Перейти до змісту

Продам


Penja78

Рекомендовані повідомлення

Продам велосипед Контененталь крос-кантрі,начинка Алівіо.Катався два сезони.Якщо зацікавить скину фотку.Ціна 2500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам велосипед Контененталь крос-кантрі,начинка Алівіо.Катався два сезони.Якщо зацікавить скину фотку.Ціна 2500 грн.

фото будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фото, детальний опис, ростовка рами, пробіг компонетів і вела вцілому і т.д.

Це я щоб лишній раз не апати. ))

Lexx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам велосипед Контененталь крос-кантрі,начинка Алівіо.Катався два сезони.Якщо зацікавить скину фотку.Ціна 2500 грн.

Друзі вибачте в кінці тижня буде вся інфа і фотки.А так можу сказати що пробіг приблизно десь 2000 тис. км.,просто два сезони не катався.Який іще опис я просто новачок.Вилка звичайна,рама алюмін.,фотки постараюсь зробити дуже детальні щоб не виникало питань,Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-12914-0-76549200-1308073573_thumb.j

Продам велосипед Контененталь крос-кантрі,начинка Алівіо.Катався два сезони.Якщо зацікавить скину фотку.Ціна 2500 грн.

Друзі вибачте в кінці тижня буде вся інфа і фотки.А так можу сказати що пробіг приблизно десь 2000 тис. км.,просто два сезони не катався.Який іще опис я просто новачок.Вилка звичайна,рама алюмін.,фотки постараюсь зробити дуже детальні щоб не виникало питань,Дякую за увагу.

Ловіть фото

post-12914-0-53180400-1308073633_thumb.j

post-12914-0-98861700-1308073665_thumb.j

post-12914-0-63911600-1308073715_thumb.j

post-12914-0-09110400-1308073803_thumb.j

post-12914-0-97333800-1308073851_thumb.j

post-12914-0-76157400-1308073907_thumb.j

post-12914-0-80602200-1308074093_thumb.j

post-12914-0-68639300-1308074153_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ростовка яка? заміряй рулеткою від центру каретки(квадрат до якого кріпиться шатун/педаль) до кінця підсидільної труби.

або свій ріст напиши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ростовка яка? заміряй рулеткою від центру каретки(квадрат до якого кріпиться шатун/педаль) до кінця підсидільної труби.

або свій ріст напиши.

Не вкурсі технічних термінів (розтовка якщо правельно заміряв 45 см.,мій зріст 1.67.А що це дає???Саме краще попробувати їхати я так думаю,люди пробували на ньому проїхатись,то казали що накат вообще бомба,хоча зараз і сам це відчуваю.

А!! забувся вказати причину продажу.Хочу вела з 28 колесами ну і по класу як мій,або обиіняю після огляду спеціаліста.

ростовка яка? заміряй рулеткою від центру каретки(квадрат до якого кріпиться шатун/педаль) до кінця підсидільної труби.

або свій ріст напиши.

Не вкурсі технічних термінів (розтовка якщо правельно заміряв 45 см.,мій зріст 1.67.А що це дає???Саме краще попробувати їхати я так думаю,люди пробували на ньому проїхатись,то казали що накат вообще бомба,хоча зараз і сам це відчуваю.

А!! забувся вказати причину продажу.Хочу вела з 28 колесами ну і по класу як мій,або обиіняю після огляду спеціаліста.

А саме раще якщо дійсно цікавить можемо стрелканутись і по ходу все вияснеться.Можу залишити номер телефона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давай номер в приват, а там будем бачили

Як це зробити?Я без понятія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давай номер в приват, а там будем бачили

Як це зробити?Я без понятія

Знизу під аватаркою є такі ніби-то ярлички. Другий зліва - "отправить сообщение" - це і є так званий "приват".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 3 тижня потому...

Ну що народ такий класний вел нікому не потрібний?????

Проданий!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!smile-zachot.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що народ такий класний вел нікому не потрібний?????

Знову на продажі клієнти не зрузумілі попались блін.Так що вперед народ !!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Поміняна задня втулка на SLX паралакс Японія.Покришки на Кенда слік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поміняна задня втулка на SLX паралакс Японія.Покришки на Кенда слік.

ну і фото в темку перезалийте, бо ті вже не відкриваються!

(чи то тільки в мене не відкриваються фото?)

Не знаю в чому в тебе причина не відкривання фоток,я сам тільки що перевіряв все відкривається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...