Перейти до змісту

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 29.12.2017 in all areas

 1. 5 points
  Петро Олексійович головного мозку - захворювання центральної нервової системи, що проявляється у штучному виокремлені позитивних епізодів, і розтягненні їх на цілу картину життя суспільства. Якщо епізоди відсутні, то картина суспільного життя визначається неправильною картиною з неправильним суспільством. Всі позитивні епізоди надані пацієнту виключно і особисто Петром Олексійовичем, через шифрований лептонний зв‘язок. Лікується часом. Хворому краще не заперечувати, бо не відповісти він не може, а відповідати нема чим.
 2. 4 points
  починай бізнес - про бізнес в Україні говорити нічого не буду. вчи програмування - ну так би зразу, як я сам не догадався, треба всіх перевчити на програмістів: і кухарів, і листонош, і доярок, і трактористів, і двірників. Ну всьо, долой совок, давай 45 млн програмістів в країні!!! ура! P.S. На work.ua забанили? та да, виходить декілька мільйонів українців там забанили, що вони виїхали з країни....
 3. 4 points
 4. 3 points
  Юрік, куди спригувати, ти ж тільки ремонт в кухні зробив .
 5. 3 points
  Каша-малаша... Вони що, раби? Їх там насильно тримають? А я маю ПРАВО, бо є отримувачем послуг, за які сплачую кровні кошти згідно ДОГОВОРУ *тому вони зобов'язані працювати на мене). Зарплатню не я придумую і надприбутки в офшори з електрики теж не я перевожу. А ОБОВ'ЯЗКИ і я маю, тільки інші. Так для довідки, знаю людей, які за невелику зарплатню роблять дуже якісну роботу, не керуються правилом "як платять так і працюю", і їм не шкода заплатити понад "каси".
 6. 3 points
  Ну привик той хомяк в колесі бігати. Чьо пристали.
 7. 3 points
 8. 3 points
  1.Життя заставляє людей працювати на малооплачуваній роботі. Іти на більш високооплачувану? А вона є, та така робота? Якби була така робота, то ніхто б і на заробітки не їздив за кордон, а тут були вдома з сім'єю. Про вакансій вистачає - промовчу.... 2.Звільнятися і шукати роботу ? А що ви будете робити коли позвільняються в супермаркетах касири, в дитсадку вихователі, в установах працівники, лікарнях молодший медперсонал і всі вони поїдуть на вищу зарплату- де ви дітей залишите, де ви їжу купуватимете, хто крапельницю поставить і т.д.? Тому це бред, ну неможуть всі звільнятись і шукати кращу роботу. Якщо 10-20% населення мають хорошу з/п, то це не означає що інші 80% також можуть її мати, бо у нас робочих місць з такою з/п на всіх попросту не має.
 9. 3 points
  Когось заставляють працювати на такій роботі? Силою тягнуть? Іди і працюй на більш високооплачувану роботу, благо, вакансій вистачає. Зарплата - це завжди компроміс між працівником і роботодавцем. Раз ти погодився на таку зарплату, то працюй і не скигли. Не подобається, звільняйся і шукай роботу з вищим доходом. Але не сиди і не скигли, яке життя несправедливе. Робітників з таким підходом треба взагалі гнати ссаними тряпками з будь-якої роботи.
 10. 3 points
  А нема чого фотки з корпоративів в мережі світити. Мають фірми за шо гуляти - матимуть чим за світло заплатити. Рішення про підняття тарифів для населення буде згодом, після фотозвіту з новорічного столу
 11. 3 points
  Хлопята, а чого сперечаємось ? Велкам на обленерго працювать. Вакансії є (з/п от лише не вражає) покажете начальству як потрібно ефективно працювати. Надіюсь, воно оцінить. Заодне глянете очком на все зсередини, а то все товчете воду в ступі. Отримаєте неоціненний досвід.
 12. 2 points
  тахєртам. Біля податкової таких проблем нема. Там світлофор. На фото через скло видно міст
 13. 2 points
  Немає ізюминки, цінами не здивувати, унікального товару немає. Каси в розводах, невже не видно? Кабелі для зарядки на столах чомусь забрали! Стрічка на касі не їде, говорю натисніть кнопочку "А" і увімкнеться автоматичний режим... у відповідь мовчання. Вчора брав випічку, вийняла голими руками та питає на сусідній кассі що то таке, голими б**** руками!!!!
 14. 2 points
  Так прокуратура здається інкримінує йому не вбивство, а хуліганку - чого чекати? Ну замінять 2 роки умовно на 2 роки реально - що, сильно зміниться щось?
 15. 2 points
  Шкода, що символіку совка легше заборонити, ніж викорінити такий спосіб мислення. Дякуємо ще, що не шкодять (більшість) за таку ЗП. з.і. Так, я показав роботодавцю, що вмію більше. З першого разу не вийшло, на новій роботі отримав зі старту вдвічі більше попередньої ЗП. Тільки не треба дорікати, що 50-річним треба десь досидіти до пенсії.
 16. 2 points
  На work.ua забанили? Це все відмазки, щоб оправдати свою неспроможність вивчити/працювати у новій сфері. Все в твоїх руках. Хочеш сидіти на жопі і скиглити про низьку ЗП - скигли. Хочеш заробляти як ті 10-20% - починай бізнес, вчи програмування. А, знов шукаєш відмазки, чому не можеш цим займатися? Ну, то сиди і скигли далі. Мої знання і вміння дорого коштують.
 17. 2 points
  Ну канєшна, а ще ми підем в Луцьктепло, Волиньгаз, Укрпошту, облавтодор... Кожен має робити свою справу. ЯКІСНО. Чи не так? Чи ти іншої думки?
 18. 2 points
  Всі підняття тарифів навіть для пром споживачів дуже швидко (інколи і на перід) покладаються на плечі кінцевого споживача - тобто населення. Проаналізуйте підняття цін на продукти, на проїзд (поки що на міжміських перевезеннях), тарифи перукарень і т.д. На "кволі" плечі олігархів-власників частини генеруючих та розподільчих потужностей і мереж перепадає інший "непідйомний" вантаж - вивести додаткові надприбутки на міжбанк та вивести долари в офшори. А потім вони ще "мучаться", обираючи яхти, діаманти і т.д. Все "справедливо".
 19. 2 points
  ...мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі. Довольні хами, ситі в них єбала (с)
 20. 2 points
  Хотів щось написати, але щось не можу підібрати слів. Тому не буду виражатись і спитаю просто. Тидійсно віриш в те, що пишеш? Звичайний пенсіонер зі звичайною пенсією може дозволити собі політ з Борисполя хоч кудись? Хоча б по Україні?
 21. 1 point
 22. 1 point
  Ну мож я «перегнув» палку Саня на рахунок «поганого» міста, думаю перегнув, але коли я ригав я про це не думав(( звиняйте люди я просто такого смердоття на вулицях міста не чув.
 23. 1 point
  на вишкові по заньковецької так смердить що дихати неможливо. А на паралельній вулиці взагалі без запаху.. містика)
 24. 1 point
  http://www.vopas.com.ua/search/?from=Луцьк&to=Грем'яче&date=30.12.2017&time=00+%3A+00
 25. 1 point
  На другому фото певно автор сфоткав саму машину з номерами. А перше фото схоже на поворот на карпенка-карого від портсіті
 26. 1 point
  Головне щоб не так як МТС «Моби́льные ТелеСисте́мы», ПАО Россия «МТС»,купили франшизу у довірливих європейців тільки для того щоб українців вводити в оману,а самі ведуть себе як шахраї(це применшення).
 27. 1 point
  та нєєє, якщо конкретно в тому випадку, що я привів, якраз таки клондайк. Густонаселеність плотна, в кожного періодично щось ламаєтся, тече й так далі, там з головою можна таке бабло зашибати. Якщо оперативно прийшов, оперативно й якісно зробив, хто соображає й має, й так *пару рублів* дасть, телефона запише й по бібісі розтризвонить, що майстер хороший. Але, як я розумію, так майстри й набивють собі клієнтуру й звалюють звідти, а тупе пьяне бидло залишаєтся, стаж набивати
 28. 1 point
  це перед тим правилом, де всіх нахєр посилати, йде, чи після нього ?
 29. 1 point
  Та ті нюанси вилазять дуже швидко. Сидиш ти отак дома, а тут хлабись, прориває труба. Ти тарабаниш, в жек чи куда там, що мол вода хлеще, всіх топить, через годину, а то і дві, приходить пьяне мурло й перекриває воду на весь будинок, ремонтувати те ж пьяне мурло приходить через два дні (а ті два дні, весь будинок сосе пісюн), за годину дві все ремонтує й з нєвьєбєнно умним єбальніком починає розказувати тобі про нюанси. Куди ти захочеш засунути йому ті нюанси ? То чого ти дивуєшся, що інших інші нюанси мало шкребуть ? Ситуація взята з потолка, щоб наглядно проілюструвати, хто, де, куда і чим має чужі нюанси.
 30. 1 point
  хотілося б підтверджень Можна послухати одужавшого пацієнта ?
 31. 1 point
  Свято наближається - всі поспішають. Одне дтп міст біля Там-Таму, друге - кільце Історичний
 32. 1 point
  М-да...Совок згинув, а совкове мислення залишилось.
 33. 1 point
  Ні, потрібно вміти її самому приготувати, про що і йде мова. Якщо ти оцінюєш смак яєчні, і кажеш: фу, да вона не смачна, підгоріла, жовток потік. То тобі говорять: так приготуй сам, а ми оціним твою роботу. Так само і з роботою і вакансіями, прийдіть попрацюйте за 3200, і побачите чи можна за такі гроші показувати мега професіоналізм, і чи бажання буде на то.
 34. 1 point
  Десь валяється, гляну завтра - подарю.
 35. 1 point
  Вітаю ! Всього найкращого
 36. 1 point
  Та можна. Чому ні. Можеш паралельно із віндою на той самий вінт. Погратися Я навіть спробувати зараз можу. Є СД карта під рукою на 16 гіг.
 37. 1 point
  Вітаю з Днем народження!!! Мирного неба і удачі в усьому!!!
 38. 1 point
  Вітаю з Днем народження!!! Мирного неба і удачі в усьому!!!
 39. 1 point
  Не буду в любві «об‘яснятися», але да,хороша чєртовка ))
 40. 1 point
 41. 1 point
 42. 1 point
  Прожитковий мінімум 2013 ~ 1200грн(150$) бідних багато Прожитковий мінімум 2017 ~ 1600грн(60$) бідних поменшало
 43. 1 point
  Щоправда, і говорять ці пенсіонери німецькою, французькою.. А перед жд вокзалом українською мовою милостиню просять. (минулого тижня повернувся з відрядження)
 44. 1 point
  Зелені "фахівці" які "ефективно" працюють, не знаючи суті роботи ( просто автоматично повторюючи дії попередніх працівників (які до речі знали що, і для чого вони це роблять, хоча в кожному правилі є винятки )) . Можна "ефективно" бігати по колу але питання, чи взагалі треба бігати, і чи по колу. В ваших словах проглядається молодіжний максималізм... Але як показує практика одним рвінням ділу не допоможиш, а досвід вирішує все...
 45. 1 point
  глянь чиї підписи стоять. http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/n0001001-15 а там про вихід, вхід та інші рухи в камасутрі можеш не писати.
 46. 1 point
  Думаю, різниця помітна. Ітого, без муфки , яка в ремонті, орієнтовно 12-13 годин на дві фари.
 47. 1 point
  Мені наприклад Corona дуже зручна. Не потрібно багато рухів робити, щоб отримати хорошу картинку. Мої моделі:
 48. 1 point
  Ок. Розпишу. Ціни будуть максимально потолочні. Плата - 800 грн. Проц + СО - 400 грн. Память - 500 грн. БЖ - 600 грн. Вінти по 200 і 150 грн. відповідно Все інше - маловартісний мотлох І того 2600 і ше трохи. Наголошую що на память і БЖ ціни я вважаю відчутно завищені. А процесор через низьку частоту, імхо, взагалі цінності не представляє.
 49. 1 point
  Ми тут собі щось хочемо, уявляємо як "має", роздуваємо власні фантазії, тощо. А є групка людей яка не хоче і вважає що не має, бо плювати на все хотіла і робить все на от"єбісь. Так вже воно чогось складається, що якщо будь яка людина впродовж тривалого часу користуючись пасивністю іншої людини починає "нічого не робить", попросту забиває на все, втрачає сенс, або робить аби як, то вона починає вважати, що так і треба робити. Тому для того щоб змінити її світогляд, той хто має якісь зауваження до її роботи мусить різними шляхами: переконати що вона помиляється/звільнити її і винайняти іншу з правильним баченням/не виплати винагороду. Так як не виплатити ми не маємо права, то залишається 2 перших шляхи.
 50. 1 point
  тільки що зробив Неоригінально, але все одно гарно - Просто рідна Україна, просто рідний край
This leaderboard is set to Kiev/GMT+02:00


×
×
 • Create New...