Перейти до змісту

Справедливий мир? До нього далеко...

Від Board.News,18.06.24


Не буду давати оцінку саміту й усьому іншому, що стосується його, але дам оцінку от цьому визначенню — "справедливий мир". Можу впевнено гарантувати, що нагадаю за пів року чи рік цим "гігантами сучасної думки" та "потужним експертам" їхній прогноз про "справедливий мир", до якого ми, згідно з їхніми дописами, наближаємось. І тоді я запитаю, що саме вони вважають "справедливим"? Тому що поки я бачу, що ми наближаємося до якогось абстрактного формату припинення війни, але від справедливості там мало що є. Читайте також: Саміт миру: Відсутність Китаю не виглядає розумною Бо для мене справедливість — це покарання злочинця за скоєний злочин. Виведення військ РФ зі всіх окупованих Кремлем територій — це справжня справедливість. Покарання тих, хто давав накази бомбити українські міста, катувати та страчувати українців, і покарання тих, хто виконував ці накази, хто ґвалтував, займався мародерством та скоював воєнні злочини, — от це теж справедливість. Але поки зло, ім'я якому Рашка, дуже далеко від покарання, а ми - від отримання справедливості. І я не бачу в такому варіанті ані справедливості, ані наближення до справжнього миру. Поки навіть частина наших партнерів намагаються лише якимось чином закінчити військові дії, а не наблизити Україну та світ до миру. Про справедливий мир взагалі не говорю. Час покаже, хто правий. Дуже хочу помилитися у своєму прогнозі. Хоча впевнений, що носії рожевих окулярів і прихильники "двох-трьох тижнів" залюбки нададуть свої вуха для розвішування цієї локшини про наближення справедливого миру. Джерело Про автора. Борислав Береза, громадський діяч, колишній народний депутат України Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Читати повністю

  • 9 Views


×
×
  • Створити...