Перейти до змісту

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 26.12.2018 in all areas

 1. 4 points
 2. 3 points
  колись старий 412й москвич , вагою півтори тонни, майже по рівній дорозі, четверо, 500м ледь припхали , а ти дві тони під горбок пхав ? ну ну )) фамілія не Дікуль часом ?
 3. 3 points
  Сенсу немає в такому "апгрейді". Чесно. варто шукати уже щось чесно 2-ядерне. Я зрозумів, максимально дешеве. Шось мінімум 2140/2160/2200 або 4500/4700 Память лишиться, але додати до 3гб, хоча б. бо 505-й проц уже нічого не витягне людського. на Ютубі дохнутиме. Візьми щось таке. Краще буде. Хіба що ти хочеш бачити як теща страждатиме і мучитися із тією ломакою!
 4. 2 points
  Як тільки побачу список претендентів, реєстрація починається 31 грудня, не так довго залишилося чекати. Якщо обирати з тих, чиї бігморди вже на бігбордах, то немає жодного достойного. Так як графу "Проти всіх" в мене/нас забрали, а саме так хочеться проголосувати сьогодні, то буду голосувати за найновішу морду у політиці, бо саме такий зараз запит у простих людей, до яких я належу. Міняючи Вітю на Петю, Петю на Юлю ми лише підігруємо старій політичній системі. Система виборів не налаштована на самоочищення, яке не так і складно реалізувати. Наприклад, я маю мати право голосувати проти всіх і якщо на виборах жоден кандидат не набирає хоча б 20%, вибори мають вважатися такими, що не відбулися. На нових виборах старі кандидати не мають права висуватися знову. Думаю на цих виборах десь так і буде, хіба Петя сильно надавить адмінресурсом, то набере більше. А так мали би нові обличчя у владі. Поширити цю практику на вибори усіх рівнів. Але старі щурі ніколи не налаштують систему на самознищення - інстинкт виживання не дає їм навіть недоторканність з себе зняти. Та я знаю як краще (принаймні думаю, що знаю), але те гуано, що перебуває у політиці зараз і попередні 25 років, а то й більше, цього точно робити не буде. І Петя тому - дуже яскравий приклад. Так я не знаю ЗА кого, і знаю ПРОТИ кого я хочу проголосувати - проти старої системи. І Петя - частина старої системи, він держслужбовець з 1998 року. @zaHARE, достатньо конкретно для тебе?
 5. 2 points
  я тож так буду в 2гому турі буду голосувати за того хто мені на той час буде здаватися меншим ПІДАРАСОМ_ІЗ_МАСКВИ p.s. в мене є утопічне бачення цієї фігні з кандидатами: 1. при такій кількості 2 тури то мало, треба хоча б 3 (на крики "ну ето же дорого" відповім - вибори повинні фінансуватися за рахунок кандидатів, не тільки реклама а вест виборчий процес) 2. ті що переоцінили свої сили в 3 і 2 турі - після офіційних результатів сідають в тюрму на 0.5 - 1 рік, обдумувати нову стратегію, і то камера без біде і ТВ, звичайна совьєцька тюремна камера, без привілеїв але з 2ма камерами високої роздільної здатності щоб виборці могли спостерігати 24\7 як бувший кандидат думає (хоча насправді камери там що та падлюка не відкупилася і не пересиділа срок на балі) якось так
 6. 2 points
  Погано, значить Петя має великі шанси виграти вибори знову.
 7. 2 points
  Вибори в ОТГ показали(для мене),що люди продовжують голосувати шлунком і мріяти про світле майбутнє. При тому голосують за тих,хто в них це світле майбутнє стабільно крав.
 8. 2 points
  Ну, ДЯКУЮ всім , для мене цю тему можна рахувати закритою. Взяв RX460/560 (дякую @Cniperman ), за "зекономлену" тисячу взяв нового SSD на 240 ГБ. Плюс на борт "кораблю" було докинуто однакових 4 планки ОЗУ на 8ГБ (дякую @Artem! ) і "корабель" перетворився на "літак" власники задоволені більше очікуваного
 9. 2 points
  По 750 кг. на брата? Що за качки такі, колеги Вірастюка? Щось тут не те...
 10. 2 points
  За 5 років роботи в Польщі я бачив тільки одну людину яка не п*є - це я сам
 11. 2 points
 12. 2 points
  я б порадив з брендовими ПК діла немати. за пару сот грн можна купити щось на нормальному 775 з якимось кор2дуо та 2+ гб озу і цього цілком достатньо для він7 та інтернетів.
 13. 1 point
  La20, Rl72 і тепер ти. Хто тебе тут ображав? Чого хамити починаєш? Ті теж таке писали. Твої дописи на форумі стають такими ж як і у них. Задумайся.
 14. 1 point
  Найближчий диностенд у Львові. На даний момент нема проблеми прочистити каталізатор і сажовий фільтр у Луцьку. На своєму авто, начитавшись всяких розумних форумів, я літом заглушив єгр і залив "правильну" прошивку, з приходом перших морозів почав замічати що двигун довго прогрівається і розхід по місту виріс на 2 литри в порівняні з минулим роком. Два тижні назад я все вернув на місце, і о диво розхід впав до норми, авто стало прогріватись швидко як і минулого року, двигун став працювати тихіше. А це для любителів всяких видалень єгр, каталізаторів і сажових, вибирайте "тюнінгатора" уважно - https://www.youtube.com/watch?v=pAqEIAP9ei8
 15. 1 point
  А я так і написав: 2019- rx660 2020- rx760
 16. 1 point
 17. 1 point
  А що тут поганого? Ультра дюрайбл серія на хай-енд елементах. Якщо механічно її не коцнути то такій техніці ніц не стається. Останні 10 років я лише таке залізо і купую то ніколи проблем не мав. Такі не гріх і б/в купувати.
 18. 1 point
  От і купуй після такого БУ відяхи)
 19. 1 point
 20. 1 point
  перевірка на діностенді до і після?
 21. 1 point
  Ну я шукав вирішення проблеми і натрапив на це відео: https://www.youtube.com/watch?v=gP84U-douj8 Прямо точно як там я не робив. Але скористався рекомендованим антивіром для сканування і видалення зарази, при чому обов'язково в "Безопасном режиме". Можливо так можна було проробити і з іншими програмами, але раз вже тут порадили, то й нічого іншого я не качав.
 22. 1 point
 23. 1 point
  Десь вони бачили ту роботу. Їм і за рахунок держави непогано живеться. Так же само як і в штатах нігери і латиноси.
 24. 1 point
  То написали б рішення .... Як звався майнеер? Де сидів? Чи були проблеми з видаленням?
 25. 1 point
  2100 кг під горбок пхав) я знаю про що я говорю, сунулось без катків по бетону за допомогою канатів
 26. 1 point
  Пробував машину сам штовхати по горизонталі?, а вона на колесах... Не посуне звичайна людина 750 кг без якихось пристосувань типу катків.
 27. 1 point
  Не гавноньюз пише - Влітку минулого року спокійне та затишне місто Луцьк сколихнула надзвичайна подія – у спальному районі міста, на вулиці Арцеулова, стріляли з вогнепальної зброї. Стрілець ніхто інший, як народний обранець від Луцька Ігор Лапін. Деталі цієї справи і по сьогодні покриті мороком, адже у стрільця і у грабіжників зовсім різні версії інсценування події. О, і тут теж - Нагадаємо, близько 8 ранку 9 червня у дворі будинку на вулиці Арцеулова, де час до часу проживає нардеп, двоє невідомих людей намагалися викрасти сумку з автомобіля Ігоря Лапіна.
 28. 1 point
  Це тіпа хтось натякає що 15-літній син Лапіна такий бідовий, що аж по району розкладає наркоту по закладках? Син депутата ВР, бля, школьнік, мутить бізнес з "12345%;№".сс шишкі/альфа/фєн"??? Ващє шоль комєнтатори єбанулись? Крім того, кавказців Лапін стріляв десь за Там-Тамом, при чому тут Арцеулова? Крім того, шо це за совпадєніє таке, зразу знаходяться такі обізнані комєнтатори, і всі троє чудом збираються на одній новині на гавноньюз, яке славиться своєю любов'ю до Лапіна? І шо за піздьож з "апасним Привокзальним" в тих коментах? Регулярно ходжу принаймні по Грушевського в темну пору доби, жодного інциденту за більш ніж 20 років.
 29. 1 point
  якщо на те пішло,то в Україні жодному змі вірити не можна!
 30. 1 point
  Шановний @SergLutsk вас спасе лише встановлення супутникової системи з специфічним обладнанням, що дозволить переглядати ВСІ футбольні матчі або будете мати те, що маєте, бо ВСЕ якісне у світі і футбольне - платне! Якщо щось можуть запропонувати в неті, то з проблемним переглядом, бо беруть так само піратським способом, ну і тому така і якість і затики з зображенням! Безкоштовний сир лише у... вже треба до цього звикнути і обрати варіант, що вас влаштує але платити всерівно прийдеться, не так як офіційно є дешевші варіанти але шара і халява вже зникають і треба це розуміти і особливо з переглядом футболу!
 31. 1 point
  Особисто я боюсь купляти щось з занадто заниженою ціною. Хоча інколи напишу і в залежності від відповіді думаю чи варто. І вкінці кінців це ж лохікс, там багато хто завищує ціну на дурака, і готовий сторгуватись якщо треба
 32. 1 point
 33. 1 point
  Сприйняття життя в країні людьми з різними баченнями:
 34. 1 point
 35. 1 point
 36. 1 point
  Він зробить з України малоросію. А щоб зробити йому хоч 10-ту частину того,що зробив Рейган і його партія,то йому треба хоча б на 10% бути Рейганом. А поки він на 1% Бенні Хіл.
 37. 1 point
 38. 1 point
 39. 1 point
 40. 1 point
  А залучення студентів до передвиборчої кампанії Порошенка ще до старту виборів — то покращення ? Ну типу кльово що діти чимось зайняті та не тиняються просто так на вулиці тепер в них мета є Прийшли вчора двійко дітей поговорити про вибори та навчити житєйської мудрості. Попитав потім малого чи в них в коледжі такого не практикують. Виявляється повним ходом відправляють дітей ходити по хатах та вчити дорослих за кого тра голосувати. П**дець, занавєс....
 41. 1 point
  Я написав те,що згадав і те,що на поверхні. Там багато ньюансів. Я ж написав,що в принципі якщо мати ціль,то до всього можна звикнути,навіть до того що дядько який сидить навпроти тебе в автобусі голосно пердне і навіть вусом не поведе))) Єкономити і ми вчимось зараз. І сміття навчимось розділяти,бо там за нерозділене сміття можуть штрафанути. І в душі якщо треба разом з голими тьотками будемо митись. І грип лікувати за один день навчимось. Суть допису не в деталях які я по пам'яті писав зі слів дружини,а в тому,що менталітет у нас реально різний і адаптовуватись важко. А гроші то таке. Особисто для мене щастя не там де більше платять,а там де тобі комфортно. Мій однокласник переїхав в США і коли приїзджав сюди весь час хвалив америку і все американське. Але по факту потім вияснялось вже в душевній розмові,що морально йому там дуже важко жити. Хоча повернутись назад він не планує. Я б також дуже хотів би ,щоб в нашій країні були достойні зарплати,які не змушували б людей шукати щастя за кордоном.
 42. 1 point
  Вітаю, всього найкращого
 43. 1 point
  Він щось останнім часом сюди і не заходить З Днюхою, Бубліку!!!
 44. 1 point
  Вітаю! Така дата, привід десь посидіти, а іменинника немає...
 45. 1 point
 46. 1 point
  Вітаю !!! Щось не видно бубліка останнім часом
 47. 1 point
 48. 1 point
  Вітаю щирого Бубліка з п'ятіркою і бубліком! :).
 49. 1 point
  Ооо! і я вітаю,але десь пропав цей добрий дядько.Вирішив на страрості років всі гроші заробити,немає часу тут потусуватися(
 50. 1 point
  Вітаю з Днем народження!!! Мирного неба і удачі в усьому!!!
This leaderboard is set to Kiev/GMT+02:00
×
×
 • Create New...