Перейти до змісту

Windows заблокирован ! Microsoft Security обнаружил нарушения использования сети интернет.


Гетто

Рекомендовані повідомлення

Мені з winlock маніпуляції з реєстром не допомогли , а вирішилась проблема за допомогою Kaspersky Windows Unlocker . http://onthar.in/files/livecd/kaspersky-windowsunlocker/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 210
  • Створено
  • Остання відповідь

Вінлоки бувають різні. Мені допомагала правка реєстра. І коди з сайту Доктора Веба. Із теперішнім ще не мав справи. Аж цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Getto, посилання на сайт, на якому ти заразився - в студію, тут нам експериментувати треба. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на прошлой неделе лечил такого,

винлок винлоком,

экзэшник с цифровым названием в "темпе юзера", и стартует вместо експлорера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на прошлой неделе лечил такого,

лІкував нотіка так

загрузився з Lite-cd почистив всі темпи

перезагрузився пофіксив NTLDR загрузилася рІдна вінда

запустив останній cureit він знайшов dll І пролікував MBR решта зачистка нормальним антивірусником з актуальними базами (користуюсь DRWEB license) ,

клієнт оплачує процедуру І п"ємо пиво :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин.. чого вы до Гетто вцепылыся ? Нигде я не лазыв... то на одном из наших филиалов такая байда случилась...кто то из пользователей залез куда то ...

я вообще тогда был в другом конце города..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж у таких випадках кажу "та то не в мене, то в знайомого така фігня"

А в мене есть железное алиби.. тот комп, на котором всё случилось находится по адресу Просп. Відродження 26Б… а я нахожусь на Просп. Грушевського 1… так что подколоть не получицца :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж у таких випадках кажу "та то не в мене, то в знайомого така фігня"
І взагалі "нєвіноватая я он сам прішол" :D
А в мене есть железное алиби.. тот комп, на котором всё случилось находится по адресу Просп. Відродження 26Б… а я нахожусь на Просп. Грушевського 1… так что подколоть не получицца
Доведи тепер що ти не верблюд ))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно... еду я туда... на Відродження... если что, буду текущие действия освещать прямо с места события...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, а ти тіпа сісадмін бібліотечний чи як :_07: ? Варто було б фільтри поставити на деякі сторінки, в т. ч. аднакласнікі, ХХХ і іже с німі, щоб приходили "читачі" тільки по ділу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто було б фільтри поставити на деякі сторінки, в т. ч. аднакласнікі, ХХХ і іже с німі, щоб приходили "читачі" тільки по ділу.

Не маемо права, ибо это ущемление прав челоека в свободном доступе к сети тырнет...:(

По ходу, пробую грузится с диска....но оно не реагирует на диск...тупо идёт загрузка винды и опять то же самое...

а ти тіпа сісадмін бібліотечний чи як

довго розказувати, якось при встрече поясню )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.но оно не реагирует на диск...

В биосе выставить не забыл где сначала искать систему (типа привод)? Сам привод нормально до этого диски читал?

Не маемо права

Это даже кто-то контролирует?

Может это и лишнее, но я бы на всякий случай на время отсоединил бы комп от локалки, физически.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это даже кто-то контролирует?

даже очень..

и ещё...посмотрите правильно ли я всё делаю...

Перезапуск - заход в биос - выбор Advancet BIOS Features - выбор First Boot Devis USB - CDROM ( есть ещё варианты USB - FDD, USB-ZIP/USBLS,)...

перезапуск.... по идее оно должно грузится с флешки... но идёт запуск той винды, что стоит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХЗ, я с флешки никогда не пробовал, может файлик запуска не там где должен находится. Допустим в корневой директории флешки надо... поправьте если не прав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість біосів на F12 питають з чого грузитися, причому показують тільки реальні пристрої, з яких можна загрузитися (без всяких зіпів і єжі с німі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість біосів на F12 питають з чого грузитися, причому показують тільки реальні пристрої, з яких можна загрузитися (без всяких зіпів і єжі с німі)
А ще в більшості нових AWARD біосів є вибір HDD-0 і добра половина з них не вміє толком з флешок бутатись ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

После нажатия ф12 появилось окно, где пишет, что система не смогла загрузиться, и есть вариант безопасного режима, обычного ...и так далее... выбор стоит на обычной загрузке, но клавиатура тупо виснет, ни вверх ни в низ не движется, капслок тоже не включается, порсле истечения 30 секунд запускается виндов и та же история...

почему виснет клавиатура?

кстати... после этого на ф12 вообще не реагирует...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

после этого на ф12 вообще не реагирует.
В деяких біосах Ф12 це завантаження з мережі.

Чи не простіше пиво комусь поставити і побачити всю процедуру на власні очі чим попадати пальцем в небо ;)

Да і лікарі ж в лікарнях сидять мабуть не просто так і по телефону діагнози не ставлять знову ж таки не просто так ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи не простіше пиво комусь поставити і побачити всю процедуру на власні очі чим попадати пальцем в небо

напевне так воно і буде... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Getto, а спробуй в біосі виставити

First Boot Device - usb-hdd

Second Boot Device - usb-cdrom

Third Boot Device - usb-fdd

збережи налаштування і спробуй так загрузитися.

З.І. В мене були випадки, що флешка розпізнавалась як usb-cdrom або як usb-fdd...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не МВД, но за флуд и оффтопик только сейчас начну блокировать.. все вопросы/ответы только по делу, пожалуйста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...