Перейти до змісту

[email protected]

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  39 625
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  78

Репутація громади

5 916 Гуру

Про [email protected]

 • Ранг
  Популіст

Контакты

 • Сайт
  http://127.0.0.1/index.php

Останні відвідувачі профілю

58 744 перелядів профілю
 1. При якому директорові за останні 5 років зробили найбільше капремонтів?
 2. у цьому році забули... А йому 70! Най пісня лине!
 3. @Holy 3000 грн це 1060 3гб (1063). (купував в січні місяці). Твоя 2200-2500 десь. (факторів багато, майнінг / не_майнінг, ігри, рештки гарантії, розбиралася / не розбиралася і т.д.) Є зацікавлені в покупці, тому й пишу.
 4. колись валялася. Пошукаю ще. Точно пам'ятаю, що 256мб і ДДр2 ноутбучна.
 5. а куди ж ви своїх 2 раби поділи? для тих, хто в танку цікава була б послуга і в нас.
 6. бачив відео виготовлення такого столика.
 7. @Nokian особисто для тебе (записуй) Вся верхівка влади, на чолі з президентом, керує зараз завдяки Майдану 2014 року. "Революція гідності". У той час, коли на сцені всі теперішні політичні діячі співали "Ще не вмерла України...", за якихось 200-300-500м від них снайпери і тітушки розстрілювали пострілами в голову юнаків. Дітей. По 20 років. І жодного з тих, хто стріляв, до цього часу, не те щоб не заарештували, навіть не знайшли. Або просто не хотіли. Більше 100 людей загинули в той час, коли Йулю на каталці з тюрми привезли. Коли кричали "куля в лоб" і т.д. Покровитель не покровитель, але куратор із бпп дає тобі методички, як себе вести під час "диванної перестрілки" із "диванними тролями" ? Чи ти вже доріс до рівня "сам вмію". Це ти. Ти боїшся очі відкрити! Бпп головного мозку??? Співчуваю!
 8. Ти справді такий, чи тільки вдало вмикаєш дурника? :facepalm: Зайди у фейсбук, порийся по нету і все стане ясно. Але якщо окрім методички від "покровителя" нічого не бачити, то я тобі щиро співчуваю.
 9. Згадав Майдан і "Революцію гідности", і ти автоматично стаєш патріотом і виростаєш в очах інших такий самих "патріотів". Може досить? Я там вище писав, що отим, хто прийшов до влади на крові, тепер явно сцикотно, що прийде хтось, не з їхньої пісочниці. І що від нього чекати, невідомо! От і галасують.
 10. у нас таких вистачає. Хватить вже. Діяч на діячеві і діячем поганяє. Як і лідерів, вагон з причепом.
×
×
 • Create New...