Перейти до змісту

Leaderboard

The search index is currently processing. Leaderboard results may not be complete.

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04.11.2018 in all areas

 1. 4 points
  Краще було б написати ,які авто є на розбір!!!!
 2. 2 points
  Я вчора заїжджав до вас на заправку останній раз. Приїхав о 9:10, але було в черговий раз було зачинено. Не хочу більше псувати собі нерви та настрій. На перехресті вулиць Стрілецька - Ківерцівська тепер теж продають аналогічний дизель. Ціна така ж, але працюють цілодобово ще й пістолет в горловину вставляють. Заправлявся вже два рази там - політ нормальний.
 3. 2 points
  тобто ні з того ні з сього, людина вийшла й знову забігла в маршрутку й почала нізащо бити водія ? Серйозно Таня Барвінська ? А може все було не зовсім так й хтось чогось не чув(бачив), чи не договарює ?
 4. 1 point
  В порядку фотографій: ЖД 80 гб 3,5", SATA 7200 об. 80грн Відеокарта Radeon 9250 - 70грн Перехідник безкоштовно Миш лазерна безк. Подовжувачі і.т.д безк. RAM gddr3 1333 неробоча(мабуть), колись після чистки ноута перестала розпізнаватись. безк. Відеокарта неробоча en8500gt безк. Клавіатура підключаю-працює, потім перестає. безк. Дисководи не знаю чи робочі 4 шт є. безк. Проц intel pentium d 805 80 грн
 5. 1 point
  угу, бо він в 3D, а в 3D або imax 3d важко реалізувати з широкоформатним співвідношенням/ ну то окрема тема. А по темі скажу так, якщо в оригіналі фільм був знятий зі співвідношенням 2,35:1, то на bluray майже нереально знайти оцифровану версію для тв 16:9. Те що ви шукаєте називається Open Matte. Таких фільмів дуже мало, які є в 2,35:1 і в Open Matte, бо це дороге задоволення два рази оцифровувати оригінальну плівку. Хоча мені самому не подобається співвідношення 2,35:1 (стандарт для кінотеатрів) , мені деякі фільми дивитись краще у форматі 4:3 fullscreen, який виходив на DVD або для ТВ, аніж дивитись на обрізані голови. Отож шукайте Open Matte фільми, але реальних open matte в HD мало (а 4K OM то взагалі важко реалізувати з старих плівок, та ще і знятих 2,35:1), в основному то zoom з widescreen 2,35:1 до 16:9 (1.78/1.85:1) Open Matte для фільмів знятих не на плівку, а на цифру зі співв 2.35:1 я взагалі ще не бачив хоча мають бути, бо це дешевше буде оцифрувати, аніж з плівки
 6. 1 point
 7. 1 point
  Все що треба знати про "стратегію миру" від ТИмошенко
 8. 1 point
  Стара газова заправка відразу за поворотом на Героїв УПА на Вишків. Вони доставили нову колонку на дизель.
 9. 1 point
  ??? Торрент у допомогу, а по іншому в нас зараз ніяк! А ви знаєте, що це з самого початку стандарт такий, фільмовий, стандарт 25:9 для кінотеатрів і ви хоч у HD хоч у 4К завжди будете бачити полоси, фільм так знятий! Ну є різні ремукси, но то вже втручання у оригінал і тому така якість.
 10. 1 point
  мало того, можна порівняти скріншоти, при динамічних сценах картинка більш замилена, це при тому, що бітрейт у них на каналі був вищий 7000 vs 4800 по обличчю ракицького и номеру видно. От і кажу, ну дуже слабеньке у футболів HD, при бітрейті 7000 картинка має бути набагато кращою. На рахунок самої трансляції, то вона мені здається гірша ніж у 2+2. Німці показували Зоря - Ляпціг матч, то картинка так не сипалась/ Ще смішно, що вся Україна дивилася в SD якості Зорю, а німці нашу ж трансляцію в HD
 11. 1 point
 12. 1 point
 13. 1 point
  я за своє життя бачив в Луцьку лише одного нормального водія маршрутки, який їздив швидко, але при цьому людей не кидало по салону, можна було каву спокійно пити. А це понабирають з села трактористів, які вміють тільки буряки возити. мене як водія дуже сильно бісять, то в право не візьме шоб за ним не плентатись, то спочатку повертає, а потім поворотник включає.
 14. 1 point
  Ну якщо по-нормальному не доходить, то може через зламаний ніс дійде.
 15. 1 point
  @Lisovic - не вводь людей в оману а то нароблять на свою голову: 172.16.0.0/12 а не 176.16.0.0/16
 16. 1 point
  Так як пише xforester (як мінімум не потребує постійної роботи 1 компа, щоб на іншому був інет). Але якщо будете робити по-нашому, не забудьте поставити галочку в налаштуваннях мережевої, котра підключена до роутера:
 17. 1 point
  Все просто, по сільському))) Інтернет кабель від провайдера в роутер, а два патч-корда до двох компів)))
 18. 1 point
  Список складений ідіотами для ідіотів або ж для галочки перед керівництвом. Принаймні по Луцьку. В нього попала значна територія заліва біля мосту по Ковельській і глибина там вказана 3.5 м. Колись там справді були зимувальні ями і взимку ловили карпа великими тройніками. Але ніяких заборон на вилов не було. Немає їх і зараз, і глибини там такої немає, і заросле все очеретом та зіллям, принаймні літом. І ловлять там зараз рибаки з човнів, і зимою хмари рибаків з льоду. А коли вода холодна і водоростей немає ставлять там сітки вздовж і впоперек місцеві гандони по ночах на своїх дерев'яних човнах. І це все за 500м від рибінспекції на т.зв. 'зимувальній ямі'. Тому це все чистої води профанація та імітація роботи. Ніхто нічого не охороняв і не збирається.
 19. 1 point
  А я звертаю. Бо Порох вже переплюнув косату по кількості білбордів.
 20. 1 point
  Не я, але повністю, на 200% підтримую чувака! Може, хоч одне перестане літати, стартувати, не подивившись в дзеркало, злітати, як реактивне, як тільки пасажир зайшов, не взявшись за поручень... Але, найімовірніше, це сц*кло просто побіжить в поліцію заяву катати, виставляючи себе бідним-нещасним потерпілим, і продовжить їздити в тому ж стилі. Батькові затиснутої дитини (якщо то було так - то мало дав ще) побажання одне - НЕ попадись, навчи ще парочку! Коменти з посилання яскраво змальовують реальну думку лучан, а не однієї переляканої, про маршрутників: Адвокат Сьогодні, 00:21 Напевно було за що бити!!! А стадо просто дивилося. Всі ж в основному мовчать коли водій по мобільному весь маршрут говорить чи верещить кацапська музика так що дах зносить. '. Про хамство водіїв всі в курсі. Так що точно було за що, одне - може мало було! Йопрст Сьогодні, 02:16 Значить було за що,вони як на фурі сільській їздять,їм пох:й, чи люди -чи скот. P.S. Ось ще один кандидат на народні піз*юлі: http://www.volynpost.com/news/124888-treba-skynutys-jomu-na-pampersy-vodij-volynskoi-marshrutky-spravliaie-nuzhdu-v-dvori-bagatopoverhivky " Всім вже відомий скандальний водій, знову себе прославив. Щоразу як тільки він на маршруті, ходить систематично випорожнятися (в туалет) у двір багатоквартирного будинку на вулиці Мечнікова, 2. При тому що у кафе «Українські страви» туалет коштує 1грн\день.Треба скинутись йому на памперси " Цього теж пожаліти треба, і пустити в під'їзд сцяти, бо на вулиці холодно?
 21. 1 point
  А про армію, мову і церкву там немає?
 22. 1 point
  В коментах вже і причина знайшлась:
 23. 1 point
  100% ця ТП не бачила з чого все почалося. Може маршрутчик дитину дверима ледь не придушив чи ще щось.
 24. 1 point
  Так і підтвердилось, у німців теж висипається зображення, так що проблема у кАнала футбол з сигналом у HD
 25. 1 point
  Та ну, то за совка так робили, з говна і палок, потім ще 23 роки продовжували традицію, а з 2014 почали нормально робить, з нанопокриття, новєйші розробки наших інженерів. В вануса просто не вийшло, він на багато років відстав від технологічного прогресу.
 26. 1 point
 27. 1 point
  Друзі Лучани, маю до вас прохання! https://lutsk-budget.e-dem.in.ua/#/project/4318?compid=65 Це проект "Бюджет Участі" щодо відновлення Аматорська кіностудія "Волинь" Без належних умов зберігання можуть зникнути сотні кінострічок та тисячі архівних фотографій. А це все - Історія Луцька. Добре, що є наслідувач Бориса Ревенка - Олександр Савчук , також відомий за позивним Баба Люба, який, повернувшись з війни не дає кіностудії "потонути". Але без нашої з вами допомоги цей корабель таки може піти на дно. Голосування займе хвилину-дві вашого часу, а ви і ваші діти зможуть подивитись світлини та кінокадри, зняті півстоліття тому. Підтримайте цей проект, адже це справді Історія Луцька з великої літери! Друзі, знаю, що на борді тусуються люди, які знають, що таке BankID або ЕЦП. Або ж просто користуються приват24. Проголосувати для вас - це хвилина, а для мене - це відновлення фото-кіноспадщини Луцька. Я живу в кіностудії останні півроку і знаю, що там зробилось вже і що планується. Сьогодні ввечері скину вам масив кіноплівок, які зняті з 70-х років, які потрібно оцифрувати. А для цього їх потрібно зберегти. Менше слів - перейдіть по лінку і проголосуйте, якщо хочете, щоб ви, або ваші діти побачили історію Луцька в цифрі, або подивились на оригінали фоток Левчанівської.
 28. 1 point
  Я граю вечорами 5-10 боїв. Зараз мій улюбленець Об.430У та Об.705А на голді. Був самим улюбленим до нерфа Об.268 вар.4. Але принцип обміну Об.263 на Об.268 Вар.4 мені геть не сподобався - якщо раніше танк лишали акційним всім, то мені просто поміняли. Граю лише на 10-ах - бо все що нижче то біль....
 29. 1 point
 30. 1 point
 31. 1 point
  Юля Володимирівна далеко від нас мені цікаво,а чому форумчан не цікавить те,що ближче наприклад,чому стільки часу місто Луцьк без мера ?!
 32. 1 point
  Один порохобот скидає твіт іншого порохобота з куском відео, вирваним з контексту. долар по 10, ато за години, зниження ціни на газ після перемоги в стокгольмі, продати рошен, посадити корупційних друзів, створити ас. це наш теперішній головнокомандувач?
 33. 1 point
  А ще відключення світла щовечора і уроки при свічках - це я добре пам'ятаю
 34. 1 point
 35. 1 point
  Чого тільки ці порохобрехоботи не видумують, аби лише сьогоднішню владу похвалити. А чому період прем'єрства яценюка починається 28 грудня 2014? А хто був прем'єром в період, коли кровосісі повтікали і до 28 грудня? Якийсь інший яценюк? ))) Та нехай, беремо тоді період з 01.01.2015 і до сьогоднішнього дня. Один трильйон гривень з хвостиком. Саме на стільки збільшився державний і гарантований державою борг. Ділимо цю суму на 28 і отримуємо... 35 мільярдів доларів))) Ну і про те, хто коли брав і віддавав тому ж МВФу гарно ілюструє інфографіка з сусідньої теми: П.С. @volks, дивлюсь на твою табличку і думаю, який все таки Арсеній був молодець. Це ж треба, в такий скрутний час у 2015му цілих 9 ярдів доларів внутрішніх боргів зміг роздати. І як йому до цих пір нобелівську премію з економіки не вручили)))
 36. 1 point
  Якби не ох.... міськрада - не було б і ох... перевізників, і бомжів під мостом... А найгірше з проїздом - таки не ввечері, а вранці, коли через "чудове" дотримання графіку, щоб не спізнитися на роботу, їдеш на таксі (при тому спостерігаючи на кінцевій ДВІ маршрутки, що тобі підходять, водії яких активно дрочать чекають, поки на зупинці утвориться тижба, чи то третього, ХЗ, а потім, якщо таки дочекатися - воно ще тут же постоїть-почекає, та біля Перлини - ще раз)... На фото - на відстої ДВІ "ДВІЙКИ", ОДНОЧАСНО, В ГОДИНУ "ПІК", ВРАНЦІ, а на зупинці - 4-5 лохів, що спізнюються на роботу, у водіїв ранковий перекур, б... 7 гривень? за ЩО?
 37. 1 point
  Ну,шо, голосуємо за долар по 8
 38. 1 point
  В Лондоні в 1863 році відкрилось метро. А в Росії і лівобережній Україні у 1861 тільки відмінили кріпацтво (кріпосне право). Далі пояснювати? PS карамбочка повернувся
 39. 1 point
  «Человек на Луне» — невероятно красивое кино. Но сказка, конечно. Ракету никто не освятил, а они долетели.
 40. 1 point
  Офігенска робота. Подобаються мені такі писаки з факультету міжнародних відносин, які вчаться за сало і роботи купують пишуть відповідні. Особливо сподобався висновок : Тобто, виходячи із написаного, припинення співпраці з МВФ, як наслідок дефолт за зовнішніми борговими зобов'язаннями і відповідно втрата будь якої довіри інвесторів на довгі роки, гіперінфляція і тотальне зубожіння народу - буде мати позитивний вплив на добробут населення в довгостроковій перспективі? Забули як в 90-х дизель-поїзди були забиті дачниками, які їздили на Веснянку свої дачі засадити картоплею, щоби зиму пережити? Коли зарплати не виплачували по кілька місяців, а нулі на цінниках додавали кожен день? Я цей час добре пам'ятаю, не дай Боже знову.
 41. 1 point
  Отож, за дельту в 50 грн на маршрутках піняться до всикачки. А за дельту за газ в 700 грн на місяць-мовчок.
 42. 1 point
  Нащо та мова? Підвищення на 1 грн проїзду - це 50 грн в місяць для тих, хто їздить щодня на роботу без пересадок. Що таке зараз 50 грн? Це ніщо. Навіть пива толком не поп'єш. Тут суть в тому, що перевізники уху їли. Бо ціна постійно росте. А сервісу 0,0. Як їздили гнилі корчі, так і їздять. Як не було графіків, так і немає. Жипееси вимкнені. Перегони з виїздом в третю смугу не зникли. І так можна продовжувати до бескінечності.
 43. 1 point
  то не з того боку почалась дискусія... то не маршутки дорогі( проїзд) - банально просто всі стали БОМЖАМИ! я і себе маю на увазі.... дай пересічному Лучанину середню зп в 300-350$-цієї теми тут би не було... П.С. то перемога?)
 44. 1 point
  Бачу інтернет тут вже декому власний мозок замінив. Якщо глянути на ту ж інфографіку, то можна побачити, що значні суми були взяті лише у 2008-2010 і 2014-2015. У 2008 році розпочалася світова криза, і Україна без підтримки могла би не вистояти. Якщо вибирати між 1) "назад в 90-ті, гіперінфляція, мільйони купонами" і 2) "кредит МВФ" - то другий варіант тут явно кращий. У 2014 розпочалася війна на Донбасі, яка за підрахунками обходиться у 5 млн. $ щодня, і до якої Україна була явно економічно не готова. У 2002-2007 році світова економіка була на підйомі, в Україну йшли інвестиції, гривня зміцнювалася, тому Україна і не брала ніяких траншів, бо у цьому не було потреби, а навпаки, по трохи погашала борги. Кредит - це не абсолютне зло, а просто інструмент, яким потрібно вміти користуватися. У кредитах немає нічого поганого, якщо є змога їх обслуговувати і виплачувати. Поки що Україна із цим справляється.
 45. 1 point
  Хрєнь повна. Обидві статті - маніпуляція чистої води. У падінні гривні винні кредити МВФ? WTF? Всі без винятку статті на обох сайтах на теми "Зрада" і "В Україні все погано, а буде ще гірше". До речі, другий сайт був заснований сепаром який воював за ДНР (на даний момент жмур).
 46. 1 point
  мда, колись грали навіть дощечкою бо ракеток на всіх не хватало
 47. 1 point
 48. 0 points
  Щирі співчуття рідним та близьким! Покійся з миром!
 49. 0 points
  Маємо втрати в 14-й бригаді... Від кулі снайпера загинув Максим Пасичнюк (с. Губин, Локачинський район)
 50. 0 points
  навіть якщо легковик правий тепер йому треба доказати свою правоту у судді найнявши адвоката мін. за 3000грн. Тоді друге питання а воно йому треба було? скільки буде потрачено часу на суд , апеляцію, страхові виплати які можуть тягнутись до пів року?
This leaderboard is set to Kiev/GMT+02:00
×
×
 • Create New...