Перейти до змісту

Malevich

Учасники
 • Кількість зміста

  98
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

5 Байдужий

Про Malevich

 • Ранг
  Шел мимо
 • День народження 11.09.1988

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Информация

 • Интересы
  Інтіресно все!!!!!!!!!

Останні відвідувачі профілю

4 735 перелядів профілю
 1. вул. Ранкова 14 район цукрового заводу
 2. Приходьте на співбесіду!!!!!!!!!!!!!!! Все, що вас цікавить роскажимо і які вимоги теж розповімо. Або висновок однин, значить вам так потрібна робота. До нас багато людей вже прийшло по цій вакансії, і все нормально працюють, а ви не знаючи нічого про роботу носом крутете.
 3. Ми пропонуємо роботу з хорошою оплатою, гарними умовами праці, тут вже від людини залежить чи хоче вона працювати.
 4. П. С. Люли не тільки в Польщу ідуть, ще є Чехія, Португалія, деякі в Німечину поїхали, це вибір кожного хто куди поїхав.
 5. Добрий день, якщо вам потрібна робота, можете підійти до нас на співбесіду, де і отримаєте всі відповіді на свої запитання, можете в Андрія запитати, що як і до чого.
 6. Доброго дня. Скільки годин реально триває робочий тиждень? Як написано в вакансії так і є насправді, тільки зараз можуть бути затримки на годину. Працюємо суботу через суботу з 9:00-16:00 Перерви в нас кожні 2 години 15хв. обід 30хв. Потрібно до 15чоловік оскільки зросли обєми роботи та з початком весни певна кількість людей поїхала в Польщу на заробітки.
 7. Доброго дня, шановні ви як обісрати то завжди перші в чергу, тому прошу якщо ви нічого не знаєте про данну пропозицію не висловлювати свої неадекватні припущення.
 8. Доброго дня, шановні ви як обісрати то завжди перші в чергу, тому прошу якщо ви нічого не знаєте про данну пропозицію не висловлювати свої неадекватні припущення.
 9. Прошу видалити данну тему.
 10. Компанія БусМаркет , яка динамічно розвивається та працює на ринку України вже понад 10 років запрошує до співпраці комірника: Вимоги до кандидата: чоловік 20−40 років бажано досвід роботи на складі порядність та працьовитість Відповідальність, уважність, цілеспрямованість, чесність Обовязки: -виконання розвантажувально-навантажувальних робіт на складі -прийом та розміщення на складі товарно-матеріальних цінностей -комплектація замовлень -пакування замовлень -контроль якості продукції на складі -участь у проведенням інвентаризацій -погрузка та вигрузка товару -підтримання порядку на складі Умовироботи: -Своєчасна оплата праці. - Офісійне працевлаштування. -Графік роботи 1зміна 09:00 - 18:00 2зміна 13:00 - 21:00 -Безкоштовні обіди. -Комфортні умови роботи. -Робота в молодому колективі. Для довідок: Андрій: 066−551−37−87
 11. Так, БусМаркет, вакансія актуальна, номер тел. для довідок 066-551-37-87.
 12. Зарплата від 10000грн.
 13. Ми займаємось продажем автозапчасти до комерційних авто, готові брати студентів.
×