Перейти до змісту

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06.04.2018 in all areas

 1. 3 points
  Поділюсь своїм сьогоднішнім досвідом. Послухавши умільців пішов займати чергу до ДМСУ на Винниченка, в 6:20 був там. Сказали, що є електронна і жива черга (10 чи то 20 людей в день). Людей підозріло не було до 7:30, потім почали підтягуватися такі самі як і я, не знающі. Ще через хвилин 40 прийшов перший працівник і сказав: "Чого стоїмо?". Виявляється оффлайн черги з 1 січня в ДМСУ немає, тільки запис через інет. План Б. ЦНАП. Там був уже близько 8:20. На момент мого приходу люди просто займали один за одним. Казали що спочатку організовували якийсь список, але тепер просто один за одним... На вскидку був десь 70-80 (але то все відносно, тому що дуже багато було хто прийшов в останній момент і став в перші ешелони, і також багато які прийшли в ЦНАП не за біометрикою, а за іншими послугами). Четвер ЦНАП з 9, в 9 всіх запустили всередину. Сам без місцевої прописки, тому як пояснили, тільки після Луцьких, якщо залишаться талони. Талонів на поточний день було 100 штук, стояв зі всіма потім замітив ініціативну групу (окрему чергу). Як виявилось з не місцевих. Перезайняв) Тепер був уже в черзі за дівчинкою яка на вулиці стояла далеко за мною. Потім не без бою грнрав останнній талон на 16:20 (хлопчина з Ковеля, вибачай, але ти реально був за мною), повезло. Не місцевим можливо виробляти тільки терміновий (810грн). Оплатив і пізніше здійснив ще один візит, тоді подав доки. 3-4 тижні чекати. Букв багато тому резюмую. 1. За біометрикою в ДМСУ на Винниченка, 11 без запису на сайті не варто іти (ну хіба хтось продасть чи "рішить" то питання). 2. В ЦНАПі якщо без місцевої прописки, то одразу випитуємо де черга для не Луцких і її тримаємось, як на вулиці, так і в середині. Дурачка включити не вийде, стоячи зі всіма в черзі, після перевірки паспорта відправлять до "своїх" як кожного 10-го в цій черзі.
 2. 2 points
  Славік потроху прокидається Пам'ятаєте колись дискусію в якій теперішні порохоботи доводили тупість "противсіхів", які відмовляються обирати менше зло. Я доводив, що це гра без вибору і у неї краще не грати, даючи владі самій брати участь у власному театрі абсурду, не легітимізуючи її своїм голосом. Якщо 80% не прийде на вибори, - ця пасивність краще за будь яку аквтиність, бо стимулює реальні а не імітаційні зміни влади. Зараз 60% не готові брати участь у цирку під назвою вибери менше зло серед петрусів, юль, ляшків. В даній ситуації це владний колапс, накраща і направдивіша оцінка цієї завернутої на грошах, корупції і маніпуляціях влади. петрусю все одно за великим рахунком хто виграє, чи він чи вана, бо обидва є системою, яка їх захищатиме і збагачуватиме за рахунок населення країни. Вони більше партнери ніж конкуренти в світоглядному баченні. Про це говорить і Вакарчук: Якщо ви підсумуєте рейтинги всіх політиків... Я не знаю, чи включалися туди всі взагалі, чи йдеться про тих, хто має шанси на отримання місць у парламенті або виграш на виборах президента, але ви побачите, що 60% людей не хочуть голосувати ні за кого або не підуть голосувати на вибори. Це страшна ситуація, дуже загрозлива. Не спішіть голосувати за менше зло, щоб не втратити шанс колись проголосувати і за добро.
 3. 2 points
  якщо просто зариблювати, в канали, які є в нинішньому стані, то краще зразу рибу на базарі продати, бо всерівно пропаде, а якщо полюдськи робити, то тих 300 тисяч явно замало, і на розкопки і на зариблення. Ну і якщо лише зариблення, то 300 тисяч то мінімум 6 тон малька, попахує банальним розпилом, два бідони малька випустять, щоб рахувалось, а остальне в карман.
 4. 1 point
  Прикраси для Вашого свята: в наявності та під замовлення. Звертайтесь, виконаю ваші забаганки своїми руками))))) Мої контакти: facebook:Catherine Meta група у facebook:ACCESSORIES FOR HAIR/ПРИКРАСИ ДЛЯ ВОЛОССЯ instagram: catherinemeta тел.: 0505626984
 5. 1 point
  Ага, прокинувся. Я про це писав тут ще кілька років тому )))
 6. 1 point
 7. 1 point
  Який чудовий матч Арсенал - ЦСКА Просто услада для очей 35 хв - 5 голів
 8. 1 point
  В кого, які думки будуть з приводу ідеї нашої місцевої влади провести зариблення каналів у парку? https://www.volynnews.com/news/society/u-lutsku-v-kanaly-tsentralnoho-parku-zapustiat-rybu/ Мені особисто шкода тієї риби, яка там загине рано чи пізно.
 9. 1 point
  Перші два речення - це взагалі про яку країну і про яких лікарів??????? Третє речення - хіба зараз хтось з них щось робить без фінансової мотивації?
 10. 1 point
  Після того як я побачив старого небідного єврея Пасхавера, який для отримання платні за написані статті звітується перед політтехнологом Порошенка Мєдвєдєвим, мене уміляє, що порохоботи представлені на цблму форумі роблять це безкоштовно. Ви лошари, небідний народ піднімає бабло поки ви тут методички репостите. Напишіть статтю, як пасхавер, про те що хід історії не може бути швидким, що ліпше помалу але вперед, а ще краще ще помаліше, це ще надійніше, а ще краще так. щоб ваші правнуки побачили зміни - оце те що треба, це і є справжнє реформування цієї країни. Що корупції в Україні немає, але вона є історичною і навіть релігійною особливістю цієї країни і цього не змінити нічим. Що створив Бог Адама і Єву і Українську Корупцію. За це плятять бабки. Ще напишіть про агентів зовнішнього впливу, тих що нам бабки дають на рефінанс і на економічні здобутки гройсмана.
 11. 1 point
  Шановний, фиркають коні, а я літературною українською мовою пояснив, що посилання на форум 4пда це практично ідентично посиланню на гугл.... типу "іди вивчай матчасть". І я не хамив а просто сказав що на це немає часу, а от "вумнічати" вже почав ти, я претензій не пред'являв. А за твоїм посиланням шапка, в якій ще десяток спойлерів, під кодним з яких ще по 30 посилань і т.д., за яким таким принципом я інтуїтивно мав здогадатись про який патч говорила людина ? І не треба тут корчити із себе самого розумного а всі кругом блондинки, я чудово орієнтуюсь що можна добитись з телефона а що ні. От мене теж зажди дивують люди, які на те щоб дати чітку конкретну відповідь на задане питання або конкретне посилання на файл не мають часу, а от на те щоб умного з себе корчити - о, на це часу вистачить. З.І. так, я коли знайду час то потрачу його і знайду те що мені треба, але от твоя допомога тут дуже сумнівна
 12. 1 point
  Запрошую учасників групи "МЕДИЦИНА ЛУЦЬК" на Борду. Тут ми завжди зможемо обговорити: • благодійність, збір коштів на лікування • відгуки про лікарів від учасників • пошук медичних препаратів • обговорення актуальних тем здоров'я • поради щодо мед.закладів, обстеження • контакти спеціалістів, для ін‘єкцій на дому • контактна книга лікарів, мед.закладів та багато іншого.
 13. 1 point
  те саме що і з баком бензину... тільки бензин можна водою погасити, літій набагато проблемніше.... хто в темі безпечніше буде лифер(Lifepo4) давно вже сиджу на цьому форумі, ось декілька тем почитати цікаво https://electrotransport.ru/ussr/index.php?topic=28398 https://electrotransport.ru/ussr/index.php?topic=29071 п.с. не закріпив батарею, впав на бік
 14. 1 point
  з проблем поки маю наступне: завоздушився знову аморт Fox RP23. але, зважаючи на пробіг та жорсткі умови експлуатації, нічого дивного. маю скоро його перебрати. потихеньку сходить анодування на нозі Lefty Hybrid, але ж не за 2000 як в декого. 10k це вже кусок! гібрідкою дуже довольний. а взагалі, якщо за залізом дивитися, то воно не підведе )
 15. 1 point
  багато вже спливло води.. пробіг напомітно перейшов межу в 10000, зараз трошки більше за 11000км, а чудо все живе собі та й мене тішить ) залізяки майже без змін, хіба апгрейд гальм на M8000 та переборка Lefty вже з картріджем (дякую Велозоні!). звичайно ж заміна всього, що зношується на початку кожного сезона
 16. 1 point
 17. 1 point
  Російський історик і опозиціонер Андрій Зубов прокоментував висловлювання декана МДУ Віталія Третьякова про те, що українська мова "лінгвістично нижча рівнем", ніж російська мова. Про це повідомляє "Обозреватель". "Перш за все, я повинен зауважити, що Віталій Третьяков, шанована людина, колись головний редактор "Незалежної газети". Я його добре знав, і я абсолютно приголомшений тим, що він робить такі божевільні заяви", - сказав історик. Зубів назвав такі заяви Третьякова "нісенітницею". "Якщо говорити строго науково, то українська мова зберегла набагато більше граматичних і лінгвістичних слов'янських форм, ніж російська мова. Так, звичайно, російська мова має багато красивих словесних форм, оскільки нею писали хороші письменники, але їх має багато і українська мова - українською мовою теж писали чудові письменники. Але в сенсі того, що цінують лінгвісти – звичайні люди цього просто не відчувають – це більш багата граматика. Вона в українській мові, звичайно, краще збережена", - сказав він. За його словами, дискусії про "примітивні народи" і "примітивні мови" - дискусії часів колоніалізму і расизму", які "давно відійшли в минуле". "Сьогодні ми не можемо говорити про те, що є більш примітивні і менш примітивні народи, більш примітивні і менш примітивні форми мислення, обумовлені більш примітивною і менш примітивною мовою. Навіть найпростіші народи, які-небудь австралійські аборигени, мають складну багату не тільки мову, але і фольклор", - підкреслив учений. "Я, російська людина вибачаюся за цю заяву, яку зробили від імені мого народу. Я думаю, Віталій Третьяков, м'яко кажучи, глибоко неправий", - резюмував історик.
 18. 1 point
  ну а там ти вкалуючи як автомат по 10 годин в день з 1 вихідним на тиждень та за умови що ти постійно будеш давати максимальний результат, будеш мати 1 кілодолар в місяць, по факту робота на ізнос, поки ще молодий та не заробив на такіх варіантах варикозу та інших супутніх, можливо і норм, не враховуючи супутніх витрат на доїзд виїзд, можливість кідку, дискомфорту від проживання далеко від дому і тд. Авантюрненько
 19. 1 point
  Приїдеш - відпиши В нас теж з заводу їхали, через пару місяців просились назад до ледарів і амеб на 10тисяч.
 20. 1 point
  Мої маленькі подорожі на полісся. с.Озеро. Нічого впринципі особливого, просто водойма та й все. Оз.Тросне, с.Карасин. Пляжу немає, всюди трава В лісі зустрічаються всяка живність, А тут колись був ліс. Колись - це 2 роки тому І ось саме цікаве для мене, для чого я стільки крутив педалі. Оз.Біле, с.Рудка. Знаходиться в лісі, тому, якби не шум відпочиваючих, то проїхав би мимо. Попри холодну воду у спеку та гарний вигляд воно має багато недоліків, які зазвичай випивають на березі.
 21. 1 point
  volkswagen passat b5 gp 1.9 tdi нікому до душі не припав? )
 22. 1 point
  Їздив в свому житті на 3 авто. Перше батьківська ВАЗ 2101, на ній вивчив усі системи машини :). Далі моя улюблена Skoda Octavia Tour 1.9 TDI. Купував новою за 9 років наїздив 180 тис. км. Що по мотору, що по всьому іншому ніяких проблем не доставляла (сів і поїхав). Об'їздив з нею і Крим і Рим і всю Європу. Зараз їзжу на Skoda A5 FL 1.8 TSI на автоматі, але згадую тур тільки з хорошого боку. Багато речей в неї не гірші, а то і кращі ніж в новій шкоді.
 23. 1 point
 24. 1 point
 25. 1 point
  Дурне діло - список буде ледь не безкінечний. Та й для чого це робити? Щоб вимагати в "свого" депутата тюрму бандитам "по списку"? Чи обрати іншого, який скаже, що "таки посаджу!" і в це повірити?
This leaderboard is set to Kiev/GMT+02:00


×