Перейти до змісту

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 26.12.2018 in all areas

 1. 3 points
  Сенсу немає в такому "апгрейді". Чесно. варто шукати уже щось чесно 2-ядерне. Я зрозумів, максимально дешеве. Шось мінімум 2140/2160/2200 або 4500/4700 Память лишиться, але додати до 3гб, хоча б. бо 505-й проц уже нічого не витягне людського. на Ютубі дохнутиме. Візьми щось таке. Краще буде. Хіба що ти хочеш бачити як теща страждатиме і мучитися із тією ломакою!
 2. 2 points
 3. 2 points
  я б порадив з брендовими ПК діла немати. за пару сот грн можна купити щось на нормальному 775 з якимось кор2дуо та 2+ гб озу і цього цілком достатньо для він7 та інтернетів.
 4. 1 point
  Це тіпа хтось натякає що 15-літній син Лапіна такий бідовий, що аж по району розкладає наркоту по закладках? Син депутата ВР, бля, школьнік, мутить бізнес з "12345%;№".сс шишкі/альфа/фєн"??? Ващє шоль комєнтатори єбанулись? Крім того, кавказців Лапін стріляв десь за Там-Тамом, при чому тут Арцеулова? Крім того, шо це за совпадєніє таке, зразу знаходяться такі обізнані комєнтатори, і всі троє чудом збираються на одній новині на гавноньюз, яке славиться своєю любов'ю до Лапіна? І шо за піздьож з "апасним Привокзальним" в тих коментах? Регулярно ходжу принаймні по Грушевського в темну пору доби, жодного інциденту за більш ніж 20 років.
 5. 1 point
  якщо на те пішло,то в Україні жодному змі вірити не можна!
 6. 1 point
  Шановний @SergLutsk вас спасе лише встановлення супутникової системи з специфічним обладнанням, що дозволить переглядати ВСІ футбольні матчі або будете мати те, що маєте, бо ВСЕ якісне у світі і футбольне - платне! Якщо щось можуть запропонувати в неті, то з проблемним переглядом, бо беруть так само піратським способом, ну і тому така і якість і затики з зображенням! Безкоштовний сир лише у... вже треба до цього звикнути і обрати варіант, що вас влаштує але платити всерівно прийдеться, не так як офіційно є дешевші варіанти але шара і халява вже зникають і треба це розуміти і особливо з переглядом футболу!
 7. 1 point
  Особисто я боюсь купляти щось з занадто заниженою ціною. Хоча інколи напишу і в залежності від відповіді думаю чи варто. І вкінці кінців це ж лохікс, там багато хто завищує ціну на дурака, і готовий сторгуватись якщо треба
 8. 1 point
 9. 1 point
  Сприйняття життя в країні людьми з різними баченнями:
 10. 1 point
 11. 1 point
 12. 1 point
  Він зробить з України малоросію. А щоб зробити йому хоч 10-ту частину того,що зробив Рейган і його партія,то йому треба хоча б на 10% бути Рейганом. А поки він на 1% Бенні Хіл.
 13. 1 point
 14. 1 point
 15. 1 point
 16. 1 point
 17. 1 point
  А залучення студентів до передвиборчої кампанії Порошенка ще до старту виборів — то покращення ? Ну типу кльово що діти чимось зайняті та не тиняються просто так на вулиці тепер в них мета є Прийшли вчора двійко дітей поговорити про вибори та навчити житєйської мудрості. Попитав потім малого чи в них в коледжі такого не практикують. Виявляється повним ходом відправляють дітей ходити по хатах та вчити дорослих за кого тра голосувати. П**дець, занавєс....
 18. 1 point
  Я написав те,що згадав і те,що на поверхні. Там багато ньюансів. Я ж написав,що в принципі якщо мати ціль,то до всього можна звикнути,навіть до того що дядько який сидить навпроти тебе в автобусі голосно пердне і навіть вусом не поведе))) Єкономити і ми вчимось зараз. І сміття навчимось розділяти,бо там за нерозділене сміття можуть штрафанути. І в душі якщо треба разом з голими тьотками будемо митись. І грип лікувати за один день навчимось. Суть допису не в деталях які я по пам'яті писав зі слів дружини,а в тому,що менталітет у нас реально різний і адаптовуватись важко. А гроші то таке. Особисто для мене щастя не там де більше платять,а там де тобі комфортно. Мій однокласник переїхав в США і коли приїзджав сюди весь час хвалив америку і все американське. Але по факту потім вияснялось вже в душевній розмові,що морально йому там дуже важко жити. Хоча повернутись назад він не планує. Я б також дуже хотів би ,щоб в нашій країні були достойні зарплати,які не змушували б людей шукати щастя за кордоном.
 19. 1 point
  Вітаю, всього найкращого
 20. 1 point
  Вітаю! Така дата, привід десь посидіти, а іменинника немає...
 21. 1 point
  Вітаю !!! Щось не видно бубліка останнім часом
 22. 1 point
 23. 1 point
  Вітаю щирого Бубліка з п'ятіркою і бубліком! :).
 24. 1 point
  Ооо! і я вітаю,але десь пропав цей добрий дядько.Вирішив на страрості років всі гроші заробити,немає часу тут потусуватися(
 25. 1 point
  Вітаю з Днем народження!!! Мирного неба і удачі в усьому!!!
This leaderboard is set to Kiev/GMT+02:00


×