Перейти до змісту

iriuss

Power users
 • Кількість зміста

  1 201
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

iriuss last won the day on Травень 4 2010

iriuss had the most liked content!

Репутація громади

88 Байдужий

10 Підписників

Про iriuss

 • Ранг
  Готую смачно, говорю мало, голова не болить.
 • День народження 03.01.1983

Контакты

 • ICQ
  362365614

Останні відвідувачі профілю

12 007 перелядів профілю
 1. привіт, дзвонила до вас. хочу ялиночку 2,1 анжеліку
 2. загляньте у магазинчик меблевої фурнітури на варшавці навпроти слона там де 16ки і 31ки зупиняються. Ми купували там колись
 3. мене цікавить. пишу в пм
 4. А ще на Перемоги,18 є аптека Волиньфарм і ще одна є, але не знаю де саме, в цих аптеках діє соціальна програма, ціни нижчі приблизно на 10% Закуповувався в волиньфармівських аптеках, десь з лютого вони Значно підняли ціни (наприклад декасан коштував 23 з чимось став 29 з чимось) при чому той самий декасан українські ліки. На гостинці волиньфармівська аптека, а через стіну ще одна аптека, я був свідком коли в цю аптеку зайшла бабця звернулась до фармацефта і сказала що в волиньфармі ціна "зі знижкою" є вищою ніж в цій аптеці (переконався сам, вже не пам'ятаю які ліки купував, зайшов в фарм і ціна "зі знижкою" була вища десь на 4 грн. при вартості препарату десь 30 грн.). Повністю згідна, саме про ці аптеки (туди і я ходила кожної неділі вже рік). Тому і написала - де тепер купувати? Сьогодні спеціально купила ліки у Здоровенькі були (7% недільна знижка) і ті самі ліки Волиньфарм центральна аптека на волі4, попередньо скориставшись пенсійною карткою 7% узявши із собою матір. І на диво - Волиньфарм оказався дешевший препарат - не 84 а 79 грн., що для мене наприклад є суттєвим, т.я. ліків купуємо багато. Але ситуації загальної це не змінює - ціни реально завищені, провела моніторинг цін а аптеках Києва через інтернет - і ось чудо, цей самий препарат коштує від 50 гривень! 35 гривень накрутки - ось бізнес на крові.
 5. У зв"язку із массовим та суттєвим подорожченням цін на медикаменти у мережі Волиньфарм та Сальве та відміною їх знижкових неділь, підкажіть будь-ласка - хто де скуповується? Де тепер дешевше?
 6. Лишилось 5 листів пінопласту після обшивки балкону. 1 х 0.5 х 0.03. Забирайте 0954038882
 7. Дякую за гарно вбрані телефони . Цікавить екран Canon A650IS. Може бути навіть б\в-шний, яка ціна і скільки заміна коштуватиме.
 8. Візьму: Корпус high copy N70 чорний 45 грн. до нього клавіатура 25 грн. Зарядне ОР 40 грн. корпус N97 чорний 90 грн. робота ( встановлення ) 20+20? грн. Де ви , як до вас, який термін виконання? (Цікавить одразу при мені...)
 9. Цікавлять корпуси чорного кольору до N70 та N97, і до першого ше клавіатура, зарядне і навушнички. Озвучте ціни та за роботу будь-ласка сюди або в пм.
 10. iriuss

  Наші домашні ФОТО:)

  мои котяки-улыбаки, нам уже полтора месяца
 11. iriuss

  Наші домашні ФОТО:)

  Я стала бабусею ))))
 12. Читаю потрясную книгу - Грегори Дэвид Робертс - Шантарам Она правда толстенная, но от этого удовольствия еще больше. Очень легко и приятно читается, наполнена яркими интересными героями, обалденной речью, кучей философских тем и морем приключений. Всем обязательно читать!!! Моя личная оценка 100 из 10 ))))Продавцы во всех магазинчиках советовали а я все скептически к ней была настроена, но теперь оторваться не могу ни днем ни ночью. Кстати помимо бумажной (мне аж 140 обошлась но уже и по 100 продают в нете), нашла еще и в электронном варианте - теперь читаю везде(на РуТрекере есть в разделе Художественная литература)
 13. Прочитала Над пропастью во ржи Селинджера (наконец-то ) Книга в целом понравилась, но в школе наверное понравилась бы больше.Очень жалею что не хотела читать раньше.
 14. Дэвид Николс Один день Мені дуже сподобалась, а ось відгуки інших
×