Перейти до змісту

Страховка на автомобіль !


oksli

Рекомендовані повідомлення

Хочу висловити щіру вдячність за страховку!!!Все аперативно зробили - підвезли в місце призначення ЗНИЖКА+ПОДАРУНОК порадувало.Обійшов багато страхових але тут сама найменьша ціна!!!Рекомендую Вас усім друзям колегам!!!Так тримати чудовий сервіс за малі кошти!!!

Дуже дякую! завжди рада допомогти :0038:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 397
  • Створено
  • Остання відповідь

яка ціна цивілки- Опель Кадет 1.6, стаж 4 роки, Луцька реєстрація?

відписала в приват :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ціна страховки:

1. Peugeot 405, 1993 рік, об'єм - 2,0л (не Луцька реєстрація)

2. Ford Mondeo, 1996 рік, об'єм - 1,8л (не Луцька реєстрація)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ціна страховки:

1. Peugeot 405, 1993 рік, об'єм - 2,0л (не Луцька реєстрація)

2. Ford Mondeo, 1996 рік, об'єм - 1,8л (не Луцька реєстрація)

відписала в приват :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка ціна цивілки- Опель Кадет 1.6, стаж 4 роки, Луцька реєстрація?

відписала в приват :0151:

СК "ЮТІКО " запропонувала найнижчу ціну

СК "Провідна " дорожче, а от у вас ціна за висока не можу зрозуміти чому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1zaq1 Не може бути найнижчої чи найвищої ціни на це є затверджені тарифи які контролюються відповідними органами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страхова компанія може надати знижку при певних умовах одна з них це неодноразове оформлення автоцивілки, а також безаварійне керування транспортним засобом декілька років... :g33:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1zaq1 Не може бути найнижчої чи найвищої ціни на це є затверджені тарифи які контролюються відповідними органами...

я розумію, що у всіх компаній однакові ціни, тільки є різниця яку знижку може дати СК, в даному випадку ви мені запропонували 10% а у інших СК пропонують більше:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1zaq1 Не може бути найнижчої чи найвищої ціни на це є затверджені тарифи які контролюються відповідними органами...

я розумію, що у всіх компаній однакові ціни, тільки є різниця яку знижку може дати СК, в даному випадку ви мені запропонували 10% а у інших СК пропонують більше :)

10% це стартова знижка а додаткова надається після більш детального ознайомлення з страхувальником. Після уточнення деяких даних ціна думаю вас ще приємніше здивувала би + отримали би на вибір подарунок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за страховку! Дійсно швидко, гарні знижки і дякую за подаруночок :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ваша машина на боратинському перехресті стоїть частенько? )

Наша машина на боратинському перехресті ТОЧНО НЕ СТОЇТЬ. Уточніть назву страхової...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До основного переліку подарунків додаються:

1. Автомобільний кіпятільник post-15437-0-34102000-1349683579_thumb.j

2. Автополіроль post-15437-0-57556700-1349683745_thumb.j

3. ВДшка (WD-40) post-15437-0-42770700-1349683941_thumb.j

4. Авто-шампунь post-15437-0-69096900-1349684097_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав страховочку

ціна: норма

оперативність: супер (доставили вчасно)

комфорт: супер (доставили куди сказав)

подарунок: класний (брав тримач телефону, фігня мені зовсім не потрібна, але на диво нормальної якості не самий дешевий)

продавець: бомба ( :0009: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. на рахунок ціни вискажусь, так як сам працюю в торгівлі і зараз дуже гарний настрій, впевнений що яку б ціну Вам не назвали, якщо прикласти деякі зусилля можна знайти дешевше....., навіть якщо Вам скажуть за щось ціну 50 грн Ви завжди зможете домовитись з кимось за 49 грн)))))) але я більш ніж впевнений що ціна це не найголовніше на що потрібно звертати увагу, в більшості випадків люди які бігають в пошуках дешевшої ціни обманюють самі себе, отримуючи разом з дешевою ціною погану якість, поганий сервіс, погині емоції, відсутність будь яких гантій та ін.

Але навіть якщо Вам потрібні найдшевші ціни то я бажаю Вам успіху, впевнений Ви добєтесь того що хочете))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...