Перейти до змісту

На роботу на велосипеді.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 402
  • Створено
  • Остання відповідь

Да, в позапрошлый раз, когда я на роботу прикатил свой Пепелац , мне пришлось мыть полы :0139: (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебя, видать, резина с подогревом? Или седло? :)

Всьо простіше ... Я сам з подогрєвом :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебя, видать, резина с подогревом? Или седло? :)

Всьо простіше ... Я сам з подогрєвом :lol:

Горох решає, да Макс? :P :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сейчас езжу в обычной обуви, не пристегиваюсь.

А я постійно в звичайному взутті їзджу).

Как вы, маньяки, можете непристегнутыми ездить :0024:

А чіплять на роботі так :)

Можна просто поставити ...

У меня на работе отдельный гараж :) Ночью машина стоит, а днем мой вел. А утром и вечером мы меняемся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я вот тоже не представляю, как можно ездить БЕЗкантахта, пусть и зимой. Лучше уж тогда пешком ползать :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я вот тоже не представляю, как можно ездить БЕЗкантахта, пусть и зимой. Лучше уж тогда пешком ползать :D

Я сейчас езжу в обычной обуви, не пристегиваюсь.

Больше не буду :sm142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думається мені, що поки сніг не зійде фя на ровера не сяду, а то по каші піску солі і снігу якось тейво...шкода ровера. Добре хоч їдеться прямо, слава контікам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

согласен, месиво это на улице совершенно не радует, если не брать во внимание весьма приятный факт приближения весны.. но при наличии полных болотников, вполне можно ехать по дороге и даже не испачкаться выше щиколоток :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шматку в руки після їзди - і вперед, без ліні :0128::_02: Ну і бажано змащувати маслом трішки частіше, кеем в 80.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из двух зол - маршрутка, или ржавая цепь - выбираю ржавую цепь))

Правда, у меня никогда она еще не ржавела, почему-то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шматку в руки після їзди - і вперед, без ліні :0128::_02: Ну і бажано змащувати маслом трішки частіше, кеем в 80.

Ну ну, хай но пройде рік другий як ти покатаєшся, побачим чи будеш ти після кожної покатушки протирати цеп)))))

Из двух зол - маршрутка, или ржавая цепь - выбираю ржавую цепь))

Правда, у меня никогда она еще не ржавела, почему-то

цеп з нержавєйки?)))

Сьогодні поїхав на роботу по асфальтику. Дорога норм, але чуть стрьомна, різке гальмування протипоказане. А так, вполнє можна їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из двух зол - маршрутка, или ржавая цепь - выбираю ржавую цепь))

Правда, у меня никогда она еще не ржавела, почему-то

Перефразовуючи Таню: краще дихати вільним вітром, ніж на хаузі з сухим цепом в простої :_04:

Зазвичай масло зимою залишається на ланцюгу навіть на четверту покатушку, Atarax.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шматку в руки після їзди - і вперед, без ліні :0128::_02: Ну і бажано змащувати маслом трішки частіше, кеем в 80.

С тех пор как я поменял систему, стало обычным делом, следить за ее чистотой и протирать поле каждого выезда !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шматку в руки після їзди - і вперед, без ліні :0128::_02: Ну і бажано змащувати маслом трішки частіше, кеем в 80.

С тех пор как я поменял систему, стало обычным делом, следить за ее чистотой и протирать поле каждого выезда !

Після того як велосипед розмістили у кімнати де я живу, сплю ... , то слідкувати за його чистотою і протирати (і покришки також) стало звичним ділом після кожного виїзду :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ви і задроти :0157: нема Шкодера на вас))))

Шуткі шутками а чистий байк це кльово, як і суха срака в таку погоду, тому я ставлю болотникі)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну, никакого же удовольствия - час кататься, потом два часа байк протирать и еще час мыть перед выездом swink3plp.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если мыть его больше нравится, чем кататься?;)

Я очень редко протираю, когда хочется, не мою вел уже принципиально. За зиму цепь смазала два раза. Правда, храню в тепле и сухости. Потому и не ржавеет:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну, никакого же удовольствия - час кататься, потом два часа байк протирать и еще час мыть перед выездом swink3plp.gif

Каждый мочит как он хочет )))_

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть чи ще хтось сьогодні поїхав на роботу.

бо сижу зараз з мокрими ногамми і штанами на роботі))

Дивлюсь у вікно, наблюдаю сніг що йде..і розумію що якщо буде морозець то прийдеться іти пішки додому.

ато одів назад вчора літню резину полуслікову, сижу і думаю який же я дурак що так зробив і що взагалі виїхав в таку погоду на велосипеді :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, я выехала.

Поехала первый раз за зиму по дороге.

Отвыкла от машин, было даже весело, хоть и стремно - машины тоже от меня отвыкли)). Один парень на кольце у Исторического не пропустил. Разминулись удачно, он извинился))

Но то было утром. Домой пришлось маршруткой (в лосинах и ветровке) :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні 2 рази Тімца бачила. Круто маневрує між машинами. Ні дощ, ні сніг йому не страшні :) Кажуть, готується до змагань...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...