Gypokrat

Учасники
 • Кількість зміста

  5
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

1 Байдужий

Про Gypokrat

 • Ранг
  Шел мимо
 1. Вчора їхала в 22.00 з молоді до Волі, їхала патрульна машина з сигнальними маячками синього кольору, зі швидкість 35-40 км/год, жодного разу водій патрульного авто не включив сигнал "поворот" об"їжджаючи перешкоди... Їх взагалі можна обганяти при блималці, і як їдуть так повільно???
 2. Продам конструктор у відмінному стані, повна комплектація. Є коробка. 375 грн.
 3. Для чого озвучувати свої думки вголос? Ну побачив темку, подумав отаке, та йдіть мимо. Як тут взуття по півтори штуки продають, то ніхто нічого не пише, а вже лялька у Вас якісь такі емоції викликала. Для чого таке писати,я не розумію. Ну є люди, які не купують такого, а є, що купують і не шкодують грошей на дитину. Навіщо таке писати і лізти в тему - я не розумію!
 4. Маю гарні іграшки Чіко. Піаніно і черепашку. За піаніно хочу 100 грн. За черепашку - 160. Стан хороший, все працює.
 5. наступна у черзі
 6. Вік дітей? Ціна? скільки часу і конкретні часові рамки?
 7. Сьогодні в Планеті секонд хенд на Волі, 54 бачила 2 парасолі. Продаються на вагу.
 8. Доброго дня! Сьогодні бачила, як біля міської лікарні на Відродження 13 на парковці фольксваген с номерами вроді 5522 чи 4422 (якийсь парний номер), значками "у" і значком жіночої туфельки поцарапав своїм лівим бампером праву половину стоявшого поряд форда. Що в таких випадках робиться? Жіночка блондинка водій з місця пригоди швиденько поїхала. Пригода сталась близько 15.30. Жіночка виїжджала не рівно назад, а одразу почала вивертати кермо ліворуч.... Якщо хто знає про цю пригоду, і якщо власник форда шукає зловмисника, підскажіть йому цю інформацію. Нажаль я була шокована побаченим і не запамятала точно номер машини.