Перейти до змісту

Nick_Arctur

Учасники
 • Кількість зміста

  16
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

6 Байдужий

1 Підписник

Про Nick_Arctur

 • Ранг
  Шел мимо
 • День народження 08.03.1990

Контакты

 • Skype
  nick.arctur
 1. Всім привіт! Забув про цю тему на певний час. Тому оновлюю зараз. Хто хотів би вивчати або кому потрібна практика, хто цікавиться данною тематикою..Будь ласка відгукніться! П.С. Сайт буде нормально функціонувати тоді коли хтось буде ним користуватись. Пишіть якщо хоч трохи зацікавились. Запускаю другий тур пошуку!!! =) 
 2. Привіт, усім! В нас з'явився сайт!!! Невеликий та простий, але ціль його не вражати відвідувачів. Кому цікаво, заходьте!!! Інформації буде більше, з часом. http://redlimes.webnode.jp/
 3. Дочитую 13 том "Sword Art Online" Кавахіро Рекі. Дуже цікава фантастика. До того ж увійшла в десятку(6 місце) в одному англомовному рейтингу, хоча на англійську не перекладалась.
 4. І після цієї, приголомшливої, новини, прошу написати усіх хто бажає розвиватись та вчити японську!!! Японська мова займає третє місце по кількості користувачів Інтернету. Також знання цієї мови відкриває перед вами купу можливостей для подальшого росту. Як кар'єрного так загального росту, як особистості. Не має сенсу особливо рекламувати це все, але обіцяю, що всім буде цікаво та досвід отриманий в процесі, вам, зайвим не буде. Шукайте мене в Скайпі. щоб отримати більше інформації. (Скайп ID шукайте в профілі)
 5. Новини про заплановані оффлайн зустрічі або будь яку іншу нову інформацію шукайте в цій темі або звертайтесь до мене. Буду радий допомогти, вам, отримати відповіді на будь які запитання. (Пов'язані з темою або, просто, з японською мовою/культурою) Слідкуйте за темою, щоб нічого не пропустити! Дякую, за вашу, активність!
 6. こんにちはみんなさん!Привіт! Додаю нову інформацію. Для всіх бажаючих будуть проводитись оффлайн зустрічі. Попередньо скажу,що це буде кожної неділі після обіду. Зустрічі в парку або кафе(залежить від погоди) Буде цікаво всім! Ті хто не вчив японської зможуть ознайомитись з базовими моментами мови, початківці отримають поради, як ефективніше вивчати(що для цього використовувати), а також "жива" практика мови. 27 числа одна така зустріч вже проводилась. Якщо мову ви не вчите, але маєте, навіть, невелику зацікавленість, то раджу прийти теж та захопити друзів. Луцьк потрібно "ворушити", молодь не має нудьгувати (в соц.мережах). Якщо потрібно більше інформації Скайп ID шукайте в профілі.
 7. こんばんは、はじめまして!Японська швидко не вчиться, сам вчу 3 роки, в темпі вальсу). Але так краще засвоюється, коли вчиш у своєму темпі. Без постійної практики швидко не вийде. Тому і хочеться усіх зібрати щоб підтримати такі похвальні починання). Усі, хто бажає отримати більше інформаціїї по цій темі,(або, просто, по вивченню японської) можуть зв'язатись зі мною через Скайп(Скайп ID шукайте в профілі)
 8. Будьте активнішими, будь ласка!))) Хочеться отримати цю інформацію як найшвидше. Часто чую як скаржаться на те, що в Луцьку немає нічого цікавого. Це, звісно, неправда, але поки хтось не почне щось робити, ніякі цікаві та незвичні речі самі собою не з'являться! Дивитись на інші країни цікаво, але зробити щось цікаве у своїй ніщо не заважає, теж.
 9. Привіт, усім! Хочу провести дослідження рівня зацікавленності японською культурою, в Луцьку. Прошу допомогти мені в цьому! Думаю, результати будуть цікаві багатьом. Насамперед, скажу, що є потреба знайти 1-2 людини, що володіють японською, принаймні, на базовому рівні(початківці). Але це ще не все, хочеться згуртувати всіх кому не байдужа ця тема. Вивчення, спілкування, обговорення, тематичні зустрічі і т.д. Тому, відгукніться!!! Та прийміть участь у опитуванні. Поки що, це все... Дякую за активність!
×