Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В організмі людини 24 основні амінокислоти, 8 з яких незамінні і 5 з тих незамінних знаходяться в тваринному м'ясі.

І ще цікавить, як називаються зуби, які по рахунку треті?

Ці, так звані, "незамінні" амінокислоти в достатній кількості містяться в молоці, бобових та злакових рослинах.

Не важливо як вони називаються, а важливо те, що у м'ясоїдних тварин ці зуби значно масивніші і сильніші за інші, а у людини практично не виділяються.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Одна з причин, через які люди стають вегетеріанцями - це запобігання вбивствам тварин заради їжі. Так от, вони ж їдять рослини і т.д., це теж жива природа, яка заслуговує на життя не менше тварин... Оце мене найбільше цікавить, як так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сире м'ясо теж нормально смакує, наприклад татар. А сало?, ммммм яка смакота! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В організмі людини 24 основні амінокислоти, 8 з яких незамінні і 5 з тих незамінних знаходяться в тваринному м'ясі.

І ще цікавить, як називаються зуби, які по рахунку треті?

Ці, так звані, "незамінні" амінокислоти в достатній кількості містяться в молоці, бобових та злакових рослинах.

Не важливо як вони називаються, а важливо те, що у м'ясоїдних тварин ці зуби значно масивніші і сильніші за інші, а у людини практично не виділяються.

Ці 5 амінокислот знаходяться тільки в м'ясі і в рослинах їх бути не може.

Або мої викладачі фізіології неуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще цікавить, як називаються зуби, які по рахунку треті?

Різці?

Ікла

:blush:

одну букву вгадав)))

Колись люди бігали в шкірах.....цікаво як би вони вижили якби були вегетаріанцями :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці 5 амінокислот знаходяться тільки в м'ясі і в рослинах їх бути не може.

Або мої викладачі фізіології неуки.

Мабуть таки неуки :)

Вопреки распространённому заблуждению, для всех незаменимых аминокислот имеются растительные источники, среди которых можно особенно выделить зерновые и бобовые. Вплоть до конца XX века было распространено мнение, что растительная пища не может обеспечить человеческий организм необходимым количеством полноценного белка — в англоязычных ресурсах оно получило название «миф о белке» (англ. Protein Myth)

(ц) пєдівікія

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сире м'ясо теж нормально смакує, наприклад татар. А сало?, ммммм яка смакота! :ok2:

Тут про вегетаріанство говоримо...сало обговорюється в іншій темі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, коньяк, наприклад))

свіжим)

спробуєте - скажете, як воно :)

Классической закуской к коньку, почему-то, считается лимон. Этого я не мог понять никогда. Резкий кислый вкус лимона начисто перебивает весь аромат коньяка, приводя в шок вкусовые рецепторы языка. Лимон, как закуска, оправдан в единственном случае – если закусывать им отвратительное пойло. Но тогда возникает другой вопрос – а зачем эту дрянь вообще закусывать? То есть пить?

Обычай закусывать коньяк лимоном в России ввел император Николай II. Это увековечено даже в названии. Так закуска из долек лимона, посыпанных через одну сахаром и молотым кофе, называлась «Николашка», а на западе – «а ля Николя».

Самим французам идея закусывать коньяк, этот «Эликсир Богов» по выражению Виктора Гюго кажется кощунственной. Только исключительно в «чистом» виде можно уловить все оттенки вкуса, оценить аромат, познакомиться с характером, прочувствовать послевкусие. Именно во Франции принято употреблять коньяк в качестве дижестива, а подчеркнуть достоинства «эликсира богов» допускается только по правилам трех «с»: шоколадом (chocolat), кофе (cafe) и сигарой (cigare).

Рекомендуемая закуска к коньяку, с которой я лично полностью согласен – сыр. Хотя это субъективное мнение. Я, как Рокки из «Спасателей, вперед!» сыр обожаю и согласен на сырную закуску к любому напитку – от чая и кофе до текилы и коньяка. Разумеется, сыр к коньяку должно выбирать не слишком острый, пахучий, соленый, в общем, не такой, который будет перебивать вкус и аромат коньяка. В то время как, например, к водке, я как раз предпочитаю сыр с ярко выраженным вкусом и запахом. А к вину – так вообще овечью или козью брынзу, которые многие на дух не переносят.

Еще очень неплохо к коньяку подходят некислые фрукты: груши, персики, виноград. Красиво в хоре коньячных закусок звучат маслины и оливки. А вообще, чем лучше коньяк, тем меньше он нуждается в закуске.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично я поддерживаю вегетарианство всеми силами и убеждаю присутствующих не есть мяса. мне же больше достанется stongufsf.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина по природі м'ясоїд. Навіть, якщо ви не любите м'яса, його потрібно їсти з фізіологічної точки зору

Про фізіологію людини в порівнянні з м'ясоїдними, плодо- та травоїдними тваринами.

velo_1309883872.jpg

©

ну от нашо отой бред ? людина це всеядна тварина, типу як ведмiдь чи свиня, це те саме як вiдмiннiсть айфону вiд каменю,яке по приколу в iнетi бiгае

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, ти називаєш брєдом все, що не вписується в твою систему стереотипів?

І у свині і у ведмедя є яскраво виражені ікла, кишечник значно коротший, а шлунок значно більший ніж у людини.

Немає жодних підстав вважати людину всеїдною. Матінкою-природою вона створена саме як плодоїдна.

Інша справа - це здатність людського організму пристосовуватись. І люди змалку звикають до вживання м'яса, хоча це майже так само не природньо та не корисно як і вживання алкоголю чи паління тютюну.

Але це особиста справа кожного.

Оскільки табличка у вас викликає нездорові асоціації, я приведу більш розширену статтю: http://usama-mnemonikk.livejournal.com/27361.html

Ну і відео для розгрузки:

http://www.youtube.com/watch?v=R8531UOAAvQ

:)

ЗІ: сам я м'ясо їм :rolleyes:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я є молочна вегетаріанка все життя, від народження. Спочатку в малої були серйозні проблеми з травленням і часто аллергія, то м'ясного не можна було. Потім спробувала - і блюванула від відрази. А ще якось побувала на фестивалі вегетаріанської кухні та ведичної культури (Індія). Там показали документальний фільм про Мак Дональдси, дію м'яса на організм людини і як воно перетравлюється у кишечнику. Це на мене враження справило не аби яке. Ще там у фільмі показували китайську кухню, яка є найжорстокіша. Було, що з котика зірвали шкіру і кинули живим у чан з кип'ятком (

Знаю, що в нас у місті є чи то кафе, чи то столова, де готують індійські вегетарінські страви, але не знаю адресси. Може хто знає? Буду вдячна.

А хто бачив фільм "Земляне" про веганство?

І я б не сказала, що м'ясні страви дешевші від рослинних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще забула написати, що зараз пробую пранічне харчування по трохи. Цікава штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає жодних підстав вважати людину всеїдною.

OMG

Ок, я уточню.

З анатомічної точки зору, немає жодних підстав вважати людину всеїдною.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, я уточню.

З анатомічної точки зору, немає жодних підстав вважати людину всеїдною.

За деревами лісу не бачиш. Забудь про анатомію і скажи: люди всеїдні?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, ти називаєш брєдом все, що не вписується в твою систему стереотипів?

І у свині і у ведмедя є яскраво виражені ікла, кишечник значно коротший, а шлунок значно більший ніж у людини.

Немає жодних підстав вважати людину всеїдною. Матінкою-природою вона створена саме як плодоїдна.

Інша справа - це здатність людського організму пристосовуватись. І люди змалку звикають до вживання м'яса, хоча це майже так само не природньо та не корисно як і вживання алкоголю чи паління тютюну.

Але це особиста справа кожного.

Оскільки табличка у вас викликає нездорові асоціації, я приведу більш розширену статтю: http://usama-mnemonikk.livejournal.com/27361.html

Ну і відео для розгрузки:

http://www.youtube.com/watch?v=R8531UOAAvQ

:)

ЗІ: сам я м'ясо їм :rolleyes:

от блiн, що ж мене дурня чотири роки в рожищенському зооветеринарному технiкумi вчили,що свиня максимально наближена по органiзмовi до людини :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За деревами лісу не бачиш. Забудь про анатомію і скажи люди всеїдні?

Люди їдять все. В тому числі і м'ясо. Хоча наш організм до цього пристосований не найкращим чином.

І вживання м'яса нам не йде на користь. Ті люди, які м'яса не вживають, переважно, мають значно краще здоров'я за інших.

Все, засинаю, помилково натиснув кнопку "Thank" замість "Відповісти"...

MANJAK11, я з задоволенням розгляну твої аргументи. Але те, що тебе так вчили, це ще не аргумент :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще забула написати, що зараз пробую пранічне харчування по трохи. Цікава штука.

Бажано недалеким і дуже лінивим користувачам (таким як я) зразу коротку ремарочку вписувати. А то набір матюків, а гуглити лінь.

Мені особисто фіолетово хто що їсть. Головне шоб не перетворювали то в культ або пафос. А то, знаєте, попадеться чудо за столом і починає нявкати про те які всі тут за столом кулінарні деграданти, одне воно розумне.

Не подобається - жуй хоть траву скошену в повний місяць і скроплену ранковою росою, але поважай право других харчуватись за стандартними канонами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті люди, які м'яса не вживають, переважно, мають значно краще здоров'я за інших.

Вегетаріанці просто більш завернуті на своєму здоров'ї, тому й здоровіші. Це статистика, але не аргумент. Також вегетаріанством переважно "хворіють" люди освідчені і забезпечені (не бідні). Важко знайти вегетаріанця в трущобах або неписьменного вегетаріанця.

п.с. Чи був в історії людства нормальний, з точки зору вегетаріанців, період, коли людство не гробило себе м'ясом? Ну там в бронзовому віці чи ще коли? Якщо ніколи такого не було, якщо людина завжди, від початку свого існування їла м'ясо, то як можна говорити про те що ми не всеїдні?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...