Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

Я так дивлюсь на рівень зарплат людей з дипломами і щось якось мені не по собі. Нащо я вчуся в університеті?..

Відверто кажучи, найбільшим стимулом для вступу в універ була армія, коли на 2й раз не поступив, вибір був один, або у жовтні на призов, або у липні останній шанс на вступ))) Я шанс використав, хоча міг 5 років працювати, здобувати досвід, а освіту отримати заочно.

Не говорю вже про факультет. Фахівців з таким дипломом як у мене в 5 разів більше ніж потребує держава. Мені пощастило, працюю за професією (і зарплата непогана), і вчився на державному, а як тим що вгрохали кучу бабла і не можуть знайти роботи???? Маємо, що маємо))))

Змінено користувачем Roman_1984
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

До речі так, армія стимул ще той.

І я на державному, і теж ніби цікаво вчитись.

А раптом щось в нашій державі зміниться, і пригодиться диплом :_07:

Нє вєрю (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snapback.pngСерега89 (27 грудня 2012 - 22:53) писал:

А раптом щось в нашій державі зміниться, і пригодиться диплом :_07:

Стосовно того, чи в державі щось зміниться - то це малоймовірно, для цього треба багато часу, а щодо диплому - то він може згодитися незалежно від держави, все залежить від тебе

Змінено користувачем serg49
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже цікаво реально проаналізувати ринок праці в Луцьку. Щоб, таскать, побачити реальну ситуацію. Тому пропоную писати за наступним планом:

  1. Посада
  2. Оплата (реальна на руки)
  3. Робочий день

1 Друкар

2 2000+ (+ невеликий і нерегулярний)

3 12 год в день/60 год тиждень. Половина робочого часу припадає на ніч, робота шкідлива.

Колись і я створював аналогічну тему, але з голосувалкою. Так реально легше було побачити, які зарплати були на той час по Луцьку, але й були противники, які згадували анекдот про середню температуру по палаті, бо голосувалка не враховувала різницю в зарплатах у різних галузях.

На сьогодні у мене зарплата суттєво нижча середньої по області і по Луцьку, з урахуванням к-сті робочих годин, про середньоукраїнську взагалі мовчу. Перерахував її погодинно, то навіть сам здивувався її мінімалізму. :( Перед кризою було навпаки, в кризу різко впала, звільнився, щоб не звільняти підлеглих, далі два з половиною роки підприємницької діяльності, мабуть, не зовсім вдалої, якщо зараз знову працюю "на дядю". Але і далі тримаю хвіст "пісталєтом", і ніс "по вєтру", в пошуках свого "малєнького свєчного заводіка", є деякі заощадження для старту, щоб вдача не застала зненацька. Не лякає робота на чужого дядю, лякає відсутність розуміння в дяді, про причини моєї праці на нього. Після прочитаного, навіть не знаю чи то знову шукати іншу роботу чи знову наступати на граблі підприємництва...

п.с. На закуску

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snapback.pngСерега89 (27 грудня 2012 - 22:53) писал:

А раптом щось в нашій державі зміниться, і пригодиться диплом :_07:

Стосовно того, чи в державі щось зміниться - то це малоймовірно, для цього треба багато часу, а щодо диплому - то він може згодитися незалежно від держави, все залежить від тебе

Та це я так, підтримати якось студентів :0043:

Гадаю залежить більше від родичів, знайомих і $$$$ (недумаю що є великий шанс досягнути чогось самому, коли працюеш на "дядю")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не лякає робота на чужого дядю, лякає відсутність розуміння в дяді, про причини моєї праці на нього.

Ото в десятку!!!! За приблизно 5 років змінив 6 місць роботи, і зараз лише перша робота де знають чим я маю займатись, а то було прийдеш на контору і все торба, маєш юр. освіту, все, що хоч якось пов'язано з законами "мусиш знати", не знаєш - галімий фахівець, все це: усі кадрові питання, бухгалтерія, діловодство, архівація документів, навіть правила експлуатації електроустановок (типу це ж теж нормативний документ)))))

Гадаю залежить більше від родичів, знайомих і $$$$ (недумаю що є великий шанс досягнути чогось самому, коли працюеш на "дядю")

Можна і самому, даю 100%, що можна, але не в Луцьку, всі знайомі, які отримують достойну зарплату, більше 2000 у.о. у Кийові, навіть ті, які не відрізнялись "умом і сообразітельностю". Київ інша країна, там можна і досвід здобути, і заробляти нормально.

Змінено користувачем Roman_1984
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не можу не відповісти.

те, що я написав про здачу грошей і що на ці гроші організовується свято для дітей, зовсім не означає, що я не поважаю працю вихователів в дитсадку/вчителя в школі.

при цьому я також не говорив про те, що в них величезні зарплати. взагалі дивуюсь як вони живуть на таку зарплату не дивуюсь як вони живуть на таку зарплату, бо і сам по доходах стою з ними на одному рівні

ніколи не висказував претензій до батьківського комітету з приводу куди потрачені кошти.

цього літа робили ремонт класу, так сам особисто спроектував, замовив порізку матеріалів, купив фурнітуру та зібрав власними руками (з допомогою ще двох батьків) шкафчики в клас + панелі на стіни для захисту від оббивання

п.с. соррі за оффтоп,

п.п.с. першим з оффтопив користувач, який написав про організацію свята в садочку.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маєш юр. освіту, все, що хоч якось пов'язано з законами "мусиш знати", не знаєш - галімий фахівець, все це: усі кадрові питання, бухгалтерія, діловодство, архівація документів, навіть правила експлуатації електроустановок (типу це ж теж нормативний документ)

а що тут не так? я завжди вважала, що моя професія полягає в тому, щоб знати те, чого не знають інші і вміти правильно скоритатись цими знаннями, зокрема і в Правилах роботи електроустановок могти дочитатись до того, чого там не бачать енергетики...

п.с. це не юнацький максималізм, я й після 13 років в професії продовжую так думати...

п.п.с. про кадрові питання взагалі мовчу - це не повинно бути питанням для юриста - КЗоТ не практично не змінювався з дати його прийняття,я,наприклад, його напам'ять знаю))

Змінено користувачем Liberta
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що тут не так? я завжди вважала, що моя професія полягає в тому, щоб знати те, чого не знають усі інші, зокрема і в Правилах роботи електроустановок могти дочитатись до того, чого там не бачать енергетики...

100% погоджують, але мав на увазі те, що на конторах були вузькокваліфіковані фахівці (кадровики, бухгалтера), які відповідали за свої сфери, але хотіли свої обов'язки повісити на "молодого", перекласти з "хворої голови на здорову". Це будь-якої професії стосується, приходиш на фірму і знаходься вумніки які свої обов'язки хочуть на тебе повісити))))))

Змінено користувачем Roman_1984
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За приблизно 5 років змінив 6 місць роботи, і зараз лише перша робота де знають чим я маю займатись, а то було прийдеш на контору і все торба

100% погоджують, але писав про те, що на конторах були вузькокваліфіковані фахівці (кадровики, бухгалтера), які відповідали за свої сфери, але хотіли свої обов'язки повісити на "молодого", перекласти з "хворої голови на здорову".

з цього приводу є приказка:

"если четвертый муж бьет Вас по морде, возможно дело не в муже, а в морде"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"если четвертый муж бьет Вас по морде, возможно дело не в муже, а в морде"))

:_07:

На щастя, останні 2 роки на одному місці, але мушу вже написати по темі, основна причина зміни місця роботи ЗАРПЛАТА, а було вона такою:

1. Приватний підприємець (десь біля року) заробляв 800 грн. (2006-2007 роки), все витрачав на проїзд і харчування;

2. Юрисконсульт на ТОВ (2007-2008) - 1000 грн.

3. Юрисконсульта на іншому ТОВ (2008-2009), до кризового жовтня 2008 зарплата була 600 у.о., після 400 (було це не в Луцьку, і за квартиру треба було платити, не вистачало); Паралельно працював на іншій конторі (зарплату платили одну)))

4. Комунальне підприємство м. Луцька 2009 - 2010 рр. - 1662 грн. на руки десь 1200 приблизно;

5. ТОВ - 2500 - 3000 грн. (2010 - 2011 рр.) непогано, але її не виплачували, радий, що взагалі забрав)))))

6. Теперішня робота (десь з початку 2011 р.) - платять вчасно і нормально))))))

Змінено користувачем Roman_1984
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бібліотекар. 2 тисячі / місяць. повний робочий тиждень.Доплата за бібліотечний стаж.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Приватний підприємець (десь біля року) заробляв 800 грн. (2006-2007 роки), все витрачав на проїзд і харчування;

Офф: куди ти їздив і що таке смачне їв??? Ми сім"єю з маленькою дитиною в ці роки жили на меншу суму і не голодували. + памперси, кашки і все таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Приватний підприємець (десь біля року) заробляв 800 грн. (2006-2007 роки), все витрачав на проїзд і харчування;

Офф: куди ти їздив і що таке смачне їв??? Ми сім"єю з маленькою дитиною в ці роки жили на меншу суму і не голодували. + памперси, кашки і все таке.

Їздив на роботу в іншу область, туди і назад, кожен день + 15 грн. на обід кожен день (20 днів на місяць),ну і бувало я ще снідав та вечеряв)))))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snapback.pngerica (28 грудня 2012 - 09:50) писал:

snapback.pngRoman_1984 сказал:

1. Приватний підприємець (десь біля року) заробляв 800 грн. (2006-2007 роки), все витрачав на проїзд і харчування;

Офф: куди ти їздив і що таке смачне їв??? Ми сім"єю з маленькою дитиною в ці роки жили на меншу суму і не голодували. + памперси, кашки і все таке.

В кожного свої мірки на життя. Один може жити на 1000 грн. в місяць, і йому це хватає, а другий заробляє кожного дня по 1000 грн (в середньому), і йому це може здаватися замало

Змінено користувачем serg49
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от провчився 5 років в ЛНТУ, на державному, та ще й червоний диплом дали)) Роботи по спеціальності навіть не шукав, бачив по своїх колегах як вони працюють за 1000грн. Для мене це не зарплата, в 9 класі на канікулах заробляв майже так само, а починав все з 12 років і 5 грн/день, дуже вдячний батькам що привчали мене до роботи. Що 5 років провчився, не жалію зовсім, хоть і говорять там що університет нічого не дає, брехня. Працював і працюю з деревом, + на 3-му курсі вдало вклав свої зароблені.

Працюю 40 год в тиждень, + 15-20, з/п вище середньої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що 5 років провчився, не жалію зовсім, хоть і говорять там що університет нічого не дає, брехня.

За звичай, про це говорять ті, хто ніколи там не вчився або вчився за "гроші"

Змінено користувачем serg49
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інша справа, що державі, судячи з усього, спеціалісти з вищою освітою не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інша справа, що державі, судячи з усього, спеціалісти з вищою освітою не треба.

Ну вища освіта у нас уже давно не спосіб підготовки фахівців необхідних державі, а спосіб заробляння, або відмивання грошей (на державниках відмивають, на контрактниках заробляють).

"Спеців" з В.О. в рази більше ніж потрібно, а держава всеодно не зменшує держзамовлення, як-не-як студенти найбільш активний електорат, і такого не пробачать. Універів тьма, напевно найбільша кількість на душу населення в світі, кожен другий з вищою освітою, найосвідченіша держава, тільки от щось не затребувані ці фахівці.))))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен другий з вищою освітою, найосвідченіша держава

така вища освіта яку надають всілякі "академії рогів і копит технологій та управління" - це не вища освіта, це папірець. Так що половина дипломованих українців молодшого покоління ніфіга не найосвідченіші.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чо? мне мой Институт культуры дал очень многое..особенно жизнь в студ общаге :0135:

Ди и высшее библиотечное образование как раз кстати на работе пригодилось...(я уже упоминал про библиотечный стаж), а он играет ключевую роль при начислении зарплаты и других нюансов......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Имхо, универ дает 2 основных навыка:

1) работать с литературой

2) решать проблемы

+ к сожалению реалии таковы что нужно идти работать как можно раньше, да, тяжело совмещать универ с работой, но зато эффект на лицо, не проблема найти хорошую работу за хорошие деньги.

а просидеть 5 лет в надежде что "всё будет хорошо, у меня ВО" бред, думаю все это понимают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку працівників і їх заробітки у нас можна поділити на такі категорії:

1) Ті що отримали професію за престижністю. Стала декілька років тому будти модною/престижно професія економіста чи юриста, батьки продали в селі корову і свиню і вивчили своє чадо на економіста. Тепер це чадо сидить десь в офісі працює манегером по продажу, отримує середню зарплату, і гордиться разом з батьками що він/вона "вибився в люди"... )

2) Ті що обирали професію за прибутковістю. Такі як правило стають чиновниками, держслужбовцями і т.п. :) Вони прибутки получають, але забувають що це не надовго + ночами погано сплять)

3) Ті що обрали/отримали спеціальність по душі. Такі люди справжні професіонали, про них говорять "Спеціаліст від бога", з ними завжди приємно мати справу. І це не залежно від професії - сантехнік чи лікар, слюсар чи вчитель.... При грамотному підході з улюбленої справи можна получати цілком пристойний прибуток.

Самая хорошая работа - это высокооплачиваемое хобби. © Генри Форд

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...