Перейти до змісту

glok

Учасники
 • Кількість зміста

  26
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

3 Байдужий

Про glok

 • Ранг
  Шел мимо

Останні відвідувачі профілю

148 перелядів профілю
 1. Ясно, дякую, давейте зробемо так, якщо до вівторка ще ніхто мені не напише то я куплю у вас. Залиште свій номер будьласка в повідомленнях.
 2. а без резини і без касети можливо?
 3. куплю велозапчастини непотрібні.. потрібно колесо на 26 зад, ручка тормоза та тормоз може в когось є непотрібне чи валяється, треба це на звичайний бюджетний китайський велосипед.
 4. куплю чи прийму в дар велосипедну тормозну ручку, звичайну. .
 5. Я ніколи не розумію, що в голові в таких людей, скоріше точно проходять якусь нлп обробку. Це треба цілий день ходити, бачити агресію і мати від людей в твою сторону, і нічого майже не заробляти, відсоток у розповсюджувачів прямих продажів просто мізерний.
 6. шліфувати треба? балончики теж акрилові потрібно, я в цьому не сильно розуміюсь, хоча з хімією досвід мав, якшо один матеріал наприклад на акрил закрасити алкід, то напевно недобре буде, а які балончики хороші щоб не облазили при мийці не підскажете?
 7. ZTE San Francisco, все робить, є рекавері можна прошивати любу прошивку, 2 акамулятори, коробка, документи, наушники 400грн
 8. є робоча машина чоботок фольцваген на криші місцями пооблазив лак, хочеться просто затянути в чорний і все, металіків нетреба, якість роботи аби тільки блистіла і не відлітала, буду вдячний за контакти.
 9. glok

  Смерть скаженої собаки

  Економічне зростання в Україні? Чому тоді стільки заробітчан і де ви бачете економічне зростання якшо курс гривні знову виріс? Впихання донбасу назад в Україну, остаточно доб'є і так уже цю економіку в передсмертному стані, а економіка це головне без неї усе інше неважливо ніяк.
 10. куплю тормоза такого типу, можна бу. як на фото.
 11. віддам цілого корпуса старого за 50грн з кнопкою
 12. є один за 60грн, такий самий прозорий як на фото
 13. Продам 2 велосипеди недорого, стан добрий сів поїхав, в синьому нові тросикі замінеті, в червоному тросикі+ підшипнимкі, в синьому касета шімано не не тріщьотка, каретка катридж. по 1300грн штука. ціна остаточна.
×