Перейти до змісту

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 28.07.2015 in all areas

 1. 2 points
 2. 1 point
  Ну тоді вже про мене не забудьте! Роздумую над варіантами моєї появи на початок дійства (сінокосу) Як вам такий? я з"являюсь/прилітаю з повітряними кулями у руці щось типу такого
 3. 1 point
  У мене колись розмова цікава відбулася з колишнім керівником, мол я кажу йому, ну вот заробляв я раніше 2к і жив якось, зараз 5к і все одно грошей немає (долар тоді по 8 був), на що він відповів, поглянь на себе, раніше туалетну воду ти по чому купував? а зараз? раніше ти тьолочок чим пригощав, а зараз? светрик твій скільки вартує? і т.д. На мою думку більш важливим є те, як саме ти своїми грошима розпоряджаєшся, оскільки можна і 10к просрати, а можна і на 3к прожити зжавши ягодички. Звичайно я не схвалюю малу зп, завжди потрібно шукати шляхи до розвитку який в свою чергу тягне за собою збагачення. Всі чудово знають ціну грошам і що сьогодні за них можна придбати, гроші це ж просто одиниця виміру, в даній темі, рівня життя. думаю 8к це нижня планка для нормального життя сім'ї з 2х чол, малувато... але це лише моя думка...
 4. 1 point
  Під час оперативної наради у Волинській облдержадміністрації 27 липня поінформували, що до оповіщення волинян стосовно мобілізації залучили ДАІшників та прикордонників. Про це повідомляє Волинський інформаційний портал. Виконувач обов’язків обласного військового комісара Роман Кулик розповів, що за результатами усіх хвиль мобілізації в розшуку перебуває 10,1 тисячі військовозобов’язаних, які ухиляються від вступу до лав збройнних сил. Нагадаємо, що у рамках шостої черги мобілізації розшукали тільки 1 % «ухилянтів». Військовий комісаріат співпрацює з Державтоінспекцією та прикордонниками. Так, повістки видають на постах ДАІ і під час перетину державного кордону. Наразі працівники ДАІ вручили вже 33 повістки. При перетині кордону повістки отримали 37 волинян. Водночас на Волині склали 11 актів про відмову отримувати повістки. На волинян наклали 132 адміністративні стягнення і склали 12 матеріалів для порушення кримінальних проваджень.
 5. 1 point
 6. 1 point
  Шо троса в машині не маєш? Вцепи і затяни на бровку десь.
 7. 1 point
  - Скажи-ка, дед, откуда Русь пошла? - От Киева, где княжие хоромы. - А «Русский мир»? Откуда взялся он? - От дол.бо..ов с лишней хромосомой!
 8. 1 point
 9. 1 point
 10. 1 point
  А тут не згоден абсолютно. Крім бажання і хотіння треба прикласти трохи зусиль Як на мене, то найбільша проблема дітей, старших, чи менших, що вони забагато очікують від своїх батьків. Причому в більшості таке зустрічаю у людей зі схожою ментальністю. От я не розумію, в мене багато є знайомих, котрі думають, що батьки зобов'язані купити їм квартиру/машину і тд і тп. Чому так? Думаю, що причина лежить глибока в таких твердженнях
 11. 1 point
  Молодці. Але куди ви "ходите" на роботу, щоб "отримувати" такі величезні гроші? Адже на думку деяких дописувачів в цій темі, ви маєте вдвічі більше середнього!!! Ну не знаю, мені шкода, стареньких і немічних з таким доходом. А здорових биків, які сидять за моніторами і ниють про маленьку зарплату держслужбовця, мені зовсім не шкода.
 12. 1 point
  Підпишусь під кожни словом, бо знаю і поважаю Олександра Він пише, як думає і відчуває. Неймовірно віддана, чесна і порядна людина. Нажаль, таких меншисть у суспільстві, але вони здатні на нього впливати. Долучаємось, допомогаємо, підтримуємо їх, хто чим і де може.
 13. 1 point
 14. 1 point
 15. 1 point
  Отримала моя мати субсидію....Я переїхав недавно, вони напевно рахують по нормі воду,прописані 4 чоловіка, дали 9 кубів води на субсидію, звісно що мати накрутила з батьком 2 куба тільки, на пошті їй сказали, що треба якось добирати норму...В нас все черех сраку - що тепер треба відкрутити крани і хай тече?Що за держава?
 16. 1 point
 17. 1 point
  Брутальний український мангал
 18. 1 point
  "Сепаратизм шкідливий для вашого здоров’я" Український Таклбері з "Поліцейської академії"
 19. 1 point
 20. 1 point
  Ух ти, чим вища версія Вінди, тим краще мій ХР працює - віруси для нього всім вже впадляк робити
 21. 0 points
  Також хотів запитати, чи є покриття інтернету у с.Орехівка?
 22. 0 points
 23. -1 points
  Кабмін передасть британцям митниці на західному кордоні Ляпота! У Одеській області експеремент, щоб надходження від митниці у місцевий бюджет спрямовувати, а не у Київ віддавати, а тут іноземцям віддати?! Ну це взагалі!!! Клямка Україні від таких "правителів"!!!
 24. -1 points
  ну до теми про збоченців, в сенсі "дибільності", цій темі ще дуже далеко
 25. -1 points
  в чергове переконався, що на борді багато "патріотів" які тихенько мінусують без аргументів ... це всі так не люблять музику чи правду читати не хочеться ?
This leaderboard is set to Kiev/GMT+02:00


×