Перейти до змісту

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08.09.2018 in all areas

 1. 3 points
  Інструкція: "Заборонено розбирати пристрій. В ньому немає деталей, які міг би відремонтувати користувач". Виробник мене заінтригував. Практично провокує. *** Жінка водія маршрутки в ліжку кричить голосно, чітко і заздалегідь.
 2. 2 points
  Те, що й на попередніх 45 сторінках теми. Пропаганда досягнень влади в світлі наближення чергових виборів.
 3. 2 points
  Е-е-е , а що це було? Проповідь? Бо дуже схоже як ото по квартирах раніш ходили. Сім копиць нагородив, а конкретики ніякої - одна вода. Щось ніби як інтервю нашого міністра транспорту. На словах один позитив, а помацати не виходить. Ще й питання незручні задають. Захар, я ж не бабка біля підїзду, чи школяр , що ти мені доширак втюхуєш.
 4. 2 points
 5. 2 points
  Дзвінок в три години ночі: - Алло… - Алло, у вас під вікном не пробігало стадо баранів? - А ти що відстав?!?! *** Вчора пилососив у навушниках. - Ну і як? - Пилосос забув увімкнути. *** Зустрічаються два кума: - Вам, куме, кальцію в організмі не вистачає. - А з чого ви це взяли? - Та я з жінкою вашою вже другий рік сплю, а у вас ще роги не виросли. *** Інтернет дуже схожий на реальне життя. Сходив до голих дівчат – спіймав два віруси.
 6. 2 points
 7. 2 points
 8. 1 point
  Нє, а шо? Ровера де ставити? В коридорі накажете? А поросє - в ванні?
 9. 1 point
  Мені потрібно було нарізати декілька кусків від 30 до 110 см. Був в 4 токарів в луцьку. В одного довгі куски не влазили, інші банально не хотіли робити бо потрібно було щось переставляти на станках. Вручну є чим нарізати - є величезний клупп яким можна різати до 2 дюймів різьбу, але після 3 труб вже кінчилось бажання різати вручну.( Нарізав в Баєві, в хлопців є дуже багато різних станків. Кому потрібно - пишіть - скину контакти.
 10. 1 point
  AC3 то звуковий формат, Dolby Digital. Якщо будете дивитись фільми з флешки, то там часто буває звукова доріжка AC3. Самі укр канали в T2 зі звуком MPEG (жодного каналу у нас не має в Dolby Digital) , тому наразі підтримка AC3 не потрібна для них.
 11. 1 point
  Та ну, жоден продавець не пропоонує безпечної доставки, двоє свіжих аккаунтів, а ті що старі тільки по повній передплаті. На фоні ажіотажу можуть непогано людей пообманювати
 12. 1 point
  мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі (с)
 13. 1 point
  Не знаю чи тизаймався спортом ,я займався в деяких єдиноборствах де не ділять по вагових категоріях, а суперник то лотерея. І коли тобі випадає громила,то ти розумієш, що в лоба його не візьмеш. Тоді твоя задача його вимотати технічно,ламати його сценарій бою. Він починає вимотуватись,, починає робити помилки і в якийсь момент ти просто допомагаєш йому гучно впасти. І саме головне вистояти першу хвилю його нападів. Можна навіть трохи відхватити. І кожен раз,коли його дихалка збивається,а руки мимоволі опускаються ти радієш, бо він слабшає і твоя перемога стає більш реальною. В нашому випаду за парканом не сусід,а ворог. І все,що в нього гірше,то для нас краще. Це робить нашу перемогу більш реальною. Індуси в свій час ,щоб ослабити британську імперію і випхати її з своєї країни припинили купувати продукти їхніх мануфактур. Злидарювали,пережили голод і дику кризу. Але свого домоглися. Британці пішли,звісно гримнувши дверима( розкололи Індію на 3 країни). Але Індуси здобули незалежність і зараз стрімко розвиваються їх економіка в світових лідерах за темпами росту ВВП. Поляки кілька років злидарювали по всьому світу,але не повернулись під крильце раши. А з нашою коровою все гаразд наразі. Статистику ніхто не ховає,маєш мізки-знайдеш. Тільки-но приїхав з міжнародного семінару, де всі агенції(починаючи від Нільсена) фіксують вихід з кризі,зміну споживацьких настроїв на позитивні, ріст реальних доходів українців. І те,що сюди заходять потужні корпорацації не тільки з виробництва,а й з торгівлі,тому доказ. Якщо ти маєш на увазі нашу волинську корову,то взнай скільки коштів з виділених і отриманих від податків в нас освоєно на дороги,школи, інфраструктуру тощо. Скільки поклали на депозити. Садовий у Львові,наприклад, поклав вже 400млн. грн. Не хіло,правда.А якби він ті гроші освоїв? Але ж їх треба прозоро освоювати, а він не звик прозоро,як і наші прапорщики і заступники. Чекають поки влада зміниться і знов відкати вернуть. Тоді можна ті мільйони запустити в діло. А зараз поки на бруківці і світлофорах(мєлочь по карманах) розминаються. І два зайця вбивають зразу - і зрада в державі наліцо(бо ж нічо не робиться,тіпа дєнєг нєт) і мають собі на карман трохі. Так шо все в нас буде добре, якщо не просрем як 100 років тому. У ворога одна надія,що через рік знову тут будуть їхні люди і відкриють кордони.
 14. 1 point
  ІЛОВАЙСЬК, ЧАСТИНА ПЕРША – ЗСУ ІЛОВАЙСЬК, ЧАСТИНА ДРУГА – ДОБРОБАТИ ІЛОВАЙСЬК, ЧАСТИНА ТРЕТЯ – ОТОЧЕННЯ ІЛОВАЙСЬК, ЧАСТИНА ЧЕТВЕРТА – БОЙОВИЩЕ РЕЙД ПОМСТИ – МАРІУПОЛЬ БУВ ВРЯТОВАНИЙ
 15. 1 point
 16. 1 point
 17. 1 point
  Я думаю, що вони просто окуївші. Розумом тут не пахне, тільки наглістю і жадобою до наживи.
 18. 1 point
 19. 1 point
  Як ви любите майбутніми "досягненями" хвалитись та інформацію вибірково подавати. Вже специ не "диванні" блін.
 20. 1 point
 21. 1 point
  Узбагойся, мій маленький гой, і прийми свою денну дозу галоперидолу.
 22. 1 point
  Ну і ще один Український фестиваль минулих вихідних в Чикаго... кожен рік перекривають частину вулиці в Українській околиці. Кому цікаво більше фото та відео тут https://ukrainianpeople.us/українська-діаспора-чикаго-зібралас/ А тут як в Чикаго святкували День Незалежності України https://ukrainianpeople.us/як-український-чикаго-святкував-день/ а ще, так як більшість українців, справжніх як то кажуть "Західняків" з Закарпаття, Львівщини, Тернопольщини та Івано Франківщини, то кожен рік буває ось така хода... ну дуже яку тутешні Росіяни не полюбляють... жалко, не зміг знайти фото крокуючого по вулиці Чикаго колоритного Бандерівця тянущого "Максимку" за собою ))) Колись пізніше можливо знайду...
 23. 1 point
 24. 1 point
 25. 0 points
  Коли українець в'їхав в нову квартиру: м. Львів
This leaderboard is set to Kiev/GMT+02:00


×