Перейти до змісту

66% української ГТС дістанеться “Газпрому”, 34% – “Нафтогазу” – ЗМІ


Korting

Рекомендовані повідомлення

Новини економіки. 10 грудня. Згідно з проектом міждержавної українсько-російської «газової» угоди, що передбачає створення на базі української ГТС двох спільних підприємств з «Газпромом», до складу першого - газотранспортного - СП приєднаються і європейські енергетичні компанії. Але вже після початку роботи підприємства.

Можна не сумніватися, що серед них будуть тільки близькі «Газпрому» компанії з Німеччини, Франції, Австрії чи Італії. Тому запланований «на потім» розподіл відсотків між засновниками газотранзитного СП (33% - «Газпрому», 33% - еврокомпаніям і 34% - «Нафтогазу») насправді означає 66% - «Газпрому» і лише 34% - «Нафтогазу», повідомляє Цензор.НЕТ.

Отже, виходить, що «Газпром» неформально володіє повним контролем над газотранзитними СП, які повинні включати безпосередньо магістральні (транзитні) газопроводи та підземні сховища газу (ПСГ) України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це ще було зрозуміло коли "гарант" заявив що де треба там і буде. Все очевидно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це ще було зрозуміло коли "гарант" заявив що де треба там і буде. Все очевидно.

Очевидний "захист національних інтересів"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чом би й ні, якщо народу пох.., ЧФ до 2045 проковтнули? і це стерплять, вони все продадуть що встигнуть поки народ не почне діяти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте сразу 100%, що уж там мєлачітись)

Я от думаю, як ми потім все те гівно назад відбирати будемо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Новини економіки.

с####ка, я уже ржать не магу, алла мазур завітала, й#пть, слів нема

ND я усе розумі. Самому смішно.

Але давай без матів? ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nd, Алла Мазур хороша женщіна за что ти так єйо?

А не кисло народ чукмижать.. То голова провладної фракції розказує про трубу, яка тупо буде ржавіти. То перевірені істочнєГі анонімно знайомлять "Дзеркало тижня" з коварним планом.. і апофігей фієрії - закладена ціна на газ в проекті бюджету на 2012 рік в розмірі 400у.е (пілять про рубль навіть забули :_07: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Газпром" і "Нафтогаз Україна" не підпишуть угоду по газу до кінця грудня.

Про це повідомив глава правління "Газпрому" Олексій Міллер у понеділок у Москві, передає "

Інтерфакс-Україна".

"Новорічних подарунків не буде", - повідомив він.

У понеділок ввечері "Газпром" випустив прес-реліз про зустріч Міллера з міністром енергетики та вугільної промисловості Юрієм Бойком.

© Правда + Міллер.

Хтось в дзеркалі тижня получить по шапці :_07:

Курортінг, давай новий вброс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...