Перейти до змісту

Ha3aPka

Power users
 • Кількість зміста

  1 909
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

47 Байдужий

4 Підписників

Про Ha3aPka

 • Ранг

Останні відвідувачі профілю

7 639 перелядів профілю
 1. Ha3aPka

  обережно ОЛХ

  https://longurl.info/?lang=en Сайт для розшифровування скорочених посилань. За посиланням що на скріношті тест на 4 відповіді і далі редірект на сайт знайомств, щось типу того.
 2. Мене ?) Щось взагалі таких випадків не памятаю
 3. Ось і я про те, різниця не така критична щоб платити ціну нового самсунга, або брати 1 річний ссд з MLC памяттю.
 4. https://hard.rozetka.com.ua/ua/samsung_mz_76e250bw/p31129023 Або на крайняк https://hard.rozetka.com.ua/ua/crucial_ct250mx500ssd1/p33264247/ ТС передивіться ціну)
 5. Ha3aPka

  Лазерне гравіювання клавіатур

  Нарешті у Луцьку з'явилася дана послуга Постійно відправляв у другі міста, щоб зробити гравіювання на звичайних клавіатурах, тепер це можна буде зробити і у нас Яка приблизна ціна нанесення лазерного гравіювання на ноутбук / стаціонарну клавіатуру?
 6. Для мене гірша будь яка, тому що як прочитав, LTSB це для тих хто хоче Win7 у вигляді Win10, те що треба, без різних квадратиків і схожої єрунди
 7. Гуд, подякував, а то вперше 10 довелося ставити, поставив офіційну, повирізував весь хлам, і тільки після цього побачив що є LTSB версія
 8. Читав, але нічого не зрозумів. "За необхідністю" Якась дивна відповідь. Вінда ж або автоматично ставить при встановленні, або не ставить взагалі.
 9. https://toloka.to/t84252 На ось цій, драйвери автоматично встановлюються, не в курсі?
 10. Ha3aPka

  обережно ОЛХ

  А що такого? Я наприклад коли людина не телефонує, а просто пише чи відправлю наложеним, даю ідентичну відповідь. Передоплату правда не за весь товар, а тільки за доставку ( 50-100 грн ). Кому не подобається - не купує
 11. Ha3aPka

  обережно ОЛХ

  Не зрозумів, а як проходить сама оплата за відправку посилки ? Ну приходжу я на пошту, віддаю посилку, потрібно казати що ОЛХ доставка чи як?
 12. Ha3aPka

  обережно ОЛХ

  Я щось читав що в безпечній угоді є якась комісія за перевод грошей тобі на картку І по друге, навіщо їм для зарахування коштів CVV код?
 13. Ha3aPka

  обережно ОЛХ

  Він казав давай через безпечну угоду, а я нею не користувався
 14. Ha3aPka

  обережно ОЛХ

  Він приходить, оплачує наложку, дивиться товар, якщо влаштовує, відмовляється від товару, дзвонить мені та скидує кошти за товар, і я відміняю наложку, по ідеї якось так мало бути))
×