Перейти до змісту

Нові публікації

Відобржаються всі публікації опубліковано за останні 1 днів.

Це потік оновлюється автоматично     

 1. Остання година
 2. жартуєте? Навіть на промі продають значно дешевше
 3. Шановні гуру і шел мимо, що не так? Ці пусті відповіді нікому не потрібні.
 4. nickel

  Воля ТВ

  Що писати в цьому рядку?
 5. Today
 6. @sss381 звернись до @MANJAK11
 7. дай вгадаю ,за 3800 продав?нєєє? де таких покупців знаходять
 8. Nokian

  Позитив України

  Золоті слова. Вибір завжди з сортів лайна був ,є і буде. Проте дехто ще досі вірить у принца на білому коні. Ми всі вийшли з дитинства, але дитинство вийшло не зі всіх. А дехто просто зубоскалить,дехто провокує,дехто лиже дупу ,,патріотам,, ,що сидять нині ,хто в Іспанії,хто в Швейцарії,хто в Ізраїлі. Я не порохобот , я українобот, По моїм переконанням мені найбільш пасує ідея (ідея) Балашова,напевно в першому турі буду голосувати за нього,а в другому за Пороха-.
 9. Це дічь якась, а не оригінальна заряджалка Nikon. Але поремонтувати можна, напевне.
 10. https://www.olx.ua/list/q-Corsair-Vengeance-DDR3-4GB/?search[order]=filter_float_price%3Aasc
 11. Чесно кажучи тарифи лайфа мене останнім часом не радують взагалі. Вибрати те ,що мені потрібно можливості немає. Ті їхні конструктори тарифів повна туфта. Мені нафіг не треба ті 4гіга інета, мені з головою вистачить і 1гб, використовую інет лише для мессенджерів і час від часу щось почитати. Дома wifi, на роботі теж. 100 хв на інші оператори, теж нафіг не треба, більшість людей з якими розмовляю на лайфі, 30 хв мені теж з головою вистачило б. Ще помітив один момент, хз, може мені так здається, але 2же з появою 3же скотився в говно, з появою 4же ще більше, бачиш значок еджа, навіть не намагайся зайти в інет. За містом повна срака, навіть месенджери нормально не працюють
 12. Доброго вечора. ГПЗ Мамсурова 8 сталась пожежа на складах ВМД меблі. Хто що чув і бачив.
 13. Так. Коли відкриваю вентиль на колонці - закриваю вентилі на бойлері. Сам бойлер працює і зимою і літом в економ режимі, температури досить для комфортного душу, гарячою не роблю. Влітку ще й зменшую температуру. По об'єму - помити посуд - без питань (якщо не гора посуду), тут навіть на 10-хвилинний душ вистачає. Просто не відкривати воду на всю, в обох випадках. А коли користуюь колонкою, доводиться відкривати воду повністю.
 14. Ще раз дякую. І ще раз повторюю - я в курсі про ТТХ даного ББЖ.
 15. volks

  Приколи Луцька

  Безбар'єрний простір по-нашому. (Там, де купа снігу - пандус)
 16. Щодо Каховки- У теплокомуненерго пояснюють, що такий тариф економічно обгрунтований, а 70% у ньому – це газ і електрика, які здорожчали на третину, заробітна плата працівників, витрати на ремонт обладнання. І основна причина здорожчання – це те, що майже 60% абонентів перейшли на автономне опалення.
 17. ВІдновіть установки або нову прошивку, буває, щось глючить роутер, ось у брата в роутері глюки були, все налаштовано і ніби працює, а неможливо відкрити сторінки в браузері.
 18. jack74

  За кого голосувати

  @polsno зав'язуй постити галімі фотожопи, для цього є інша тема. А то смахує на те, що ти сюди спецом з'явився проти Зеленського топити Маєш шось по темі, думку, якою хочеш поділитись - пиши, а не оцю х..ню, в яку можна будь-чию рожу підставити
 1. Завантажити більше активості
×