Перейти до змісту

Назарка

Power users
 • Кількість зміста

  1 890
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

41 Байдужий

4 Підписників

Про Назарка

 • Ранг
   
 • День народження Квітень 10

Останні відвідувачі профілю

7 456 перелядів профілю
 1. Продам новий кабель Belkin USB-C to USB-C, довжина 1.5м, нейлонова оплітка, запакований. Ціна = 250 грн
 2. Назарка

  Лазерне гравіювання клавіатур

  Куди ще доступніше то, не розумію. В Києві від 300 гривень + врахувати доставку і час. Як вище сказав Саньок, це не для ноутбуків по 1000 грн та клавіатур по 100.
 3. Назарка

  Лазерне гравіювання клавіатур

  Нарешті у Луцьку з'явилася дана послуга Постійно відправляв у другі міста, щоб зробити гравіювання на звичайних клавіатурах, тепер це можна буде зробити і у нас Яка приблизна ціна нанесення лазерного гравіювання на ноутбук / стаціонарну клавіатуру?
 4. Для мене гірша будь яка, тому що як прочитав, LTSB це для тих хто хоче Win7 у вигляді Win10, те що треба, без різних квадратиків і схожої єрунди
 5. Гуд, подякував, а то вперше 10 довелося ставити, поставив офіційну, повирізував весь хлам, і тільки після цього побачив що є LTSB версія
 6. Читав, але нічого не зрозумів. "За необхідністю" Якась дивна відповідь. Вінда ж або автоматично ставить при встановленні, або не ставить взагалі.
 7. https://toloka.to/t84252 На ось цій, драйвери автоматично встановлюються, не в курсі?
 8. Назарка

  обережно ОЛХ

  А що такого? Я наприклад коли людина не телефонує, а просто пише чи відправлю наложеним, даю ідентичну відповідь. Передоплату правда не за весь товар, а тільки за доставку ( 50-100 грн ). Кому не подобається - не купує
 9. Назарка

  обережно ОЛХ

  Не зрозумів, а як проходить сама оплата за відправку посилки ? Ну приходжу я на пошту, віддаю посилку, потрібно казати що ОЛХ доставка чи як?
 10. Назарка

  обережно ОЛХ

  Я щось читав що в безпечній угоді є якась комісія за перевод грошей тобі на картку І по друге, навіщо їм для зарахування коштів CVV код?
 11. Назарка

  обережно ОЛХ

  Він казав давай через безпечну угоду, а я нею не користувався
 12. Назарка

  обережно ОЛХ

  Він приходить, оплачує наложку, дивиться товар, якщо влаштовує, відмовляється від товару, дзвонить мені та скидує кошти за товар, і я відміняю наложку, по ідеї якось так мало бути))
 13. Назарка

  обережно ОЛХ

  тю, ну повестись на це складно досвідченому юзеру)) благо є інтернет банкінг де це можна в секунду перевірити)
×