• Announcements

• kmd

Святкування  11 рочків board.lutsk.ua aka Велика Бордовка :)   02/04/16

Святкування  11 рочків board.lutsk.ua aka Велика Бордовка   Бордовка планується 26.02.2016  в малому залі бару Оболонь (Жаба) або в  Хмельницькому на 18:00     200 грн з людини Номер картафки 5168 7555 0203 4602       Також в рамках бордовки пройде щорічна развлєкуха! Китайський Новий Рік на Бордовці 2016!        

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ansichtskarte

Іноземна реєстрація авто

15 posts in this topic

Доброго дня.

Машина зареєстрована у ЄС (Литва). Зателефонував на митний пост "Луцьк" і мені сказали, що потрібно раз у 2 тижні виїжджати за межі України.

Це може бути і Білорусь.

Хто має таку ж проблему і поділиться досвідом? хто куди їздить (Устилуг, Ягодин, Білорусь)?

Дякую.

0

загрузка...

було ж раз в 3 місяці(

0

На auto.ria.ua неодноразово бачив повідомлення, де продають автомобілі на польській реєстрації і пише, що зроблені всі документи, щоб можна було експлуатувати автомобіль в нас. Пропонують вписати в техпаспорт.

Детальніше що до чого й як - не знаю. Вроді як люди роблять вид на проживання, стають на консульский облік... По форумах пишуть, що треба хоча б один раз на 2 місяці перетинати кордон.

0

був вчора на митнаці сказали, що тепер раз на 2 місяці потрібно перетнути кордон.

розказали, що можна поставити на тимчасову реєстрацію на рік і їздити по Україні без виїзду. але то ще МРЕО потрібно підключати - геморойно. а коли виїжджати - то знову їхати на Ягодин, потім МРЕО і тоді назад отримуєш свої ЄС номера.

краще на литовських їздити...

0

Можна детальніше? На кого оформлений автомобіль в Литві? На тебе чи іншу людину?

Скільки часу можна їздити по Україні? Скільки завгодно, аби лиш кожні 2 місяці виїзджати за кордон?

Поки нові зміни не внесуть в законодавство?

0

Також цікавить дане питання, щодо авто, яке зареєстроване в Польщі. На auto.ria.ua пишуть, шо авто можна експлотувати по Україні з польскими номерами. І документи на це є.

Зв'язався з одним із власників такіх авто, мені сказали що все легально, і потрібно продовжувати один раз в рік візу, що буде коштувати 75 євро. Незнаю, на скільки то правда. Хто знає - поясніть будь-ласка.

0

ПДР:

29.2. Транспортний засіб, що перебуває в міжнародному русі на території України більше двох місяців, повинен бути тимчасово зареєстрований у Державтоінспекції, крім транспортних засобів, що належать іноземним громадянам та особам без громадянства, які перебувають в Україні на відпочинку чи лікуванні за відповідними путівками або іншими документами на визначений органами Держмитслужби термін.

0

Мені казали ось таке: потрібно тимчасову прописку в польщі і мати і щороку поновляти візу (75 євро). І можна їздити

Хто що знає?

0

Знакомый ездит на гольфике на польских номерах, кроме того, что он вписан в техпаспорт, у него есть карта побуту, где вписан адрес его проживания в Польше и место работы, а в паспорте печать про консульский учёт в Польше, все остальные варианты езды по Украине на польских номерах - незаконны.

0

Йому доводиться перетинати кордон кожні 2 місяці?

0

Уточню, но он и так каждую неделю в Варшаву метается

0

Можна детальніше? На кого оформлений автомобіль в Литві? На тебе чи іншу людину?

Скільки часу можна їздити по Україні? Скільки завгодно, аби лиш кожні 2 місяці виїзджати за кордон?

Поки нові зміни не внесуть в законодавство?

[/quote

Власником автомобіля я моя дружина, громадянка Литовської Республіки. я маю вид на проживання ЛР та вписаний у техпаспорт.

Їздити по території без реєстрації можна 2 місяці. потім потрібно не просто виїхати за межі України, а перетнути кордон іншої країни. кажу з досвіду неділі, коли не заїжджаючи у Білорусь одразу в'їхав в Україну, хоча на митному пості "Луцьк" і на митниці сказали, що можна розвернутись на українському кордоні і все. прийшлось на митниці за платити 100 грн. Як мені пояснили на митниці, то у випадку внесення мене у техпаспорт не є підставою їздити мені без дружини по Україні. хоча у МРЕО сказали, що можу.

є другий варіант: зареєструвати авто на митниці, потім поїхати у МРЕО, там видадуть тимчасові українські номера і на них їздити можна рік. проте не знаю чи можна виїжджати з ними за кордон.

0

Виїзджати за кордон можна, але мороки багато. Вроді як для початку треба їхати, наприклад в Ягодин, там брати якісь папери, потім повертатися в МРЕО, вони видадуть назад старі номера, на старих номера їдеш за кордон, повертаєшся, знову їдеш в МРЕВ і міняєш закордонні номера на наші українські. При кожному виїзді процедура повторюється.

0

є другий варіант: зареєструвати авто на митниці, потім поїхати у МРЕО, там видадуть тимчасові українські номера і на них їздити можна рік. проте не знаю чи можна виїжджати з ними за кордон.

А потім коли рік закінчиться що робити?

Наскільки дорого зареєструвати авто на митниці і взяти тимчасові українські номера?

0

Тема цікава але якщо підключати МРЕО то попандос по грошах великий буде- там в них то бланків немає то начальник каже "ШО БУДЕМ ДЕЛАТЬ" і дивиться на тебе баранячими очима щоб хабар дав...

Наскільки мені відома то самий простий і надійний спосіб без МРЕО - віза(робоча)+ адреса по якій мешкаєш за кордоном+ вписка в техпаспорт (або путівний лист з кантори на якій нібито працюєш). Так принаймні на закарпаті роблять.

0