Перейти до змісту

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 25.11.2018 in all areas

 1. 5 points
  якби 99% бляхерів не бикували б по чорному на дорозі - не було б до них такого відношення
 2. 4 points
  польська гарантія - це немає гарантії, ніхто тобі її возити туди не буде це факт. скажи мені хо не майнив, ти б сам не майнив якщо в 2017 році з карти від 1-2 баксів було, нашо ці питання. хочеш так щоб не майнила купи 1050 звичайну бо ТІ, ще були маньяки які і на них майнили. П.С, і взагалі якщо крепко боїшся майнінга то купи нову і не мучся.
 3. 4 points
  Я не нию і ніякий совок з собою не тягну, те що я 1 раз сказав за червноний борщ, зовсім не значить те що було вище написано , це взагалі ні до чого було написано. В мене якась проблема з форумом, постійно показує помилку бед гетаве 502 борд луцьк юа хост ерор. Вдень то і не зайдеш , а вечором то більше шансів. Ось вам фото новорічних інсталяцій з Хьюстона, це доречі район селебрітіс і спорт зірок , будинки там від 30 мільйонів долларів стартують, ну там відповідно і доміни такі як замки, друг мені розповідав з яким ми їздили туди шо ті люди котрі в тих домах живуть, рік назад почали дуже сильно возмущатися ізза того що люди приходять до їхніх заборів і фоткаються і почали вони вимагати обмежити їм доступ їхніх парканів. Влада на це подивилась з іншого боку, вулиця по якій ходять люди являється державною власністю , а на паркани люди не лізуть, тому нікому і нічого забороняти не стали. Селебріті попсіхували і заспокоїлись... Як на мене то придурки які з жиру бісяться. Ну а на рахунок інсталяцій то скажу так , ялинок нема, снігу нема, відповідно як результат новорічного настрою нема))) Також був біля ЕплСтора, ну шо я вам можу сказати , зборище хіпстерів і випендрьожніків всіх вікових категорій, мені сподобався дизайн самого магазину, гарно придумано, так ніби саме за себе говорить, у нас все чесно і прозоро, заходь і дивись. Хоча напевно тільки лінивий не знає за те шо Епл знижує потужності своїх телефонів з часом. Здавав вчора з двома знайомими тест фізичної перевірки на пожежника, один пройшов один ні , я теж пройшов , мене сказали шо такі хлопці нам треба, чи не хотів би я бути пожежником, і одразу не даючи мені слово вставити сказали шо пожежники не тільки вогонь гасять а й повінь стримують і усівають насліжки. Шо ви скажете на цей рахунок ? Я покищо нейтральний до цього хоча як варіант не погано , зарплатня звичайно не дуже , вимоги високі і ризики є, але медицина майже за дармо, і соцпакет + знижки на їжу і різного роду пролукти, ну і пенсія звичайно раніше) От такі от пироги, пишіть ваші думки на цей рахунок, дякую , а я спати)
 4. 3 points
  Згадай ще зарплату на Кубі у 19 баксів. щоб халявщики з нашою у 200 не нили....
 5. 3 points
  Матросов, чому ти ще не по дорозі на Устилуг? За останніми даними, там найвища концетрація пострибати на калаш, хіба чужі, напівмертві D+ самоходи не варті того?
 6. 2 points
  вивести в море, що б знизити ризик ураження у місцях стоянки
 7. 2 points
  Твоя позиція мені незрозуміла. Коли з'явилася можливість задешево покращити свій автопарк, ти цим скористався, коли ж "податкові канікули" скінчилися і свідомі євробляхопобратими вступили в нерівний бій з державою, ти лишаєшся осторонь цієї боротьби, прикриваючись нестачею коштів і вільного часу. Тут карамба під трьома чи чотирма ніками пише, а ветерани борди продовжують вестися на його вкидання і вступають з ним в діалог. Ці дискусії часом веселять, але потім приходять недосвідчені модератори і труть все підряд, в тому числі і інформативні пости...
 8. 2 points
  Блять, в Азовському морі наші кораблі захоплюють, а тут з тим євролайном не заспокоються!!! Все таки правий був один відомий сатирик, який казав, що у торгашів немає вітчизни, а є лише вигода. Результат в наявності.
 9. 2 points
  чисто гіпотетично на що розраховувало командування направляючи туди кораблі?
 10. 2 points
 11. 2 points
 12. 2 points
 13. 2 points
 14. 2 points
  Якщо нормальний радіатор охолодження, 2 вентилі живі, кількість фаз живлення більше від референса хоча б на 1, нормальні кондюки і пам'ять охолоджується, то пофіг, що майнила.
 15. 2 points
  Вихідний в Чикаго На вулиці +10 і вже відкрили два катка (безкоштовних) І всюди вже поставили ялинки і троши Сіатла...
 16. 2 points
  Куди пропали порохоботи? Невже фінансування таки припинили?
 17. 2 points
  просто думка вслух: на Яника ми образились після першої ж брехні, коли він пообіцяв нам в Європу, а потім не зробив, і народ не пробачив... А цьому кнуру ми пробачаєм всю брехню...
 18. 1 point
  https://youtu.be/oJcInJNz8qU В 1988 витолкали Кораблі США, америкоси начали 3 -світову?! Видихніть наша хохляндія нікому нах не потрібна крім нас самих... А той недобитюх під назвою ВМС України то це окрема історія... У нас флоту не було і не має... І не буде! П.С. погугліть про наш мега флагман РК Україна який стоїть на причалі в Миколаєві... П.С.С. оце потрох многоходовочку розіграв, спровокували конфлікт на морі, бляхери перекрили границі щоб народ не дріпнув і зараз введуть військовий стан... Охрініти!!
 19. 1 point
 20. 1 point
  ну вот і заговорили про оголошення воєнного стану (((
 21. 1 point
  Нє. Відправити на смерть ще й пілотів. Погоджуюсь із Зевсом. Якийсь геть необдуманий вчинок. І які б ми зараз туди сили не віправили ЧФ їх проковтне і навіть не помітить.
 22. 1 point
  Тобто коли я запитую в @romanc, чи багато людей зібралось на майдані в Ужгороді, або ж запитую, чи потрібна якась допомога @paksivatova, бо вона чи хтось з її близьких/знайомих бере участь в блокуванні, це не стосується цієї теми, і ти треш мої пости? Ех, Федя, Федя, поганенький з тебе модер))
 23. 1 point
  Нова палюга в процесі випробувань в умовах, близьких до "бойових"... Залив замерз, довелося тестити на течії, того і нормального ваглера зафігачити на дальність не вийшло. Вудка - вогонь! Поплавок 3 гр. треба контролювати, щоб не залетів в кущі на протилежному березі, що буде з 7 - 10, здогадатися неважко... Жилка - 0,18 Colmic Former.
 24. 1 point
  мм, дипломатичні це ж українській просто іншого типу, як міліцейські
 25. 1 point
  тільки дипломатичним...
 26. 1 point
  ну не скажи.... юро і бакси в нас ходять? ходять .... чому б і іноземним номерам не їздити? головне щоб не фальшифі були
 27. 1 point
  якщо Україна самостійна, незалежна держава, то в ній мають бути тільки українські номери... імхо мо накінець наведуть трохи лад на українських дорогах, а то їздять хто хоче, як хоче і на чому хоче...
 28. 1 point
  В Ужгороде собрались перед стадионом, решили не мешать простым гражданам митингами, не перекрывать кпп, а митинговать у ОДА. Уже палят шины. Договорились, чтоб без политических флагов все было.
 29. 1 point
 30. 1 point
  "Євробляхери" блокують пункти пропуску на Заході України PS. А хтось з бордівських бляховодів бере участь в протестах? @jack74 , це не ти часом шини на Ягодині палиш?
 31. 1 point
  геймінг може бути і більш нещадний, оскільки зазвичай ніхто не париться з чистостою компа\карти і навантаження "рвані"...
 32. 1 point
  Та нє, все ж за блях взялись! https://www.volynnews.com/news/society/-yahodyn-zablokovanyy-avtomobilni-cherhy-po-obydva-boky-kordonu/
 33. 1 point
  Ні ,не влаштовує.Хоча в мене авто з салону,але бачу ще дорожчі авто і жаба душить..Все треба забрати і поділити.
 34. 1 point
  Я не прибічник АЄС, але тут він промовив одну загальну істину, яку я давно тут озвучував і він лише підтвердив на практиці мою думку, що українці не готові боротися за своє, чекають, поки хтось за них то зробить, навіть коли вже в них п'яти підгорають і вони от-от втратять майно (це я про диванну сотню). Тому ми й не Європа.
 35. 1 point
  Чесно, нема бажання зараз ритися і давати цитати того як гарно ти вмієш перекрутити з ніг на голову(хоча б про те, що пільга не назавжди і не для всіх) Я взагалі-то ще на другій чи третій сторінці розписав те, що ти на попередній. Тільки без цитат, бо нервів не вистачає на телефоні з цитатами гратися.
 36. 1 point
  Це ти постійно щось собі фантазуєш і перекручуєш.
 37. 1 point
  Ціну на ваш телефон в такому стані формує вартість модуля (100 баксюків). От і все. Ще можете продати по запчастинам - за материнку трішки більше вийде (ніж 50$) + різні деталі = вийде те що ви хочете.
 38. 1 point
  Так то так, але ж людині тільки-тільки приїхала. Треба трохи часу, щоб зрозуміти, хочеш ти далі тут жити, чи все ж ностальгія по червоному борщу та гарним дівчатам потягне тебе назад на Батьківщину. Звичайно, є такі унікуми, які селяться і все життя живуть в російськомовному ком'юніті типу Брайтона, розмовляють тільки російською, а англійську не вчать принципово, і кожен день хають Америку і клятих капіталістів та згадують рідні берізки і як вдома було добре. Ну але це вже клініка, сам розумієш.
 39. 1 point
  Для Вас 4620 грн на сьогоднішній день
 40. 1 point
  Чому порушників зараз не виловлюють? Чому довели до такого стану речей? Чи не значить це, що і серед влади є порушники? Вони коли почнуть нести відповідальність за свої дії? Ну і домагатись справедливості при наявності стартової несправедливості трохи не розумно. Нам зробили наддороге мито та акциз на автомобілі для збагачення кількох людей коли? В 90-х? Це було справедливе рішення чи все ж корупція? То з якого моменту потрібно шукати справедливості? П.С. У мене авто на українській реєстрації, блях не було.
 41. 1 point
  А що не ясно? Тепер - зрозуміло? В Луцьку, є робітничі спеціальності, які не потребують особливих навичок, або присутнє навчання, ЗП "біла" 12-18 тис. грн. То нафіга їхати в Чехію за 850$ ? P.S. Є зарплатня і значно більша, але, робітник мусить бути кваліфікований... P.S.S. Я не про "кромберг" і т.п.
 42. 1 point
  Трошки про зброю в Чикаго... можна дивитися з 50-тої секунди... ніби нормальні люди, без судимостей, психічно здорові... Або тут, можна дивитися статистику з 1:40... а далі теж зброя... Щось мені здається, з нашим тотальним безробіттям у маленьких провінційних містечках, молодь, яка поки що несудима та психічно здорова але з пустотою в голові (як на 8-мій хвилині останнього відео) теж буде за останні гроші купувати зброю (як і польскі бляхи) бо це їм буде круто щоб вона була...
 43. 1 point
 44. 1 point
  А потім ще пару тисяч - і напівдохлу вегу. І так до безкінечності. Девайс продано. Тему в смітник.
 45. 1 point
  Колега підказує номер людини, яка ними займається - О5О945ОО35, Олег Якович
 46. 1 point
  Ню ню- поплавок. Ння тобі "бєль" осінню:
 47. 1 point
  Кожен вирішує для себе сам, що йому потрібно і для яких цілей.
 48. 0 points
  То ти просто не володієш інформацією. Вони там за здешевлення газу і пального мітингують. А вам аби бляхарів обісрати.
 49. -1 points
  За 100 у.е одной купюрой заберу
 50. -1 points
  це вже давно пора було зробити. які вибори під час війни? імхо.
This leaderboard is set to Kiev/GMT+02:00


×
×
 • Create New...