Перейти до змісту

Вся активність

Це потік оновлюється автоматично     

 1. Остання година
 2. Перший запуск пройшов феєрично :), вродь і не далекий від електрики, але при тій спешці роліки від корпусу не ізолюав. Тепер все гуд, ріже кусками, ступеньками, розпускає по товщині. Залишилось тільки якусь приблуду змайструвати щоб під кутом розпускало.
 3. Читаєш отако тему і думаєш, що потрібно її перейменувати на "За кого НЕ голосувати". Бо так як тут поливають брудом всіх і вся, то треба ще пошукати...
 4. Yesterday
 5. Michaylo

  Євро-2020

  Можна, якщо ти станеш титульним спонсором
 6. бж виявився в нормі... проблема в іншому... не працює пульт, вірніше не пульт, а інфрачервоний фотоприймач. чи його обвіс... по зовнішньому вигляду такий пишуть в Ардунівців можна розжитись...
 7. 24в здається, трансформатора теж вже доробляю, точніше кейсика під нього
 8. Продам стартер (б/у) Газ 24, 52, 53, 3307, ПАЗ, в робочому стані. Ціна 700грн. Звертайтесь будь ласка по телефонах:(МТС) О95 Ч56 1Ч 7Ч, або (Київстар) О97 6Ч9 22 72 (Віктор)
 9. Продам газову плиту Ардо (Італія) б.у., з грилем та електрозапалом, в робочому стані. Розміри 60х60. Ціна 2600грн. Фото можна переглянути за адресою: https://www.olx.ua/obyavlenie/prodam-gazovu-plitu-ardo-z-grilem-ta-elektrozapalom-v-robochomu-stan-IDCDDlS.html Звертайтесь будь ласка по телефонах:(МТС) О95 Ч56 1Ч 7Ч, або (Київстар) О97 6Ч9 22 72 (Віктор)
 10. Куплю перехідник DisplayPort (тато) - HDMI (мама). Типу такого: чи такого: пропозиції прошу в приват або сюди?
 11. Svityaz

  Євро-2020

  Марлос отримав травму у вчорашній грі, проти Люксембургу без нього
 12. Два дибіла ето сіла!!! Батяр-сміттяр і небритий оборонець! Боже, храни Україну!
 13. А що там безкоштовний концерт був?
 14. Проблем, крім низької температури відкривання термостата, не помітив. Хочеться детальніше розібратись зі станом двигуна, щоб, при потребі, поправити недоліки. Теоретично ендоскопом можна і стан поверхні циліндрів побачити, але як по факту не знаю.
 15. Був збій роботи сервера. Це тема - клон. Прошу закрити
 1. Завантажити більше активості
×
×
 • Create New...