Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

На скільки я знаю на феміді давно вже 100грн, 60грн пів дня. 60 грн за день це в Цибульського, трохі далі від шепельських ставків.

а як бути з цим?

Умови рибалки :

1. Вхід та в'їзд на територію господарства здійснюється тільки зі сторони дамби, через пропускний пункт, а також після придбання разового квитка і підпису в журналі за дотримання правил поведінки на території господарства.

Особа, яка підписалася в журналі являється старшим і несе повну матеріальну відповідальність, відповідно правил, за групу людей які прибули з ним на відпочинок.

Автомобіль рибалки може находитись в секторі (або поруч) весь період рибальства. Дозволяється встановлення туристичного обладнання (палатки, навіси, зонти і т.п.), а також розведення багаття в спеціально відведених місцях.

2. Любительське рибальство здійснюється в світлу пору доби (з 4.00 до 22.00 год.). Оплата проводиться у відповідності з встановленими правилами при в'їзді в сектор.

Вартість послуг

Понеділок – неділя 100,00 грн.

Після обіду (з 14.00 до 22.00 год.) з рибалки 60,00 грн.

Одноразове бронювання (з 4.00 до 10.00 наступного дня) 30,00 грн.

Бронювання до 3-х днів 80,00 грн./день

Бронювання 3-х днів і більше 100 грн./день

Вилов особин коропа, товстолоба, амура – вагою понад 3 кг випускається у водойму або оплачуються за кожен кг ваги рибини 40,00 грн./кг

Риболовля спінінгом (щука, окунь) 50,00 грн.

Риболовля спінінгом після обіду (щука, окунь) 30 грн.

3. Кожен рибалка-аматор, прибувши в господарство, зобов’язаний при собі мати:

3.1. Документ, який засвідчує особу для реєстрації в журналі. Гроші в сумі на оплату разового квитка (один квиток на одного рибалку). Вартість квитка може змінюватись і встановлюватись господарством. Сім'я (чоловік, дружина, діти віком до 12 років) купують один рибальський квиток.

Учасники ВВВ та інваліди 1 групи – сплачують 50 % від вартості квитка але додатково оплата за рибу, а також інвентаря – повна вартість.

3.2. Вартість квитка складає - 100,00 грн., після 14.00 год. – 60,00 грн. Карась, щука, окунь, плітка – можуть забиратися рибалкою без обмежень. Норма відлова коропа, товстолоба, амура – 5 кг. Додаткова вага вказаної риби проплачується по 35,00 грн/кг.

3.3. Кожен відпочиваючий, в кінці рибалки, у випадку підозри зобов’язаний надати (по вимозі контролера) для огляду свої особисті речі або авто. В кінці відпочинку рибалки зобов’язані здати взятий на прокат інвентар. У випадку пошкодження клієнт несе матеріальну відповідальність і відшкодовує 100% вартості пошкодженої речі.

4. Рибальство здійснюється на любительські снасті, оснащені одним гачком.

4.1. На основі відловлювального квитка в секторах дозволено встановлювати до 4-х снастей з одним гачком кожна.

4.2. Додаткові снасті оплачуються по 50,00 грн. за кожну.

5. Риболовля без карпового мата заборонена. Його можна взяти на прокат в охорони водойми при заїзді і повернути після закінчення рибальства.

6. За умертвіння великої риби (короп, товстолоб, амур) або навмисне нанесення їй пошкоджень, з рибалки стягується штраф в розрахункові 200,00 грн. за кожний кг ваги рибини.

7. Прикормлювання (приважування) риби проводиться з берега.

8. Риба під час риболовлі і до зважування повинна знаходитись в живому вигляді (короп, товстолоб, амур).

9. Бажаючі приготувати рибу для використання в їжу на водоймі, повинні запросити представників господарства для зважування риби і розрахункові за неї.

10. При ночівлі на водоймі, знаряддя лову риби повинні бути вийняті з водойми.

11. Під час всього періоду перебування на водоймі, забороняється надмірно шуміти, голосно слухати музику, а в нічний час світити на воду фарами автомобіля.

12. Місце після рибальства повинно лишатися прибраним і чистим. Сміття складається у спеціально встановлені баки.

13. ЗАБОРОНИ:

а) рибальство без разового квитка;

б) порушення екологічного стану і балансу та території господарства (полювання на звіра та водоплавну птицю, норку, ондатру, встановлення капканів, миття і прибирання транспортних засобів);

в) купання, вилов риби і раків руками і іншими знаряддями;

г) порушення правил – лишається вилову і права на подальшу рибну ловлю на весь період існування господарства, а також обкладається штрафом в розмірі 5 базових величин за кожну вкрадену рибу.

д) заходити в воду для рибної ловлі вище колін;

е) рибальство в карпових секторах без погодження з адміністрацією водойми;

є) зберігання риби в металевих садках.

14. Бонус 5,10,15,20,30 риболовля – 50 % від вартості. Після 30-ї риболовлі рибалка отримує посвідчення "Почесного рибалки" і продовжує рибалити безкоштовно до кінця поточного року.

це ж, начебто, ставок Цибульського :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Також би не проти, десь виїхати в будні, коли немає того гулу, й п'яних морд. Маю транспорт 8-ми містний

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

запрошую на нічну рибалку 17.11.2 в наживку поденку гарантую ,районі крупи доїзд тільки велосипел\доп або позашляховиком тел 0099-332=0172

тільки на вихідні

Змінено користувачем bulchyk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>ПОРЕКОМЕНДУВАТИ УЛВОИСТЕ МІСЦЕ МОЖУ І НЕ ОДНЕ ЩО ЩОСЬ ВПІЙМАЄМО - НЕГАРАНТУЮ МІНЯЄТЬСЯ РІВЕНЬ ВОДИ .МИНУЛУ НЕДІЛЮ 2.3 КГ ТЕЛ 099 335 01 72 ГУСТЕРА ПЛОТВА .ПІБ\ДУСТ

Змінено користувачем bulchyk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за кілограмами не ганяюсь . знаю , що вночі бере миньок(вже ловив),марена. цікавило,яка ще риба активна зараз вночі? чи потрібно кормити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місце-Крупа на проти Боратина

Для мене спіймана риба не головне, сам процес рибалки

Ловлю принципово без прикормки, шукаю місце де стоїть риба.

На нічну рибалку поїду , якщо буде

однодумець- фанат самі розумієте чому (вже зазаз -1 на вулиці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

джигувати на Стир. Чим більше бажаючих, тим дальше можна поїхати, щоб дешевше було!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запрошую на нічну рибалку 17.11.2 в наживку поденку гарантую ,районі крупи доїзд тільки велосипел\доп або позашляховиком тел 0099-332=0172

тільки на вихідні

була рибалка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запрошую на нічну рибалку 17.11.2 в наживку поденку гарантую ,районі крупи доїзд тільки велосипел\доп або позашляховиком тел 0099-332=0172

тільки на вихідні

була рибалка?

Рибалка була правда не нічна в неділю зранку, рівень води як я писав знову впав приблизно на 60-80 см

, тому вирішив сісти зразу на ямі. Покльвки були не скучав,але дуже в'ялі , виловлений всього один риб.Порівняно з минулими вихідними можна сказати майже нічого. Надіюсь ще до снігу порибачу

post-6140-0-02176900-1353409157_thumb.jp

Змінено користувачем bulchyk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Весна, на носі літо! рибка ловиться... може хтось на тижні кудась їде? зіставив би компанію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую їхати десь в четвер, можливо в п'ятницю. В машині є 3 вільних місця. Куди саме буду їхати ще не вирішив. Хочу спробувати в Чаруків. Хто бажає скласти компанію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Хочу їхати сьогодні на ніч чи завтра рано, з місцем ще не вирішив, місця в авто вистачає, їду сам. Хто хоче скласти компанію набирайте 0509950004 або 0934672112

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Пропоную в даній темі писати хто може взяти на рибалку, а також бажаючі!

Тобто тема для пошуку компанії! :)

Славік мій ном 0951523589

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...