Перейти до змісту

Назарка

Power users
 • Кількість зміста

  1 882
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

41 Байдужий

4 Підписників

Про Назарка

 • Ранг
   
 • День народження Квітень 10

Останні відвідувачі профілю

7 410 перелядів профілю
 1. Назарка

  Лазерне гравіювання клавіатур

  Куди ще доступніше то, не розумію. В Києві від 300 гривень + врахувати доставку і час. Як вище сказав Саньок, це не для ноутбуків по 1000 грн та клавіатур по 100.
 2. Назарка

  Лазерне гравіювання клавіатур

  Нарешті у Луцьку з'явилася дана послуга Постійно відправляв у другі міста, щоб зробити гравіювання на звичайних клавіатурах, тепер це можна буде зробити і у нас Яка приблизна ціна нанесення лазерного гравіювання на ноутбук / стаціонарну клавіатуру?
 3. Для мене гірша будь яка, тому що як прочитав, LTSB це для тих хто хоче Win7 у вигляді Win10, те що треба, без різних квадратиків і схожої єрунди
 4. Гуд, подякував, а то вперше 10 довелося ставити, поставив офіційну, повирізував весь хлам, і тільки після цього побачив що є LTSB версія
 5. Читав, але нічого не зрозумів. "За необхідністю" Якась дивна відповідь. Вінда ж або автоматично ставить при встановленні, або не ставить взагалі.
 6. https://toloka.to/t84252 На ось цій, драйвери автоматично встановлюються, не в курсі?
 7. Назарка

  обережно ОЛХ

  А що такого? Я наприклад коли людина не телефонує, а просто пише чи відправлю наложеним, даю ідентичну відповідь. Передоплату правда не за весь товар, а тільки за доставку ( 50-100 грн ). Кому не подобається - не купує
 8. Назарка

  обережно ОЛХ

  Не зрозумів, а як проходить сама оплата за відправку посилки ? Ну приходжу я на пошту, віддаю посилку, потрібно казати що ОЛХ доставка чи як?
 9. Назарка

  обережно ОЛХ

  Я щось читав що в безпечній угоді є якась комісія за перевод грошей тобі на картку І по друге, навіщо їм для зарахування коштів CVV код?
 10. Назарка

  обережно ОЛХ

  Він казав давай через безпечну угоду, а я нею не користувався
 11. Назарка

  обережно ОЛХ

  Він приходить, оплачує наложку, дивиться товар, якщо влаштовує, відмовляється від товару, дзвонить мені та скидує кошти за товар, і я відміняю наложку, по ідеї якось так мало бути))
 12. Назарка

  обережно ОЛХ

  тю, ну повестись на це складно досвідченому юзеру)) благо є інтернет банкінг де це можна в секунду перевірити)
 13. Назарка

  обережно ОЛХ

  а в чому заключається суть?)
 14. Назарка

  обережно ОЛХ

  Давно правда вже телефонували, але все одно напишу, може хто зтикався... Телефонував чоловік, дуже хотів купити товар, безпечною угодою не користувався, та і покупець "новорєгом" був, з перших хвилин розмови зрозумів що в чомусь є підвох, тому що він сказав відправити товар по наложці ( виставити ціну яка була у оголошенні ) при цьому, сказав що після того як товар приїде на пошту він його подивиться, чи його влаштує, типу відмовиться, якщо влаштовує - скидає гроші на картку, я йду у відділення і знімаю наложку щоб він просто забрав посилку, сказав що типу так йому вигідніше, щоб не платити кошти за пересил грошей. Цікаво, це була якась махінація чи дійсно покупець хотів зекономити?)
 15. Що на рахунок софту, платного багато? Зі звичайних програм для щоденного користування
×