Перейти до змісту

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08.09.2018 in all areas

 1. 5 points
 2. 4 points
 3. 3 points
  Приємна новина для татка (тебе). Але не розкатуй губу занадто. Він ходити почав не завдяки тобі, а завдяки цілеспрямованій позиції нашої влади. От так от. І не менше.
 4. 3 points
  Валентин Наливайченко: "Зарубежные счета украинской власти будут арестованы еще до выборов"
 5. 3 points
  Інструкція: "Заборонено розбирати пристрій. В ньому немає деталей, які міг би відремонтувати користувач". Виробник мене заінтригував. Практично провокує. *** Жінка водія маршрутки в ліжку кричить голосно, чітко і заздалегідь.
 6. 2 points
  З днем ангела нас Наталочки!
 7. 2 points
  якийсь дивний опис то як? 2 вентилятори до одного роз'єму? до якого? там де просить натиснути Ф1 мало б щось писати, тобто причину P.S. з розряду фантазії: напевно підключив 2 вентилятори до вентиляторного виходу на материнці і материнка не може коректно знімати значення кількості обертів значення або 0 або нижче від притичного - от материнка і жаліється і просить натиснути Ф1
 8. 2 points
  Для цінувальників вестерна в суміші з драмою, цінувальників творчості Кевіна Костнера, серіал Йеллоустоун ( 1 сезон закінчився) Йеллоустоун 1 сезон У центрі сюжету серіалу члени сім'ї Даттон, які володіють великим ранчо на кордоні з національним парком та індіанської резервацією. Герої постійно перебувають під тиском, так як всі хочуть роздобути їх землю: держава, індіанці і жадібні забудовники. Це місце є одночасно самим прекрасним і найстрашнішим куточком Америки, для якого нерозкриті вбивства і отруєна вода у криницях є буденністю. Джон Даттон намагається зробити все можливе для захисту своєї сім'ї та сімейного спадщини, яке у них хочуть відібрати будь-яку ціну.
 9. 2 points
  - Ти знаєш, моя дружина ангел! - Моя теж не людина... *** - Твоя дружина на роботу ходить? - Ходить. - Правильно! Я теж своїй на проїзд не даю. *** Вечеря в сім'ї 3-х ведмедів. батько: - Хто їв з моєї миски ?! син: - А хто їв з моєї миски ?! Мати: - Сідайте за стіл, дебіли, я ще не накладала!
 10. 2 points
 11. 2 points
  Тож не одну тільки зраду транслювати, трохи того, трохи того... От в мене син почав ходити ще місяць назад, а я забув написати в цій темі. От так от.
 12. 2 points
  Те, що й на попередніх 45 сторінках теми. Пропаганда досягнень влади в світлі наближення чергових виборів.
 13. 2 points
  Е-е-е , а що це було? Проповідь? Бо дуже схоже як ото по квартирах раніш ходили. Сім копиць нагородив, а конкретики ніякої - одна вода. Щось ніби як інтервю нашого міністра транспорту. На словах один позитив, а помацати не виходить. Ще й питання незручні задають. Захар, я ж не бабка біля підїзду, чи школяр , що ти мені доширак втюхуєш.
 14. 2 points
 15. 2 points
  Дзвінок в три години ночі: - Алло… - Алло, у вас під вікном не пробігало стадо баранів? - А ти що відстав?!?! *** Вчора пилососив у навушниках. - Ну і як? - Пилосос забув увімкнути. *** Зустрічаються два кума: - Вам, куме, кальцію в організмі не вистачає. - А з чого ви це взяли? - Та я з жінкою вашою вже другий рік сплю, а у вас ще роги не виросли. *** Інтернет дуже схожий на реальне життя. Сходив до голих дівчат – спіймав два віруси.
 16. 2 points
 17. 2 points
 18. 1 point
  То є бомба, а не відеокарта. 4000 вона коштує по-любому.
 19. 1 point
 20. 1 point
  Якось тихо у вас тутечко... Ось так насувається гроза на Чикаго А це вже через дві хвилини... Важко порівняти зі звичайним днем
 21. 1 point
  між іншим, не така вже і погана ця гума в своєму ціновому сегменті. Звісно, з лідерами світового ринку не порівняти, але там і ціни інші.
 22. 1 point
  Так, теж сподобався, гарний серіал. Правда вестерном я б не дуже його називав, хоч є і корови і ковбої
 23. 1 point
  Умилив девіз газети... Мали б ще написати автора цтати - йося джугашвілі
 24. 1 point
  Залізяка хороша, але трохи дорогувато для цього списку. Мінімум 2к грн. зайві в цьому прайсі.
 25. 1 point
  Я би сказав що практично всі фільми скачані з нету в ас3... Тому без кодека перегляд фільмів з флешки перетвориться на кучу матюків, де знайти фільм вас, і знову без звуку.
 26. 1 point
  Нє, а шо? Ровера де ставити? В коридорі накажете? А поросє - в ванні?
 27. 1 point
  Мені потрібно було нарізати декілька кусків від 30 до 110 см. Був в 4 токарів в луцьку. В одного довгі куски не влазили, інші банально не хотіли робити бо потрібно було щось переставляти на станках. Вручну є чим нарізати - є величезний клупп яким можна різати до 2 дюймів різьбу, але після 3 труб вже кінчилось бажання різати вручну.( Нарізав в Баєві, в хлопців є дуже багато різних станків. Кому потрібно - пишіть - скину контакти.
 28. 1 point
  AC3 то звуковий формат, Dolby Digital. Якщо будете дивитись фільми з флешки, то там часто буває звукова доріжка AC3. Самі укр канали в T2 зі звуком MPEG (жодного каналу у нас не має в Dolby Digital) , тому наразі підтримка AC3 не потрібна для них.
 29. 1 point
  Та ну, жоден продавець не пропоонує безпечної доставки, двоє свіжих аккаунтів, а ті що старі тільки по повній передплаті. На фоні ажіотажу можуть непогано людей пообманювати
 30. 1 point
  мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі (с)
 31. 1 point
  Не знаю чи тизаймався спортом ,я займався в деяких єдиноборствах де не ділять по вагових категоріях, а суперник то лотерея. І коли тобі випадає громила,то ти розумієш, що в лоба його не візьмеш. Тоді твоя задача його вимотати технічно,ламати його сценарій бою. Він починає вимотуватись,, починає робити помилки і в якийсь момент ти просто допомагаєш йому гучно впасти. І саме головне вистояти першу хвилю його нападів. Можна навіть трохи відхватити. І кожен раз,коли його дихалка збивається,а руки мимоволі опускаються ти радієш, бо він слабшає і твоя перемога стає більш реальною. В нашому випаду за парканом не сусід,а ворог. І все,що в нього гірше,то для нас краще. Це робить нашу перемогу більш реальною. Індуси в свій час ,щоб ослабити британську імперію і випхати її з своєї країни припинили купувати продукти їхніх мануфактур. Злидарювали,пережили голод і дику кризу. Але свого домоглися. Британці пішли,звісно гримнувши дверима( розкололи Індію на 3 країни). Але Індуси здобули незалежність і зараз стрімко розвиваються їх економіка в світових лідерах за темпами росту ВВП. Поляки кілька років злидарювали по всьому світу,але не повернулись під крильце раши. А з нашою коровою все гаразд наразі. Статистику ніхто не ховає,маєш мізки-знайдеш. Тільки-но приїхав з міжнародного семінару, де всі агенції(починаючи від Нільсена) фіксують вихід з кризі,зміну споживацьких настроїв на позитивні, ріст реальних доходів українців. І те,що сюди заходять потужні корпорацації не тільки з виробництва,а й з торгівлі,тому доказ. Якщо ти маєш на увазі нашу волинську корову,то взнай скільки коштів з виділених і отриманих від податків в нас освоєно на дороги,школи, інфраструктуру тощо. Скільки поклали на депозити. Садовий у Львові,наприклад, поклав вже 400млн. грн. Не хіло,правда.А якби він ті гроші освоїв? Але ж їх треба прозоро освоювати, а він не звик прозоро,як і наші прапорщики і заступники. Чекають поки влада зміниться і знов відкати вернуть. Тоді можна ті мільйони запустити в діло. А зараз поки на бруківці і світлофорах(мєлочь по карманах) розминаються. І два зайця вбивають зразу - і зрада в державі наліцо(бо ж нічо не робиться,тіпа дєнєг нєт) і мають собі на карман трохі. Так шо все в нас буде добре, якщо не просрем як 100 років тому. У ворога одна надія,що через рік знову тут будуть їхні люди і відкриють кордони.
 32. 1 point
  ІЛОВАЙСЬК, ЧАСТИНА ПЕРША – ЗСУ ІЛОВАЙСЬК, ЧАСТИНА ДРУГА – ДОБРОБАТИ ІЛОВАЙСЬК, ЧАСТИНА ТРЕТЯ – ОТОЧЕННЯ ІЛОВАЙСЬК, ЧАСТИНА ЧЕТВЕРТА – БОЙОВИЩЕ РЕЙД ПОМСТИ – МАРІУПОЛЬ БУВ ВРЯТОВАНИЙ
 33. 1 point
 34. 1 point
 35. 1 point
  Я думаю, що вони просто окуївші. Розумом тут не пахне, тільки наглістю і жадобою до наживи.
 36. 1 point
 37. 1 point
  Як ви любите майбутніми "досягненями" хвалитись та інформацію вибірково подавати. Вже специ не "диванні" блін.
 38. 1 point
 39. 1 point
  Узбагойся, мій маленький гой, і прийми свою денну дозу галоперидолу.
 40. 1 point
  Ну і ще один Український фестиваль минулих вихідних в Чикаго... кожен рік перекривають частину вулиці в Українській околиці. Кому цікаво більше фото та відео тут https://ukrainianpeople.us/українська-діаспора-чикаго-зібралас/ А тут як в Чикаго святкували День Незалежності України https://ukrainianpeople.us/як-український-чикаго-святкував-день/ а ще, так як більшість українців, справжніх як то кажуть "Західняків" з Закарпаття, Львівщини, Тернопольщини та Івано Франківщини, то кожен рік буває ось така хода... ну дуже яку тутешні Росіяни не полюбляють... жалко, не зміг знайти фото крокуючого по вулиці Чикаго колоритного Бандерівця тянущого "Максимку" за собою ))) Колись пізніше можливо знайду...
 41. 1 point
 42. 1 point
 43. 0 points
  Рахується.Але не Палиця винний що той товар що він купував так легко продається.І що той товар допускає і спускає з рук таку можливість.
 44. 0 points
 45. 0 points
  Коли українець в'їхав в нову квартиру: м. Львів
 46. -1 points
  То є гогно бомжа з одним вентилятором при 120ти ватному ГПУ.
This leaderboard is set to Kiev/GMT+02:00




×
×
 • Create New...