Перейти до змісту

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 28.07.2015 in all areas

 1. 3 points
  Щось ви всі "зажерлись", вибачте за грубість! А 1500+2000 грн + зйомна квартира + діти - не хочете? Не всім платять 8тис! Це сьогоднішня реальність! Вибачте, але це не вони зажерлись, це ви в дупі!
 2. 2 points
 3. 1 point
  ну в мене на ноуті стоїть x64, але що воно там витягнуло -- не знаю. Можливо х64, а можливо якийсь універсальний установщик, в якому є обидва варіанта. теоретично -- так. Практично -- ніхто ще не знає
 4. 1 point
  Мобілізація іде повним ходом. Два роки тюрми за "ухиляння від служби в Армії" отримав волонтер, який робив безпілотники для українського війська
 5. 1 point
  Перший вертикальний забіг RUNUP! CUP пройшов за підтримки «Інтертелеком» 25 липня відбувся перший в Україні вертикальний забіг серії RUNUP! CUP. Яскрава спортивна подія об'єднала більше сотні бігунів - як любителів, так і професіоналів. Учасники змагалися в бігу в гору на дистанціях від 250 до 500 метрів під кутом до 45 градусів. «Інтертелеком» виступив партнером 3G інтернету RUNUP! CUP. Оператор забезпечив Wi-Fi доступ на Протасовому Яру і взяв участь у формуванні призового фонду змагання. Всі учасники та гості події могли відпочити в лаунж-зоні і сфотографуватися з дівчатами з 3G команди оператора, які були присутні на локації. Читати новину повністю
 6. 1 point
  наступного разу береш мене на рыбалку в чаруків
 7. 1 point
  Куплю $200 по 23.3 до 17-00 р-н Київського майдану о5о-378-б7-чч
 8. 1 point
  Доброго дня! Будь ласка вкажіть повну назву Вашого населеного пункту (в тому числі, область)
 9. 1 point
 10. 1 point
 11. 1 point
  Новий шедевр від Кріса Акріга ... Must watch!!! https://vimeo.com/134600938 PS: Адміни, проправте відео, будь ласка, якщо то у вас вийде...
 12. 1 point
  Без тегу "сарказм" гумор тобі недоступний?
 13. 1 point
  Мопед не мой, я просто разместил объяву! https://moto.kiev.ua/forum/?trid=perls/1162393539473
 14. 1 point
  після обіду відвели душу в чарукові. працювали різні мепси.
 15. 1 point
  Так ж майже так і є. Хєр пропишешся без постановки на облік в військоматі. А без прописки сам знаєш... Не так давно міняв прописку, став на облік. Мої дані є в військоматі, я ж там навіть росписувався в журналі. Думаєш принесли повістку? Фігвам. По базарі за мною бігають.
 16. 1 point
  Ну тоді вже про мене не забудьте! Роздумую над варіантами моєї появи на початок дійства (сінокосу) Як вам такий? я з"являюсь/прилітаю з повітряними кулями у руці щось типу такого
 17. 1 point
  У мене колись розмова цікава відбулася з колишнім керівником, мол я кажу йому, ну вот заробляв я раніше 2к і жив якось, зараз 5к і все одно грошей немає (долар тоді по 8 був), на що він відповів, поглянь на себе, раніше туалетну воду ти по чому купував? а зараз? раніше ти тьолочок чим пригощав, а зараз? светрик твій скільки вартує? і т.д. На мою думку більш важливим є те, як саме ти своїми грошима розпоряджаєшся, оскільки можна і 10к просрати, а можна і на 3к прожити зжавши ягодички. Звичайно я не схвалюю малу зп, завжди потрібно шукати шляхи до розвитку який в свою чергу тягне за собою збагачення. Всі чудово знають ціну грошам і що сьогодні за них можна придбати, гроші це ж просто одиниця виміру, в даній темі, рівня життя. думаю 8к це нижня планка для нормального життя сім'ї з 2х чол, малувато... але це лише моя думка...
 18. 1 point
  Під час оперативної наради у Волинській облдержадміністрації 27 липня поінформували, що до оповіщення волинян стосовно мобілізації залучили ДАІшників та прикордонників. Про це повідомляє Волинський інформаційний портал. Виконувач обов’язків обласного військового комісара Роман Кулик розповів, що за результатами усіх хвиль мобілізації в розшуку перебуває 10,1 тисячі військовозобов’язаних, які ухиляються від вступу до лав збройнних сил. Нагадаємо, що у рамках шостої черги мобілізації розшукали тільки 1 % «ухилянтів». Військовий комісаріат співпрацює з Державтоінспекцією та прикордонниками. Так, повістки видають на постах ДАІ і під час перетину державного кордону. Наразі працівники ДАІ вручили вже 33 повістки. При перетині кордону повістки отримали 37 волинян. Водночас на Волині склали 11 актів про відмову отримувати повістки. На волинян наклали 132 адміністративні стягнення і склали 12 матеріалів для порушення кримінальних проваджень.
 19. 1 point
 20. 1 point
  Шо троса в машині не маєш? Вцепи і затяни на бровку десь.
 21. 1 point
  - Скажи-ка, дед, откуда Русь пошла? - От Киева, где княжие хоромы. - А «Русский мир»? Откуда взялся он? - От дол.бо..ов с лишней хромосомой!
 22. 1 point
 23. 1 point
 24. 1 point
  А тут не згоден абсолютно. Крім бажання і хотіння треба прикласти трохи зусиль Як на мене, то найбільша проблема дітей, старших, чи менших, що вони забагато очікують від своїх батьків. Причому в більшості таке зустрічаю у людей зі схожою ментальністю. От я не розумію, в мене багато є знайомих, котрі думають, що батьки зобов'язані купити їм квартиру/машину і тд і тп. Чому так? Думаю, що причина лежить глибока в таких твердженнях
 25. 1 point
  Молодці. Але куди ви "ходите" на роботу, щоб "отримувати" такі величезні гроші? Адже на думку деяких дописувачів в цій темі, ви маєте вдвічі більше середнього!!! Ну не знаю, мені шкода, стареньких і немічних з таким доходом. А здорових биків, які сидять за моніторами і ниють про маленьку зарплату держслужбовця, мені зовсім не шкода.
 26. 1 point
  Підпишусь під кожни словом, бо знаю і поважаю Олександра Він пише, як думає і відчуває. Неймовірно віддана, чесна і порядна людина. Нажаль, таких меншисть у суспільстві, але вони здатні на нього впливати. Долучаємось, допомогаємо, підтримуємо їх, хто чим і де може.
 27. 1 point
 28. 1 point
 29. 1 point
  Отримала моя мати субсидію....Я переїхав недавно, вони напевно рахують по нормі воду,прописані 4 чоловіка, дали 9 кубів води на субсидію, звісно що мати накрутила з батьком 2 куба тільки, на пошті їй сказали, що треба якось добирати норму...В нас все черех сраку - що тепер треба відкрутити крани і хай тече?Що за держава?
 30. 1 point
 31. 1 point
  Брутальний український мангал
 32. 1 point
  "Сепаратизм шкідливий для вашого здоров’я" Український Таклбері з "Поліцейської академії"
 33. 1 point
 34. 1 point
  Ух ти, чим вища версія Вінди, тим краще мій ХР працює - віруси для нього всім вже впадляк робити
 35. 0 points
  Також хотів запитати, чи є покриття інтернету у с.Орехівка?
 36. 0 points
 37. -1 points
  Кабмін передасть британцям митниці на західному кордоні Ляпота! У Одеській області експеремент, щоб надходження від митниці у місцевий бюджет спрямовувати, а не у Київ віддавати, а тут іноземцям віддати?! Ну це взагалі!!! Клямка Україні від таких "правителів"!!!
 38. -1 points
  в чергове переконався, що на борді багато "патріотів" які тихенько мінусують без аргументів ... це всі так не люблять музику чи правду читати не хочеться ?
 39. -1 points
  Це дуже цінні кадри. Вони реально можуть пояснити все і оком не моргнути. Тільки книжки встигай записувати і продавати в Кириловому Патріархаті.
 40. -1 points
  Потрібно 3-и бустери в оренду на два дні. За оренду заплачу.
 41. -3 points
  Доброго дня! Будь ласка вкажіть повну назву Вашого населеного пункту (в тому числі, область) Це Луганська область
 42. -5 points
 43. -5 points
  Чого це ачєрєдную хрєнь? ЦЕ ж ЗРАДАААААААААААААААААААА, яку так люблять так багато "патріотів". А це докази, прямі докази зради, яку хочуть ці "патіроти" бачити. БО ж все що вони розносять не чим не підтверджено, а тут ДОКАЗИ, щоб не читати багато інфи від якої в них мозок пухне.
This leaderboard is set to Kiev/GMT+02:00


×
×
 • Create New...