Перейти до змісту

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 15.02.2018 in all areas

 1. 2 points
 2. 2 points
  100%! Взагалі не врубаюсь чому ти це робиш?! Вперто не хочеш сприймати і шукати інформацію. Пишеш: і навряд чи зможеш назвати той обов"язок, яким керувався поліцейський у вищезгаданій ситуації. Згідний на 100% Також хочеться щоб діяли вони більш гуманніше по відношенню до п"яного бидла, якось так: а не застосовувати грубу силу.
 3. 1 point
  Соромно, але... з автором згідний на всі сто. Українці - це нація маленьких порошенків. https://iamir.info/51973-oleksandr-donij-ukrainci--ce-nacija-malenkih-poroshenkiv
 4. 1 point
 5. 1 point
  Оновлю тему. Зіткнувся особисто цього року. Прифігів. Ось трохи з медіа: 1. http://www.volynpost.com/news/106708-propyska--za-medogliad-u-lucku-vijskovozoboviazani-narikayut-na-robotu-komisariatu-video 2. http://voltv.com.ua/cherhy-bilya-lutskoho-vijskkomatu-skoro-zmenshatsya/#respond Фото черг реальні. З одного з відгуків в теренах інету " У самому військоматі - совок совком. І відвідувачі "створюють" лиш зайві проблеми. Ні ,якщо мобілізація, то самі шукають, а так... Звідти і один прийомний день, і "ганяння" журналістів, і черги на морозі. От скажіть, коли вони рівно о дев'ятій впускали перших відвідувачів? Чи закривались після останнього клієнта? Наприклад, сьогодні "у нас обід" із 12 години, приходьте по другій. А те, що у кожного із відвідувачів робота/вирвались на годинку/тощо - їм НАЧХАТИ." В чому недолік державних послуг - у них нема альтернативи. ІМХО лиш розголос і громада лікує такі "зіркові хвороби" . Після ЦНАПів військкомат неприємно вражає. Відомо, що з наступного тижня (принаймні на місяць) прийомні дні у них - вівторок і четвер, з 9.00 по 18.00 обід 13.00-14.00. Медична комісія по четвергах у третій поліклініці на кічкарівці, реально голова комісії переважно до 13.00.
 6. 1 point
  Пффф.... в нинішньої школоти такий вибір, що нам з тими ікс файлами і твін піксами тіко позавидувати треба.Я не про штамповку американську, а про серіали наприклад данців, шведів,британців.
 7. 1 point
 8. 1 point
  чисто чоловічий букетик схоже, що я, все ж такий, коханий
 9. 1 point
  А навіщо нам такі громадяни, які в переважній більшості не знають ні своїх громадянських прав, ні обов"язків і живуть лише "панятіями"? І дуже часто такими "панятіями" як когось обмануть, або ніби всі їм "должні".
 10. 1 point
  І доречі - більшість дозволених балончиків на п'яних не діє від слова ваабщє. Та й ножик не сильно. І навіть травмат.
 11. 1 point
  Не зовсім по контексту, але до слова:
 12. 1 point
  Скільки можна мусолити те відео? Кацапи вже з ним позорились, тепер наша черга?
 13. 1 point
  Аверс красавчікі)) Раз поліцейський без тяжких травм, значить не мав права захищатись ножем) Озвірілий поліцейський накинувся та встромив ніж в бідного вісімнадцятирічного студента який просто чекав з другом подругу,тримав в руках пиво і думав про високе мистецтво... Аверс всьо парішав і виніс вирок. Суду можна давати отбой)
 14. 1 point
 15. 1 point
  Саакашвілі - депортований Шабунін - під кримінальним провадженням Соболєв - звільнений з посади глави комітету ------ Бойко - поза підозрою Злочевський - повернувся в Україну Ахметов, Медведчук - не сидять. от вам і визначення хто вороги, а хто друзі...
 16. 1 point
  Того ж дня в Києві хлопець на зупинці серед білого дня зробив чуваку зауваження за бикування,той його ножем в серце.Вбивця - контрактник, був під кайфом. Якраз саме відсутність опору нарікам і гопнікам та безнаказаність породжують ріст таких випадків. Ходжу без ножа,але часто роблю за бикування зауваження.Тепер я задумався.Або брати ніж або мовчати.Розумію,що характер переможе і я не стримаюсь.
 17. 1 point
 18. 1 point
  Лікар Ягенський. Міська клінічна лікарня. Кілька років тому по суботах/неділях у ЛМКЛ приймав всіх пацієнтів з "живої" черги. Спеціалізувався по серцево-судинних і гіпертонії. Знайшов навскидку http://www.lmkl.lutsk.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=147
 19. 1 point
 20. 1 point
  Це не вартість землі, це хотєлкі продавців. Реальні продажі можуть показувати зовсім інші цифри.
 21. 1 point
  pray дякую, за те що розповіли про свій досвід експлуатації системи ГТО. чекаємо нових дописів про роботу системи!;)
 22. 1 point
  Доброго вечора читачам теми! З Новим Роком і Різдвом Христовим Вас вітаю! На вулиці вже більше доби температура на вулиці -15ºС, вчора ще й вітер сильний був, одним словом холод собачий!:) На цей момент теплообмінник показує чудові результати, на виході +2,5ºС, потік повітря з труби доволі потужний! Але основний показник - це те, що в мене в будинку до цих пір плюсова температура!!! Уявіть собі в неопалюваному будинку при -15ºС на вулиці плюсова температура!!! Вода не те що в пляшці не замерзла, не замерз навіть конденсат на стінках електрочайника, який стоїть в хаті (див. фото), маленькі капельки просто стікають! Чекаю що буде далі при -20ºС!!! П.С. Цей чайник не включався вже 3 дні!!! ЧЕСНО!:)
 23. 1 point
  Перші результати роботи грунтового повітряного теплообмінника: 04.12.2016р. Температура повітря на вулиці: -5ºС Температура повітря на виході з теплообмінника: +5ºС Вологість повітря на виході з теплообмінника 76% Як по мені дуже достойні результати! Дельта температур на вході і виході складає аж 10ºС!!! Як буде далі. ПОБАЧИМО! ДАЛІ БУДЕ!
 24. 1 point
  Загальна довжина підземної частини теплообмінника, якщо враховувати трубу забору повітря і вивідну трубу в будинку вийшла 26 метрів, горизонтальна частина 23 метри.
 25. 1 point
  Грунтовий повітряний теплообмінник доставлено на об"єкт, вся труба була ретельно промита кархером, просушена:). Тепер чекаємо хорошої погоди для того щоб це все змонтувати, щоб було як викопати траншею і змурувати оглядовий колодязь!
This leaderboard is set to Kiev/GMT+02:00
×