів, - запевнив співрозмовник видання.

Про результати перевірки начальник сектору профілактичної роботи УДАІ УМВС в області Андрій Владимир поообіцяв поінформувати ЗМІ.

віп.волинь.юа

Всі мєнтяри сцукі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Жидичинском перекрестке они там постоянно не стоят (тут снега под машиной нет). Не факт, что это грунт, сейчас столько дерьма на дороге. Очень похоже на Ровенскую, там они все время. Тогда это часов 9-ть утра.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді схоже на те, як намалював в аттачі (мої висновки про напрямок тіні були не зовсім правильними). Фотограф знаходився в новобудовах (якийсь там 2-хповерховий магазин будтоварів ніби) на самому початку Струмівки.

post-3641-0-20956600-1328942153_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно стоять в напрямку на Дубно!Зупинили або з на виїзді з Рівненської,або з об'їздної від газ. заправки.Фотографували з кафе Манго,2 ий поверх.З інших напрямків не сходиться.Ну не заходити ж їм за бус (морда куди дивиться?Уявили?) і не з Епіцентра ж фотографувати.Можливо і попередня версія правильна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкоректував схему.

Якби фотографували з Манго, то щоб вийшов такий ракурс з такими тінями, то дайці мали б стояти на трикутнику зі сторони Луцька, але тоді для такої тіні (зліва знизу направо вверх) мало б бути не 14та година, а година 16та.

post-3641-0-48061000-1328946293_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За бусом он прятался от посторонних глаз ))

А может и от напарника, не хотел делиться)

И отгребать теперь будет в одиночку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И отгребать теперь будет в одиночку...

нєє - водій буса теж несе відповідальність. От чи знайдуть його - невідомо... Хіба сам, побачивши ці фото, з'явиться в міліцію з скаргою на вимагання хабаря...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...