Перейти до змісту

Вся активність

Це потік оновлюється автоматично     

1. Остання година
  2. sergkots

Позитив України

Стандартна відмазка. Але в цивілізованих країнах за такий "захист" бізнесу б'ють по руках. Чому в нас цього немає?
  3. Нормально, знач ми не там ловили. На шо ловили? джиг чи залізо?
  4. halcogen

Позитив України

Та ладно вам, ну прям Дженерел Моторс, особливо ЗАЗ. Ісчьо, хто зараз на Автозаводі працює - фарбувальний комплекс Айзейман вже запустили? Чи він далі стоїть в ролі памятника майбутнім поколінням?
  5. Соромітник

Позитив України

Ну так, можемо хвалитися що у нас всі підприєства харчової промисловості – з високою доданою вартістю. Наприклад, молочка у нас дорожча на 50-100% як в тій же Польщі при тому що витрати на виробництво в рази нижчі. Ну і т.д. Слава Україні та її "економістам".
  6. це самий простий спосіб запустити залізо на некрякнутій вінді неясної зборки.....
  7. Today
  8. Маркування HMT351U6CFR8C-H9. Куплялася на розетці,гарантія закінчилася. В пріорітеті продаж 2 планок в одні руки,або окремо,якщо будуть покупці на обидві планки ціна 500грн планка,комплект 1000
  9. Хододильник "Nord", 185 см, дуууже місткий, не смердить, полок в дверках куча, все переставляється, не ремонтувався, в роботі 19й рік - міняти не збираюся .
  10. Yesterday
  11. Юріч

Сицилія

До речі цей бордюр самі італійці не їдять, рідко буває... А мені він смачний, хрумкий такий... Ота перша піцерія за містом, де дочки мої є на фото, то там сам господар особисто (звати Ніно, добрий знайомий моєї мами) готує ті піци в печі такій первобитній, глиняній...Вгощав нас, навіть гроші не взяв).
  12. На яку лагуну 2 чи 3? Є на другу лагуну чотири 17-ки з гумою на двох - віддам за 200дол. Одне колесо дешевше 100дол. не знайдете. https://obyava.ua/ru/renault-legkosplavni-originalni-diski-impulsion-r17-7j-5x108-et50-8200381721-1583968.html
  13. Так за ради цікавості, звідки така ціна космічна?
  14. difoto

Позитив України

В нас так само є підприємства з високою доданою вартістю. І чим далі - тим більше. Це я про позитив.
  15. Маю морозильну камеру Атлант. Компресор дзеленчить, вібрує. Шумний одним словом. 3 роки. Нічого не відламувалося. Морозить нормально.
  16. Атлант стоїть вже 9р. Десь через 2 роки поміняли 1 компресор (до кінця гарантії оставався тиждень:-)). Далі все норм.
  17. А що ревнувати,якщо Світлана була з чоловіком.(на фото чоловік)
  18. Deemon

Сицилія

і уважно треба дивитись фото, "бордюр по периметру" - це далеко не піца на шматку шлакоблоку із тіста з чим-чим, а з цим у макаронників все тіп-топ
  19. Deemon

Сицилія

жжжеееесть
  20. У центрі Луцька відкрився новий «кавовий» заклад
  21. так, в батьків у Вірпулі також треба чистити, що б "жаби не завелися" У цій моделі два "мінуси" - морозилка зверху і маленька. Майже таким зараз користуємося. Хочемо з більшою морозилкою, розміщеною внизу.
  22. ті моделі Снайге, які пропонуються зараз переважно без ручок (принаймні в інтернеті на фото)
  23. коли вибирав собі - багато читав відгуків, і зупинився на SNAIGE FR275-1101AA брав в фокстроті, два роки назад, все чудо працює, окрім того, що слабо випаровується вода в ємкості на компресорі
  24. я бачу ще троха фоток повикладаєте і ваші половинки почнуть ревнувати))))
  1. Завантажити більше активості