Перейти до змісту

Malevich

Учасники
 • Кількість зміста

  104
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

5 Байдужий

Про Malevich

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження 11.09.1988

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Информация

 • Интересы
  Інтіресно все!!!!!!!!!

Останні відвідувачі профілю

4 881 перелядів профілю
 1. доброго дня, fish oil є в наявності !?!?!?!
 2. Куплю контейнер 5тонн в хорошому стані, в межах Луцького району. фото з прикладами прекріпив.
 3. Закрийте будь ласка тему.
 4. Доброго дня, шановні співрозмовники ми робимо все для того, щоб людина працювала нормово, покращуємо бізнес процеси, щоб було зручніше та швидше, відповідне ставлення до співробітників, спец одяг, безкоштовні обіди, якщо затримуються безкоштовні вечері та розвозимо по домівках, з часу подання оголошення, що нам потрібні працівники на роботу ми взяли 15чоловік, які працюють і їм подобається. Дякую всім за коментарі, прошу модераторів закрити тему.
 5. Доброго дня, закрийте тему.
 6. вул. Ранкова 14 район цукрового заводу
 7. Приходьте на співбесіду!!!!!!!!!!!!!!! Все, що вас цікавить роскажимо і які вимоги теж розповімо. Або висновок однин, значить вам так потрібна робота. До нас багато людей вже прийшло по цій вакансії, і все нормально працюють, а ви не знаючи нічого про роботу носом крутете.
 8. Ми пропонуємо роботу з хорошою оплатою, гарними умовами праці, тут вже від людини залежить чи хоче вона працювати.
 9. П. С. Люли не тільки в Польщу ідуть, ще є Чехія, Португалія, деякі в Німечину поїхали, це вибір кожного хто куди поїхав.
 10. Добрий день, якщо вам потрібна робота, можете підійти до нас на співбесіду, де і отримаєте всі відповіді на свої запитання, можете в Андрія запитати, що як і до чого.
 11. Доброго дня. Скільки годин реально триває робочий тиждень? Як написано в вакансії так і є насправді, тільки зараз можуть бути затримки на годину. Працюємо суботу через суботу з 9:00-16:00 Перерви в нас кожні 2 години 15хв. обід 30хв. Потрібно до 15чоловік оскільки зросли обєми роботи та з початком весни певна кількість людей поїхала в Польщу на заробітки.
 12. Доброго дня, шановні ви як обісрати то завжди перші в чергу, тому прошу якщо ви нічого не знаєте про данну пропозицію не висловлювати свої неадекватні припущення.
 13. Доброго дня, шановні ви як обісрати то завжди перші в чергу, тому прошу якщо ви нічого не знаєте про данну пропозицію не висловлювати свої неадекватні припущення.
×