Перейти до змісту

Сплата комунальних платежів через інтернет!


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 423
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Приват 24-газ, світло ,телефон та інет(укртелеком)--до кожної платіжки 1 грн, Мені зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто сплачував комунальні платежі через інтернет?

Апну питання, бо стало актуальним.

На квитанції є вказаний сайт обчислювального центру.

Хто вже користувався цим добром???

Бо я вже забембалась в ньому розбиратись, а хочеться добитись істини :blush:

Вiдгук: Вельмешановний адмiн, сайт повне .... !!! Простiший зробити не пробували?!

Вiдповiдь: Шановний, Анонiм! Це не сайт!

Якщо Вам потрiбнi картинки i мувiкi - шукайте їх на просторах Iнету.

Тут те, ми cподiваємось, що дозволить багатьом, у кого голова не тiльки для того, щоб нею їсти, полегшити оплату комунальних платежiв та контроль за цим.

Цей `сайт` точно не для Вас.

:D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну питання, бо стало актуальним.

На квитанції є вказаний сайт обчислювального центру.

Хто вже користувався цим добром???

Так там скрізь пише "Вибачте, сторінка на стадії розробки"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тіки шо зареєструвався, сформував квитанцію, і дійшов до пункту де можна заплатити. Не платив, бо сьогодні не планував такого :-). Все робить, хоча інтерфейс не дуже дружній, не все зрозумів з першого кліка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тіки шо зареєструвався, сформував квитанцію, і дійшов до пункту де можна заплатити. Не платив, бо сьогодні не планував такого :-). Все робить, хоча інтерфейс не дуже дружній, не все зрозумів з першого кліка.

Коли реєстрували адресу (не користувача) - де брали код?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли реєстрували адресу (не користувача) - де брали код?

Знизу на останній квитанції оплати в банку за компослуги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи оффтоп: а які банки (крім Привата, бо нервів не вистачає) приймають комунальні платежі і плату за телефон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи оффтоп: а які банки (крім Привата, бо нервів не вистачає) приймають комунальні платежі і плату за телефон?

Надра, але там комісія, здається, 3 грн. за платіжку. Скільки платив, то проблем не було. Ще - Ощадбанк, там як в СРСР - черги і безкоштовно платежі. І ще, здається, Форум приймав плату за телефон.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже встиг скористатися цим сайтом для оплати (в минулому місяці).

Все спрацювало нормально.

Тільки рахунок за електроенергію не деталізується на стадії оплати (пише просто стільки-то гривень).

Потім у квитанції вже розписано, скільки кіловат використано

Але загальна сума чомусь не відповідає ціні на кіловат.

Треба буде перевірити цього місяця...

На пошту приходить квитанція з електронним підписом.

Сайт абсолютно дибільний та не зручний.

Але то таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи оффтоп: а які банки (крім Привата, бо нервів не вистачає) приймають комунальні платежі і плату за телефон?

З тих, що знаю точно: Приват, Ощад, ВТБ, Форум, Кредитпром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«сайт текст по-дибильному написан» Добкин ©

Дійсно важко розібратись з першого кліка. Текст на синьому фоні для вбивць, після нього важко дивитись на щось інше.

Хоча це прорив для міста, якщо будуть платежі онлайн і можна подивитись свої рахунки по квартирі. Давно хотів шоб в нас таке було.

Аби ще дизайнера туди толкового, щоб навів красоту і простоту (в логіці розуміння).

П.С. Нашо робити сторінку і писати шо вона в розробці????? )))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже встиг скористатися цим сайтом для оплати (в минулому місяці).

Все спрацювало нормально.

Тільки рахунок за електроенергію не деталізується на стадії оплати (пише просто стільки-то гривень).

Потім у квитанції вже розписано, скільки кіловат використано

Але загальна сума чомусь не відповідає ціні на кіловат.

Треба буде перевірити цього місяця...

На пошту приходить квитанція з електронним підписом.

Сайт абсолютно дибільний та не зручний.

Але то таке...

Не знаю в кого як, але з мене коли я платив через цей сайт зняло більше грошей як у квитанції. Тобто існує якась комісія, про яку не повідомляється... Я зателефонував в розрахунковий центр і попросив розказати про цю комісію. Відповіді не дали, але сайт закрили на... На скільки мені відомо, коли йде сплата через інтернет комісія не береться... Чи може я не прав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не знаю в кого як, але з мене коли я платив через цей сайт зняло більше грошей як у квитанції. Тобто існує якась комісія, про яку не повідомляється... Я зателефонував в розрахунковий центр і попросив розказати про цю комісію. Відповіді не дали, але сайт закрили на... На скільки мені відомо, коли йде сплата через інтернет комісія не береться... Чи може я не прав

Зареєестрований в On-line програмі користувач може оплатити комунальні послуги за своїми адресами самостійно, через Інтернет-сервіс ПриватБанку, який є частиною даної On-line програми. Оплата проводиться з будь-якої пластикової картки Клієнта, однією загальною сумою. При цьому зберігається повна конфіденційність інформації як про користувача, так і про його картку (оплата здійснюється на захищених сторінках Інтернет-сервісу оплати ПриватБанку).

Оплатити послуги можна як пластиковою карткою ПриватБанку, так і будь-якою іншою пластиковою карткою будь-якого іншого Банку.

Оплата карткою ПриватБанку відбувається без додаткової комісії з Клієнта.

У разі оплати карткою НЕ ПриватБанку, з Клієнта додатково стягується комісія в розмірі 1,5% від суми платежу.

Взято тут

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так, але я, наприклад, так і не розібралась з їх інструкцією.

Може хтось детальніше пояснить хто платить через приват24? :_08:

Приват 24-газ, світло ,телефон та інет(укртелеком)--до кожної платіжки 1 грн, Мені зручно.

А вода?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незабувайте якщо платите Приватівською кредиткою 4% комісії беруть від суми платежу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще в Приваті існує сервіс автоматичного списання коштів з картки для оплати ком. платежів. Просто в відділенні зареєструватись треба і далі в відділення ходити не треба .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось страшнувато платити через сайт, де стільки помилок рівня 5-го класу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Після довгих "танців з бубном" в мене таки вдалося оплатити за воду (рішив перевірити на чомусь одному) через сайт обчислювального центру. Тепер можу роздавати консультації :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер можу роздавати консультації :)

Роздавай)))

Покроково))) плз)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0. Вимикаємо вроджену схильність до грамотності, вміння бачити орфографічні помилки і т.д. Краще одразу взяти "бубен" для танців.

1. Відкриваємо браузер Mozilla Firefox. Ви, звичайно, можете спробувати інший, але, наприклад, в моїй Опері поле для введення одного з кодів не відображалось :) Тому точно можу сказати, що з Мозіллою працює :)

2. Заходимо на komunal.lutsk.ua. В мене браузер перепитав, чи довіряю я цьому сайту, бо там немає якихось сертифікатів, щиро запевнив браузер, що все добре, сайт надьожний :)

3. Зліва є блок для входу в програму, так як паролів в вас ще немає, клікаємо по "Реєстрація"

4. Уважно читаємо "Лицензійну угоду" (!), погоджуємося, роблячи вигляд, що читали і щось зрозуміли :)

5. Вводимо в формочку логін, пароль (2 рази), і-мейл і ПІБ

6. Перевіряємо вказану пошту, там буде шось таке:

"Шановний Клиєнт, Тестеренко Іван Іванович !

Даним листом повiдомляємо Вас про те, що Сайтом комунальних платежiв м. Луцька Вас внесено до бази даних користувачiв." - вітаю, ви попали в число "ізбранних"! :) Але святкувати ще рано.

7. Йдемо по лінку з словами "Так, я бажаю зареєструватись"

8. Буде многабукафф на синьому фоні, з яких не одразу зрозумієш, що в тебе хочуть, а знизу поле для вводу коду, я вводив "код комунальної картки", бо що таке "код реєстрації" не зовсім догнав. Беремо паперову квитанцію про останню оплату, дивимося - зверху пише "Номер комунальної картки" - ото воно і є, вставляємо в поле, далі спитають ще контрольний вапрос по одному з полів квитанції, введіть відповідь і на нього

(далі повторно зареєструватися в мене не вийшло, бо 2 рази ввести один код комунальної картки не дозволяє, тому припускаю, що в вас все вдалося і ви таки зареєструвалися)

9. Заходимо на сайт komunal.lutsk.ua зі своїм логіном, паролем і контрольним словом, вам на вказану пошту приходить "сікрєтний пароль"

10. На сайті відображаються ваші адреси з бази даних "Жєк" (!), Особ. рахунок, Прiзвище I.П.-Б. і всяка така фігня - в мене їх дві, бо є ще окремо вода по лічильниках в кухні.

11. Клікаємо 2 рази по потрібній адресі - маємо дані по заборгованості, на сайті пише, що дані оновлюються 2 рази в місяць приблизно 5-го і 20-го числа.

12. Клацаємо по стовпчику "Оплачено" навпроти потрібної статті, напр., "Утримання будинку" - виявляється там є поле для вводу циферок :) Коли клацаєте там, де вода по лічильнику, збоку випливає чарівне віконечко, де можна ввести показники.

13. Як тільки ввели циферку, вам новий квест - знайти, де підморгує зображення принтера :) (підказка - дивіться в лівий верхній куточок ;) )

14. Попадаємо мишкою по прінтеру - і - о чудо! - справа з’явилась табличка "Відкладені квитанції"

15. Клікаємо по кнопочці "Сплатити" на квитанції, яка появилась (ВНІМАНІЄ! Впевніться, що в вашій карточці в "Приват-24" активавані інтернет-платежі, бо в моїй були неактивавані, прийшлося ще погратися з цим, але то сікунда дєла - зайти в перелік карток і зверху там є піктограмка, тільки тре встановити ліміт)

16. Обираємо з переліку "Приватбанк" (перелік складається з ОДНОГО банку, так що вам вдасться :) ), дивимося в показаних реквізитах чи правильна сума і клікаємо "Оплатити", потім ще раз натискаємо "Продолжить"

17. Вводимо номер картки, дату дії (вказана на картці) і код CW2 (три циферки на папірці з зовнішнього боку картки), клацаємо "підтвердити", вводимо мобільний в форматі +3*******

18. Приходить есемесівка, знову вводимо новий код (а шо дєлать, така процедура...) Тут трохи тре почекати, поки Приват вдуплить, що до нього хтось хоче приєднатися )

19. Йяяхху!!! Читаєте напис "Оплата прошла успешно", підстрибуєте, танцюєте вже без бубна! Так, вам це вдалося, ви повноцінний користувач передових цифрових технологій!

20. Повертаєтесь на сайт, там квитанція в статусі "Сплачено", згодом вам має прийти смс-ка від Привату, мол, всьо, ок, бабло снято!

Отака то фігня, малята

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...