Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Вегетаріанці не їдять яєць. Зокрема тому, що це трупи ненароджених тварин.

да шо ви гаварітє, див."Виды вегетарианства"

а рибку теж не їдять?

Я мав на увазі своїх знайомих вегетаріанців, котрі не хочуть вживати трупів. І так, рибу вони теж на їдять.

Білки перетворюються на глюкозу? :blink:

Запросто.

Секта ?

Де? Хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Білки перетворюються на глюкозу?

Запросто.

А я завжди думала, що тут задіяні складні вуглеводи, які так

пагубно відкладаються у відє спасатєльних кругів на талії..)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білки перетворюються на глюкозу? :blink:

Сорі, збрехав.

Білки розкладаються на амінокислоти, а ті, через їх надлишкову кількість, просто спалюються організмом, утворюючи вуглекислий газ та воду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И хотя это личное дело каждого,но если все начнут жевать одну травушку,что же делать тогда с животноводством вообще? Убивать нельзя. "бродячи собаки кусають лучан"...а тут и лошади,коровы,свыни,овцы...бида буде чорна )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ось, мало того що вегетаріанці не їдять мяса, вони і не носять виробів з шкіри.

Вегетаріанці бувають різні, з різними переконаннями. І з різними причинами відмови від м'яса.

они исчо и меха не носят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

72 пости а інтриги немає... скука ...

так ось, мало того що вегетаріанці не їдять мяса, вони і не носять виробів з шкіри.

Про що я вже говорив...повиздихали б вегетаріанці в той час коли нормальні зимою в шкурах бігали з копями)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

они исчо и меха не носят

Причому навіть штучного хутра не носять !

повиздихали б вегетаріанці в той час коли нормальні зимою в шкурах бігали з копями)))

Сто пудофф ! Ми їх породили а тепер вони нас вчать в носі ковирятися

українці - без сала? :sq_ye:

українець що не їсть сала гірше москаля

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без мяса просто не можу наїстися, немає відчуття ситості. В дитинстві були періоди коли я крім мяса та деяких фруктів не потребував інших продуктів, чомусь злаки і інше викликали завжди тільки відразу. Можу сказати, що я на всі 100 % мясоїдна істота - і якби не споживав його, життя б стало значно гіршим, були певні періоди, коли приходилось бути майже вегетаріанцем, здоров"я значно погіршувалось, в"ялість, розумова активність падає. В общем жесть - як таке можна пропагувати навіть не знаю. Наші предки століттями харчувались мясом, що значно вплинуло на нашу генетику і схильності, в нас дуже чіткий і сильний культ споживання мяса, ну а вегетаріанство потрібно залишити індусам - в них там мяса мало, вот повітрям і харчуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще цікаво, чи користуються вегетаріанці ліками, що містять сировину тваринного походження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зате яким особливим ви будете себе почувати в компанії коли скажете "а я вегетаріанець і взагалі проти вбивства тварин і ваще"

крутотєнь яка, йопт :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зате яким особливим ви будете себе почувати в компанії коли скажете "а я вегетаріанець і взагалі проти вбивства тварин і ваще"

Та проблеми у них в компаніях нормальних людей. Ось моя доця вчора в Кораблик ходила на ДР до подруги так перед від"їздом туди налупилась картоплі, салату та жарених печериць - боїться що для неї там не буде що і вкусити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зате яким особливим ви будете себе почувати в компанії коли скажете "а я вегетаріанець і взагалі проти вбивства тварин і ваще"

крутотєнь яка, йопт :lol:

пачьті таким самим, як той, хто з гордістю за себе, гастроумного, заявля: та я мнясо їв і їсти буду, а ви жуйте свою траву, ггг:jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та проблеми у них в компаніях нормальних людей.

як то кажуть інтєлігєнтні люди, "а вот Х* й!"

я уже декілька років пощу і в цей період не уживаю ні м"ясних, ні молочних, ні яцевих , а часто й рибних продуктів. у мене немає проблем з нормальними людьми, а також в Кораблику, майдані та інших закладах- голодним я звідти не йду:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зате яким особливим ви будете себе почувати в компанії коли скажете "а я вегетаріанець і взагалі проти вбивства тварин і ваще"

Та проблеми у них в компаніях нормальних людей. Ось моя доця вчора в Кораблик ходила на ДР до подруги так перед від"їздом туди налупилась картоплі, салату та жарених печериць - боїться що для неї там не буде що і вкусити :D

ой не думаю что проблемы...

и голодным не остаюсь, в том же кораблике...

а если проблемы в компании... пусть меняет такую компанию...

p.s. вы исчо скажите что если не бухать водку то тоже проблемы в компании

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще забула написати, що зараз пробую пранічне харчування по трохи. Цікава штука.

Прана - значит енергия. Питание енергией Света. Не їдіння та повна відмова від їжі. Праноїд не постить і не займається так званним лікувальним харчуванням.

Смішно та коротенько, бо мені лінь розпинатись так само, як Вам скористатись Гуглом.

Тут можна почитати про відомих праністів, праноїдів. Мені більше подобається "праніст".

http://probudilis.ru/prana/izv.php

Цікавий факт. В Тібеті використовують чудлен( пілюлі довгого життя). В їх склад входили різні трави та мінеральні речовини. Вживаються ці пілюлі під час духовної практики( візуалізації та начитування мантр, та контроль над праною), і давали такий ефект, що людина роками могла вживати в день лише 1 пілюлю, не вживаючи більше ніякої їжі. І цього було повністю достатньо. При цьому люди не виглядали, як постники, і не страждали від голоду.В ці пілюлі як би втягувались енергія, необхідна для життєдіяльності.

На більш продвинутому рівні йогіни навіть не використовували пілюлі, а з допомогою спеціальних дихальних вправ( пранаям), настільки змінювали свій енергетичний потенціал, що роками могли обходитись без їжі.

Тут все базується на взаємозв"язку енергії людини та енергії всеввіту. В атомі прихована сила-силенна енергії. Якщо людина виходить на рівень розуміння природи енергії, то вона може витягувати енергію з простору, і трансформувати в будь-які елементи.

До речі, так як в Тібеті холодно, з допомогою пранаям, контролю прани та енергії люди практикували так звану практику туммо, практику внутрішнього жару.

Проводяться екзамени в монастирях по цій практиці таким чином - на морозі на голе тіло монаха кладуть мокрі рушники, він розганяэ внутрішній жар , і рушники починають парувати та висихають. :)

Йогіни при цьому носили звичайний лляний одяг на морозі та вітрі Гімалаїв.

От би нам так, освоїти туммо та чудлен, і за отоплення та харчування платити не треба. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

э,погодьте,одно дело постить,тем самым разгружая организм от постоянной плотной кормежки,и другое - делать из этого культ,типа все пи.. а я дартаньян,потому что жалею тварынок.

не путайте понятия.

имхо

и про Тибет.Если я не ошибаюсь - мы в Украине.

Что немного как бэ не в тех краях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

э,погодьте,одно дело постить и другое - делать из этого культ

не путайте понятия.

имхо

Суть була в словах: компанія, Кораблик і т.п., голодний :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От би нам так, освоїти туммо та чудлен, і за отоплення та харчування платити не треба.

поки освоїмо то вже отоплення і харчування буде якось побоку)))

э,погодьте,одно дело постить,тем самым разгружая организм от постоянной плотной кормежки,и другое - делать из этого культ,типа все пи.. а я дартаньян,потому что жалею тварынок.

не путайте понятия.

"постити", як це ще називають, а насправді просто час від часу розвантажувати організм - це одне.

а все життя хавати травку і корінці - то інше.

так що ніхто нічого не путає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"постити", як це ще називають, а насправді просто час від часу розвантажувати організм - це одне.

- а как вы расслабляетесь?

- а я не напрягаюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

э,погодьте,одно дело постить,тем самым разгружая организм от постоянной плотной кормежки,и другое - делать из этого культ,типа все пи.. а я дартаньян,потому что жалею тварынок.

не путайте понятия.

имхо

У тебе надто бурхлива фантазія.

Де ти побачив, щоб з цього робили культ чи хтось засуджував м'ясоїдів і вихваляв вегетаріанців?

я вот читаю и думаю:в этой теме кто то кому то чего то докажет ?или все просто перессорятся.

Аналогічно. Хто тут свариться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk, щоб легше сприймати getto достатньо глянути на його статус. Дійсність і слова не часто пересікаються:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо постоїш в позі зю цілий день на городі, чи викопаєш куб землі, чи викосиш пару соток трави, чи вислухаєш пару десятків дзвінків (клієнтів, пацієнтів, абонентів та інших елементів), то одною праною і асаною ситий не будеш, а з холєри, так жерти хочеться, що капєц. Мусово кусень мяса заточити, бо спалюється тьма калорій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а ше коли злий, як чортяка з роботи прискачеш, хочеться максимум когось прикакошити, ну, а мінімум відбивну з пивком заточити:closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо постоїш в позі зю цілий день на городі, чи викопаєш куб землі, чи викосиш пару соток трави, чи вислухаєш пару десятків дзвінків (клієнтів, пацієнтів, абонентів та інших елементів), то одною праною і асаною ситий не будеш, а з холєри, так жерти хочеться, що капєц. Мусово кусень мяса заточити, бо спалюється тьма калорій.

Від мяса ситіст ьз"являеться але калорій там не так і багато))

Десь читав що на перетравлення мяса йде більше енергії ніж з нього достається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...