Перейти до змісту

Вся активність

Це потік оновлюється автоматично     

1. Остання година
  2. Шо там пояснювати, а би впарити, бабла рубанути побільше
  3. CPU: Intel Core i5-4670K (3000)MB: MSI Z87-G43 GAMING (1800)CPU Cooler: Asetek 510LC (непотріб не дорожче 500-700 грн)RAM: G.Skill RipjawsX DDR3-2133 8192MB (Kit of 2x4096) (F3-17000CL11D-8GBXL) (1000)Graphic Card: MSI GTX N660 Gaming 2GD5/OC (1800-2000)Hdd 1: SSD Intel 330 Series 180gb (1500)Case: Zalman Z11 (я за 800 купляв)PSU: FSP 500w 80+ (має PCI-E 2*6+2 pin) (500)WiFi: Asus PCE-N15 (собі залиш) ІТОГО : 11300 з нятяжкою, хто забере все скопом потрібно зробити знижку ПЕРЕПРОШУЮ ДЕ ПОТУЖНІСТЬ!!!!! сраний 4670 аналог 8100 (меленька розбіжність) гтх 660 це потужність????? то є срань дота лагає (це так з перебільшенням) Скільки сижу на форумі постійно дивуюсь у ВАС реально є надія тут комусь це впарити за такими цінами? Тут сидять биті перебиті тим залізом, і те що реально варте уваги уходить як гарячі пиріжки. Просто всі хто читає це, майте на увазі ЛОХІВ ТУТ НЕ ЗНАЙДЕШ, ЗА ЛОХАМИ НА ОЛХ
  4. А в скільки обійдеться ще страховка автомобіля? наприклад середнього класу
  5. набирай або підійди, 50 метрів від тебе відповідно до теперішнього євро, іксмоли від 3300 грн продаємо для бордівчан і постійних клієнтів є відчутні знижки також виконуємо ремонти будь якої складності
  6. Рибячий жир Моллер - це найвищий по якості та чистоті продукт з печінки тріски, який доповнює дієту відповідною порцією омега-3 жирних кислот та вітамінів, необхідних для здоров'я. Завдяки збільшенню кількості натуральних антиоксидантів, омега-3 жирні кислоти, присутні в Moller's, залишаються природними протягом тривалого часу + lunchebox БЕЗКОШТОВНО Нетто вага 250 мл. Властивості інгредієнтів: підтримує імунітет, вітамін D важливий для імунітету та підтримки здорових кісток. Вітамін А сприяє нормальному зору і підтримує імунну систему. Він піклується про серце. Омега-3 жирні кислоти DHA та EPA сприяють нормальному функціонуванню серця. Підтримує роботу мозку. DHA омега-3 сприяє нормальному функціонуванню мозку та правильному зору. Рекомендований добовий прийом Рекомендована добова допомога для отримання сприятливого ефекту: дітям старше 3-х років та дорослим - 5 мл. Є з фруктовим та цитрусовим смаком, синій та жовтий ланчбокс. Ціна - 300 грн. т. 095 303 9 448
  7. Якщо є можливість то спробуй на іншому пк для початку...
  8. Як з вами важко... Написав же Лише по темі!!! Ви зацікавлені в покупці? Можу продати без СВО. Якщо ні - далі... Зібрались одні експерти по збиранню чужих ПК... У вас це "недовода", у [email protected] "Для такого процика - СВО тут зайве". Хлопці, тут і без вас розібрались, СВО прекрасно справляється з охолодженням даного ЦП. Все працює добре, температура стабільна, можете спати спокійно А про доцільність встановлення СВО можете звернутись до хлопців з Shark Gaming Systems. Можливо вони пояснять чому так в штангу дали
  9. Всім привіт, відео his hd7770, як ставлю драйвера, то робиться чорний екран, поки драйяерів немає, її не оприділяє(показує інтегроване відео) і зображення є, що правда з малим розширенням, як тільки поставлю драйвера, так її оприділяє в диспетчері, та через кілька хвилин знову квалрат Малєвича. Що робити? Вроді проблема програмна, але що робити не знаю
  10. пройдись по парсерах типу хотлайна чи прайс.юа і вибери +- такий що чув, це ж ділов на 3 кліка
  11. Віддам за шоколад апарати для лікування дисплазії. тел. 0502424271
  12. SaniTTO Малося на увазі що повітряне охолодження коштує набагато дешевше, яке нагне оцю недоводу, що не зрозуміло, просто цікаво для чого було платіть больше. А оце чудо що у Вас стоїть для краси або понтів. В мене було не одне СВО тому я знаю що пишу.
  13. Today
  14. тобі з такими питаннями в МММ чи як там останнє було шо не піраміда
  15. Від продавця дезодорантів і шмоток зі sportsdirect до портфельного криптоінвестора - один крок. Доведено @MACCEN )) Ладно, не хочеш моїх грошей - як хочеш. Пішов я в нічну зміну гайки крутити.
  16. Куплю 2 планки оперативки Hynix DDR2-800 2048MB PC2-6400 (маркування HYMP125U64CP8-S6)... або на крайняк аналоги інших фірм, що будуть коректно працювати з уже встановленими 2 планками вказаної DDR Писати сюди або у приват.
  17. Беріть нову на райзені... якщо вам не цікаво - проходимо далі...
  18. Капітан очевидність... наведіть хоча б один приклад, коли при однаковій ціні СВО коштує дешевше. До чого цей пост? Це щось типу - можна поставити вікно за 1000 грн або закласти дирку цеглою за 300 грн. - в обох випадках вітер не буде задувати, а ну да панти велика сила. Є пропозиції по темі?
  19. Декілька разів купував на Варшавці, вхід від Кравчука, праворуч по проходу. Хороші ножі ціна-якість бразильські Трамонтіна.
  20. так мислити так і будеш все життя на заводі гайки крутити і думати що це предєл мєчтаній
  21. Зимова Олімпіада-2018

Став відомий склад збірної України на змішану естафету в Пхенчхані Про це розповів президент ФБУ Володимир Бринзак. "У жінок естафету побіжать Ірина Варвинець і Юлія Джима, у чоловіків - Дмитро Підручний та Артем Прима", - розповів Бринзак. Склад на жіночу і чоловічу естафети, за словами Бринзака, визначиться напередодні естафетних гонок, пише Sport.ua. Нагадаємо, змішана естафета на Олімпіаді відбудеться 20-го лютого.
  1. Завантажити більше активості