Перейти до змісту

Рух маршруток у Луцьку


Рекомендовані повідомлення

З якого дива 12 стала їздити по Перемоги, чому 18, яка завжди їздила по Шопена, відправили на Набережну. Може діячам міськради треба пересісти в власного транспорту на маршрутки, щоб знати їхні маршрути?

п.с. 31 їздить по Волі.

Змінено користувачем ZombieKitty
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не вставляти 5коп скрізь теж релігія не дозволяє? Всі зрозуміли, що в мене виникли питання, для чого змінювати маршрути транспорту, які і так не зачіпають вул. Винниченка. Чи не простіше було б оголосити, що всі маршрути, які курсували по Винниченка, тепер курсуватимуть по Набережній-Шевченка. Вчора море людей стояло біля готелю "Україна" і мало хто догадався пройтись трохи далі, на зупинку за драмтетром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не вставляти 5коп скрізь теж релігія не дозволяє?

А Вам шо шкода моїх 5 копійок? :)

, подзвоніть 1580 - спробуйте логіку прийнятих рішень взнати у першоджерела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Враховуючи звернення мешканців міста, пропозиції перевізників, з метою покращення пасажирських перевезень у місті Луцьку, керуючись законодавством України, рішенням виконавчого комітету затверджено мережу автобусних маршрутів загального користування в м.Луцьку в новій редакції.

Відповідно до неї, залучено додатково по одному автобусу на маршрути №47 «Карбишева-Боголюби (філія обллікарні)» та №17 “Центральний ринок – Завокзальний ринок”.

Також внесено зміни в схему руху за автобусним маршрутом №4 «Залізничний вокзал - Вересневе», продовживши рух автобусів до дачних масивів “Промінь” та “Калина” на термін до 15.08.2013, та залучено додатково два автобуси.

Нова мережа автобусних маршрутів набрала чинності з 15 травня цього року.

луцьк.юа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

це з тих зупинок що з сторони проміня біля жд вокзалу? зліва якщо дивитись на будинок вокзалу? сто років там не був)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dima4s, так, вони відправляються від ЖД вокзалу із зупинки, що біля кафе "Вечірній Луцьк", їдуть по набережній і вул. Ковельській.

Є ще маршрутки які відправляються від старого ринку, чи проїжджають там, які теж їдуть через Маякі, але про них нічого не знаю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маршрутку № 25 продовжили в с. Богушівка

він завжди буде туди хати чи тільки певні рейси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

http://www.volynnews.com/news/city/vizor_naduryv_lutsku_vladu-1/

Жаліються, що не працює оголошення зупинок..

Там походу все не працює :)

я щоранку їжджу на роботу 19-кою, то з Гірки Полонки до Променя у більшій половині випадків на дисплеї візоровських пристроїв пише "пошук сигнала GPS"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто знає маршрутка 103 через с.Сапогове як їде?

в 11,10 біля там тама потім 15.10 там там і в 18.30 там там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що сталося з "МАКОМ"? чого немає маршуток?

www.mak.lutsk.ua/guest

Змінено користувачем ZAZ
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щоранку їжджу на роботу 19-кою, то з Гірки Полонки до Променя у більшій половині випадків на дисплеї візоровських пристроїв пише "пошук сигнала GPS"

Досить довго присторів не було: зняли чомусь і на сайті не показувались взагалі.. Тепер вроді знову появились, але замітив таку властивість: на сайті пише що підїджає маршрутка до зупинки, а насправді її немає. Думаю, що просто GPS з 19 стояв на іншій маршрутці, точніше номер наршрутки змінили і поїхала не по свому рейсу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже незручно, що в маршрутках всередині нема схеми руху.Зате є купа реклами.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже незручно, що в маршрутках всередині нема схеми руху.Зате є купа реклами.

Часом їдеш в маршрутці, і треба переконатись чи точно у тій що потрібно - ні номера її немає, ні маршруту, ні розкладу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже незручно, що в маршрутках всередині нема схеми руху.Зате є купа реклами.

Часом їдеш в маршрутці, і треба переконатись чи точно у тій що потрібно - ні номера її немає, ні маршруту, ні розкладу..

- Скажите, пожалуйста, - я правильно иду? ©Задорнов.

:_07:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...