Перейти до змісту

Самооборона Луцька

Учасники
 • Кількість зміста

  8
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

6 Байдужий

Про Самооборона Луцька

 • Ранг
  Героям слава!

Останні відвідувачі профілю

1 858 перелядів профілю
 1. Самооборона Луцька

  Новини самооборони

  Звернення начальника штабу Самооборони Майдану (Волинь)
 2. Самооборона Луцька

  Самооборона Луцька

  До уваги всіх учасників Самооборони Майдана (м.Луцьк). Сьогодні, 01.03.2014 року, о 18.00 відбудеться загальний збір для обговорення подальшого плану дій. Прохання з’явитись усім, збір біля облдержадміністрації. В зв’язку з активізацією шахраїв, що прикриваються потребами революції та Самообороною закликаємо усіх учасників Самооборони Майдану в районах Волинської області зв’язатись з координатором для створення обласної структури нашої організації. Всі хто протягом тижня не зв’яжеться з нами, не матиме права називати себе Самообороною. Телефон координатора 0507563332, Андрій Люстраційний комітет Самооборони Майдану (Волинь) закликає експертів, що мають досвід боротьби с корупцією, долучитись до нашого комітету. Телефон координатора 0677005500, Богдан В зв’язку з активізацією людей, що бояться потрапити під дії люстраційного комітету, відбувається інформаційна компанія з дискредитації дій Самооборони Майдану. Тому ми сформували прес-центр для підготовки об’єктивних матеріалів по всьому спектру робіт, що провела й буде проводити в подальшому Самооборона. Для повноцінного функціонування прес-центру є потреба у журналістах з досвідом роботи у ЗМІ. Телефон координатора, 0673974649, Андрій
 3. Самооборона Луцька

  Новини самооборони

  УВАГА!!! Сьогодні, 20 лютого о 17:00 в приміщенні Облдержадміністрації (2-й поверх) відбудуться збори Самооборони Майдану. Запрошуємо чоловіків, що мають досвід користування зброєю та бажають боронити нашу державу від бандитів у складі БОЙОВИХ загонів Майдану.
 4. Самооборона Луцька

  Новини самооборони

  Усіх бажаючих захищати Луцьк та Євромайдан у складі самооборони Майдану - записуємось у приміщенні ОДА на Київській площі, 2-й поверх.
×