Перейти до змісту

Зеленський заявив про "дотискання" РФ в Криму: Огризко розповів, що це може значити

Від Board.News,29.08.23


Про це в ефірі Еспресо сказав колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко. "Мені здається, що "політично дотиснути" від президента можна розшифрувати як те, що з Криму просто потрібно зробити острів. Тоді політичне рішення РФ буде найбільш реальним", - сказав Огризко. На його думку, зробити острів - перервати ланцюжки постачань озброєнь, техніки та особового складу до Криму. "Тоді залишатиметься два варіанти дій - або прирікати угруповання російських військ на тотальне знищення. Навіть безконтактного, бо коли ми отримаємо далекобійні ракети, це можна бути робити з звільненої території перед Кримом. Тоді буде варіант знищення цього угруповання або політичне рішення про те, що це угруповання звідти вийде, як воно вийшло з Херсона і, так далі. Мені здається реалістичним цей варіант, але коли ЗСУ зможуть забезпечити відрізання Криму від усіх ланцюгів постачання з боку РФ. Це передбачає, що і міст через Керченську протоку піде за крейсером "Москва", - підсумував ексміністр. Президент Володимир Зеленський вважає, що коли Сили оборони вийдуть на адмінмежу з окупованим Кримом, можна буде "дотиснути демілітаризацію Росії" в Криму політичним шляхом.  "Менше жертв. Якщо ми будемо на адміністративних чи умовних кордонах з Кримом, я вважаю, що можна політично дотиснути демілітаризацію Росії на території українського Криму. Я вважаю, що це було б краще. Я думаю, перш за все, про тих, хто це буде виконувати", - сказав він.

Читати повністю

  • 24 Views


×
×
  • Створити...