Перейти до змісту

Andualex

Учасники
 • Кількість зміста

  164
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

161 Продвинутий

Про Andualex

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження 28.02.1957

Информация

 • Интересы
  Теорія етногенезу, історія, моделізм.

Останні відвідувачі профілю

4 604 перелядів профілю
 1. Фото

  1.Любомльська синагога. 2.Перше фото Луцька 1866 р., автор Козловський. 3.Реставрація зубців, проект архітектора Метельницького Р.Г. . Висновки робіть самі.
 2. Щодо статті у "Волинь пост". У тексті згадується про "стеження", яким займаються "елітні титушки з "Бойової маси" У підрозділах СБУ і поліції, які займаються негласним спостереженням , більш-менш придатним до роботи офіцер стає лише на третій рік служби, до того він лише вчиться і його буквально "водять за руку", настільки складною є ця діяльність. А хлопців з спортзалу, які "світяться" на масових заходах, при виконанні "спостереження" буде видно на вулиці як "три тополя на Плющихе". Журналістьська некомпетенція давно стала хронічною хворобою СМІ.
 3. Фото

  13 Kresowy Pułk Artylerii Lekkiej stacjonował w Równem, III dywizjon w Łucku i wchodził w skład 13 Dywizji Piechoty. На фото луцькі казарми, чи це Рівне ?
 4. Зверніть увагу. Перше фото сьогодні зроблено у у Керчі, окупований Крим. Друге фото - Луцьк, повідомлення пана snouden. Надписи на прапорах ідентичні. Це що, з одного "магазину"?
 5. Ось так виглядають БОЙОВІ нагороди батька за період 1943 (Курська дуга) до 1945 (Прусія). Емаль на правому ордені "Червоної зірки" збита прикладом при стрільбі.
 6. Мій батько (1924-2011) на 9 травня у 90-10-ті роки на Меморіал не ходив. Він казав, що бойових офіцерів там вже майже намає, а ветеранів зображають пенсіонери НКВС і МГБ, яким до 1958 року надавався статус ветеранів війни. Поруч з ними він стояти не бажав.
 7. Фото

  Так ось хто відривав голову Сталіну...
 8. Фото

  Аварія винищувача "Ньюпор-10" Особливої авіагрупи на Луцькому аеродромі, вересень 1916 року. Рекомендую статтю "Як у 1916 році Особлива авіагрупа боронила Луцьк", там багато і фотографій. http://www.hroniky.com/articles/view/205-zabuta-viina-iak-u-1916-rotsi-osoblyva-aviahrupa-boronyla-lutsk
 9. Колеги, давайте конкретно. Які німецькі та угорські військові підрозділи перебували у районі Ківерці-Луцьк під час Рівненсько-Луцької операції 27 січня - 11 лютого 1944 р. ? І бажано з німецьких джерел, тому що радянські нічого путнього не дають. Наприклад : "На зміцнення оборони Луцька, Рівного, Здолбунова, Шепетівки і інших міст командування німецької 4-ої танкової армії спрямувало усі наявні резерви, включаючи зондеркоманди і поліційні охоронні підрозділи. До Луцька терміновим порядком був перекинутий 118-й дивізіон штурмових гармат." Такої військової частини ( 118 дивізіон штурмових гармат) у вермахті ніколи не існувало. А взагалі, про втрати супротивника радінські командири, а пізніше мемуаристи писали по принципу: " а чого його супостата рахувати.. пиши скільки треба...." Буде час, спробую з темою розібратися.
 10. Фото

  Відоме місце, нові ракурси.
 11. Фото

  Ще фото площі.
 12. Фото

  Колеги, маю серію фотографій з різних ракурсів кинутих на луцькому "польовому" аеродромі винищувачів І-16 89 винищувального авіаполку. Серед них один МіГ-1, два УТ-1, 2 У-2, три І-153. Видно номери літаків 2, 4, 6, 10 (три з різних ескадрілій), 14, 15. Допоможіть, будь ласка підрахувати кількість І-16.
 13. Фото

  Перше фото відомо. Це І-153 17 винищувального авіаполку, які перелетіли 24 червня з Велицього аеродрому на Луцький "польовий", який знаходився на місці сучасного військового. Добавляю ще два фото цих літаків, та більш якісне фото з І-16 тип 28.
 14. Луцький еллінг. Залишається знайти місце його розміщення.
×