Перейти до змісту

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 29.12.2017 in all areas

 1. 5 points
  Петро Олексійович головного мозку - захворювання центральної нервової системи, що проявляється у штучному виокремлені позитивних епізодів, і розтягненні їх на цілу картину життя суспільства. Якщо епізоди відсутні, то картина суспільного життя визначається неправильною картиною з неправильним суспільством. Всі позитивні епізоди надані пацієнту виключно і особисто Петром Олексійовичем, через шифрований лептонний зв‘язок. Лікується часом. Хворому краще не заперечувати, бо не відповісти він не може, а відповідати нема чим.
 2. 3 points
  Когось заставляють працювати на такій роботі? Силою тягнуть? Іди і працюй на більш високооплачувану роботу, благо, вакансій вистачає. Зарплата - це завжди компроміс між працівником і роботодавцем. Раз ти погодився на таку зарплату, то працюй і не скигли. Не подобається, звільняйся і шукай роботу з вищим доходом. Але не сиди і не скигли, яке життя несправедливе. Робітників з таким підходом треба взагалі гнати ссаними тряпками з будь-якої роботи.
 3. 3 points
  А нема чого фотки з корпоративів в мережі світити. Мають фірми за шо гуляти - матимуть чим за світло заплатити. Рішення про підняття тарифів для населення буде згодом, після фотозвіту з новорічного столу
 4. 3 points
  Хлопята, а чого сперечаємось ? Велкам на обленерго працювать. Вакансії є (з/п от лише не вражає) покажете начальству як потрібно ефективно працювати. Надіюсь, воно оцінить. Заодне глянете очком на все зсередини, а то все товчете воду в ступі. Отримаєте неоціненний досвід.
 5. 2 points
  Ну канєшна, а ще ми підем в Луцьктепло, Волиньгаз, Укрпошту, облавтодор... Кожен має робити свою справу. ЯКІСНО. Чи не так? Чи ти іншої думки?
 6. 2 points
  Всі підняття тарифів навіть для пром споживачів дуже швидко (інколи і на перід) покладаються на плечі кінцевого споживача - тобто населення. Проаналізуйте підняття цін на продукти, на проїзд (поки що на міжміських перевезеннях), тарифи перукарень і т.д. На "кволі" плечі олігархів-власників частини генеруючих та розподільчих потужностей і мереж перепадає інший "непідйомний" вантаж - вивести додаткові надприбутки на міжбанк та вивести долари в офшори. А потім вони ще "мучаться", обираючи яхти, діаманти і т.д. Все "справедливо".
 7. 2 points
  ...мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі. Довольні хами, ситі в них єбала (с)
 8. 2 points
  Хотів щось написати, але щось не можу підібрати слів. Тому не буду виражатись і спитаю просто. Тидійсно віриш в те, що пишеш? Звичайний пенсіонер зі звичайною пенсією може дозволити собі політ з Борисполя хоч кудись? Хоча б по Україні?
 9. 1 point
  Ні, потрібно вміти її самому приготувати, про що і йде мова. Якщо ти оцінюєш смак яєчні, і кажеш: фу, да вона не смачна, підгоріла, жовток потік. То тобі говорять: так приготуй сам, а ми оціним твою роботу. Так само і з роботою і вакансіями, прийдіть попрацюйте за 3200, і побачите чи можна за такі гроші показувати мега професіоналізм, і чи бажання буде на то.
 10. 1 point
  Десь валяється, гляну завтра - подарю.
 11. 1 point
  Вітаю ! Всього найкращого
 12. 1 point
  Та можна. Чому ні. Можеш паралельно із віндою на той самий вінт. Погратися Я навіть спробувати зараз можу. Є СД карта під рукою на 16 гіг.
 13. 1 point
  Вітаю з Днем народження!!! Мирного неба і удачі в усьому!!!
 14. 1 point
  Вітаю з Днем народження!!! Мирного неба і удачі в усьому!!!
 15. 1 point
  Не буду в любві «об‘яснятися», але да,хороша чєртовка ))
 16. 1 point
 17. 1 point
 18. 1 point
  Щоправда, і говорять ці пенсіонери німецькою, французькою.. А перед жд вокзалом українською мовою милостиню просять. (минулого тижня повернувся з відрядження)
 19. 1 point
  Зелені "фахівці" які "ефективно" працюють, не знаючи суті роботи ( просто автоматично повторюючи дії попередніх працівників (які до речі знали що, і для чого вони це роблять, хоча в кожному правилі є винятки )) . Можна "ефективно" бігати по колу але питання, чи взагалі треба бігати, і чи по колу. В ваших словах проглядається молодіжний максималізм... Але як показує практика одним рвінням ділу не допоможиш, а досвід вирішує все...
 20. 1 point
  глянь чиї підписи стоять. http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/n0001001-15 а там про вихід, вхід та інші рухи в камасутрі можеш не писати.
 21. 1 point
  Думаю, різниця помітна. Ітого, без муфки , яка в ремонті, орієнтовно 12-13 годин на дві фари.
 22. 1 point
  Мені наприклад Corona дуже зручна. Не потрібно багато рухів робити, щоб отримати хорошу картинку. Мої моделі:
 23. 1 point
  Ок. Розпишу. Ціни будуть максимально потолочні. Плата - 800 грн. Проц + СО - 400 грн. Память - 500 грн. БЖ - 600 грн. Вінти по 200 і 150 грн. відповідно Все інше - маловартісний мотлох І того 2600 і ше трохи. Наголошую що на память і БЖ ціни я вважаю відчутно завищені. А процесор через низьку частоту, імхо, взагалі цінності не представляє.
 24. 1 point
  Ми тут собі щось хочемо, уявляємо як "має", роздуваємо власні фантазії, тощо. А є групка людей яка не хоче і вважає що не має, бо плювати на все хотіла і робить все на от"єбісь. Так вже воно чогось складається, що якщо будь яка людина впродовж тривалого часу користуючись пасивністю іншої людини починає "нічого не робить", попросту забиває на все, втрачає сенс, або робить аби як, то вона починає вважати, що так і треба робити. Тому для того щоб змінити її світогляд, той хто має якісь зауваження до її роботи мусить різними шляхами: переконати що вона помиляється/звільнити її і винайняти іншу з правильним баченням/не виплати винагороду. Так як не виплатити ми не маємо права, то залишається 2 перших шляхи.
 25. 1 point
  тільки що зробив Неоригінально, але все одно гарно - Просто рідна Україна, просто рідний край
This leaderboard is set to Kiev/GMT+02:00


×