Перейти до змісту

BanderaLutsk

Учасники
  • Кількість зміста

    908
  • Дата реєстрації

  • Останній візит

  • Days Won

    1

BanderaLutsk last won the day on Січень 8 2012

BanderaLutsk had the most liked content!

Репутація громади

167 Продвинутий

2 Підписників

Про BanderaLutsk

  • Ранг
    Talking box

Информация

  • Интересы
    Роздуми про вічне і
    обжиралівка

Останні відвідувачі профілю

9 918 перелядів профілю
  1. Куплю новий Samsung J120H

    Дякую всім, гравіцапу придбано. Можна закривати тему.
  2. Власне хочу купити гнусмаса нового і чорного. Про розетку знаю, але можливо хто з місцевих продавців запропонує. Інформацію можна в приват, або в тему.
  3. Власне потрібно виготовити деталь з мдф на фрезувальному з чпу Деталь ціліндричної форми, діаметр 170мм, висота 60мм. Точність великої ролі не грає, більше значення має чистота поверхні. 3Д модель є.
  4. Там ще й в дифі картина не весела мабуть. Теоретично можна наваритивідпуститинарізатизагартуватинормалізувати Щоб отримати не прогнозований результат і втомлені руки, це якщо гроші легко даються і часу купа.
  5. Підключення світла

    А газ є біля ділянки? Якщо є - генератор, акумулятори, інвертор і декілька панелей для підтримки штанів на освітлення. Генератор бензиновий, перевести на метан, на вихлоп - теплообмінник зав'язаний на ГВП(або центральний теплоакумулятор) Коли потужності особливої не потрібно - на акумуляторах через інвертор, якщо потрібно буде щось по господарству - генератор на пряму. За декілька років наростити потужність панелей (панелі мають подешевшати, підараси при владі мали б повиздихати) і, можливо, підключитись за нормальну ціну до нормального надавача послуг.
  6. Альтернативна енергетика

    Мінімізація нераціональних витрат електроенергії: система сонячних колекторів для ГВП, пралку сюди ж через термостат Опалення - твердопаливник. Освітлення - лед + побутова техніка А, А+ Приготування їжі - зкраплений газ і звичайна плитка. Отже це все дорого, якщо лінія під боком, якщо ж підключення до леп не світить - це інвестиція.
  7. Саме ідеологічних мало, а от тих, хто сумнівається папєрєднікі-перепапєреднікі своїми шахермахер з вакцинами таки знатно залякали, а зважаючи на загальний рівень медобслуговування скоро вони перейдуть в ідеологічні.
  8. Це перша адекватна і аргументована відповідь на моє запитання. Проте посилання на закон можливе, коли і держава(генератор законів) виконує свої зобов'язання перед дітьми - якісне і безкоштовне медичне обслуговування, яке в свою чергу включає і якісні вакцини. Тому вважаю, що саме тут держава відіграла основну роль в збільшенні "відмовників" - спекуляція навколо вакцин і , основне, вакцини досить сумнівної якості. А в цих умовах вже грає роль більше світогляду і віри - хтось вірить в медицину і колективну безпеку, хтось не вірить. А при можливості купити довідку іншими, чому ризикувати саме своєю дитиною? Мова ж не йде про чергу... В Україні мало не епідемія туберкульозу і від нього немає щеплення - проте це все якось не дуже вентилюється, може тому, що обов'язкове щеплення не продати?
  9. @seolutsk Який з моїх постів такий провокативний, що почав срач? Може хоч тут аргументуєш... Чи відписувати мені в темі - а хто ти в біса такий, щоб вирішувати, скучно жити? І поясню саме про мої питання по темі( може з десятого разу таки прочитаєш) - які доведені факти в людей, які проводять вакцинацію своїх дітей, що контакт з не вакцинованими ризикований. І як вони захищають своїх дітей від не вакцинованих людей поза садочком? @seolutsk якщо не хочеш відповідати на мох запитання - не відповідай, тебе ніхто не насварить.
  10. Ти з бодуна, чи це жарт такий? Взагалі читав мої пости? Крім педівікії є ще інші джерела - поклацаєш? А відповіді аргументовані саме на мої запитання маєш, чи головним аргументом буде війна на Сході?
  11. Мобілізація

    А як можуть вилікувати від того, по чому не підлягаєш мобілізації?
  12. І я не проти вакцин, більше того - вакцинуємось. Я просто не бачу жодного адекватного аргументу що до загальної вакцинації в садочку, від батьків вакцинованих дітей. Якісь доводи про загальну хворобу в групі чи садочку - де в садочках були масові захворювання на хвороби, проти яких вакцинують? Якщо ж вірус поширюєтся - до чого тут загальна вакцинація від інших хвороб?
  13. А це і означає - чому прихильники обов'язкової вакцинації не враховують контакти своїх вакцинованих дітей з не вакцинованими поза садочком. Іншими словами якщо вакцина захищає, навіщо вимагати вакцинацію від інших? Якщо ж вакцина не захищає - навіщо тоді обов'язкова загальна вакцинація? Тільки не потрібно приводити ВООЗ як аргумент - вони ускладненнями конкретної дитини не будуть перейматись. А тим, хто так доказував що для інфікування потрібен близький контакт: Поліомієліт, розділ Етіологія Дифтерія, розділ Стійкість в зовнішному середовищі
×