Перейти до змісту

шроты Луцка


dimmon

Рекомендовані повідомлення

я вам скажу одне - звоните на шрот запитуете якусь пластмаску, там вона буде коштувати 100-300 грн. в залежності від року машини , але зареєструвавшись на форумі відповідного авто ця ціна падає тричі. навожу простий результат. мені треба дверні замки на БМВ Е 39 вони на Глушець коштують 100грн. 1 шт. я на форумі взяв 4шт. за 200грн., є правда на світі з шротами чи це просто гонять нереальні ціни коли за гофру яка нова коштує 10$ оригінал вони просять за б/у 150 грн. Обдумайте перед тим як брати щось на шроті , сам туди не їзджу років з 5, і краще почекаю відправку по Новій почті чим маю переплачувати втричі.Це моя власне думка, а вам вирішувати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вам скажу одне - звоните на шрот запитуете якусь пластмаску, там вона буде коштувати 100-300 грн. в залежності від року машини , але зареєструвавшись на форумі відповідного авто ця ціна падає тричі. навожу простий результат. мені треба дверні замки на БМВ Е 39 вони на Глушець коштують 100грн. 1 шт. я на форумі взяв 4шт. за 200грн., є правда на світі з шротами чи це просто гонять нереальні ціни коли за гофру яка нова коштує 10$ оригінал вони просять за б/у 150 грн. Обдумайте перед тим як брати щось на шроті , сам туди не їзджу років з 5, і краще почекаю відправку по Новій почті чим маю переплачувати втричі.Це моя власне думка, а вам вирішувати.

Хто шукає - знайде. Ви шукали - Ви знайшли. Але чому не поставити питання від зворотнього?

Код деталі - A 163 330 08 07 (Мерседес МЛ 163, 2002р. Ричаг нижній) Ціна 6373 гривень. На шроті 800. А ричаг така річ, що за 10 років нічого їй не станеться. То як?

А прикладів можу навести массу - на Вашу ж БМВ двигун на розборці 1200-1600 у.о. А новий?

Нічого нікому не доводжу, але подоба справедливості повинна бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я двигун за 1600 ніколи не куплю. а куплю цілу машину за такі гроші і ще до того буду мати мозгі , проводку, все навісне. кузов здам на металолом верну зразу деякі гроші. а на рахунок того що шрочики з цінами заганяються даже зімною не спорте коли оригінальна гофра вартує 10$ а її мені продають за 150грн. б.у. то я заказав нову і почекаю 3 дня з доставкою і нехай вона в них на шроті там згниє!!!нехай спочатку озняйомляться з цінами а потім обдумують свої ціни. Люди не всі з далекого вбитого села ,є в кожній хаті нет і кожен реально знає ціни на з/ч.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніколи неможна спиратись на ціну по заводськомму коду - є куча електроних блоків які коштують нові від 500 до 1200 $ но на аукро ті з/ч коштують по 150 грн.або на емарктеті на країній випадок. на рахунок мерседеса- по в Юри на Мамсурова мона зробити за 150 грн. 1 ричаг , і там щей гарантію дадуть на 40 тис. це не реклама бо сам там робив свою БМВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніколи неможна спиратись на ціну по заводськомму коду - є куча електроних блоків які коштують нові від 500 до 1200 $ но на аукро ті з/ч коштують по 150 грн.або на емарктеті на країній випадок. на рахунок мерседеса- по в Юри на Мамсурова мона зробити за 150 грн. 1 ричаг , і там щей гарантію дадуть на 40 тис. це не реклама бо сам там робив свою БМВ

Мерседес просто для прикладу. Цікаво, як зробити погнутий після ДТП ричаг?

Вам та гофра просто жити не дає))) Сприймайте простіше)) Он - на Володимирську заїдьте, там ціноутворення ого-го))) І те, що на шротах заганяються з цінами - я з Вами не погоджуся, Ви ще просто не стикалися з моментом, коли треба вже, ціна на нове захмарна та й то, під замовлення, через кілька днів. ІМХО.

П.С. Я чомусь думав, що у Вас Е39. На Е34 двигун значно дешевше. Якщо ж у Вас Е39...Готовий за 1600 купити у Вас 3-4 штуки.До того ж +100$ за кожне авто з мене. Підходить?

П.П.С. Я про електроніку не говорю, хоча є такі блоки, які і на Аукро коштують або великі гроші, або їх просто нема де знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібні болти колісні діаметр 12 різьба 1,5 довжина 4см.хто підкаже,де взяти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Куплю молдінг правої роздвижної дверки на Opel Vivaro або поміняю на лівий молдінг. Тел. 0632276417

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібні болти колісні діаметр 12 різьба 1,5 довжина 4см.хто підкаже,де взяти?

Бачив такі в магазні "гайки, болти і т.д." на Окружній (в тому ж приміщенні, що й "БУСМаркет").

Можна ще глянути в магазині да розі Дубнівська-Задворецька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Посты пропадают)) Глюк??? Нужна разборка полуприцепов к грузовым автомобилям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Кришка бензобака рено кенго де дешевше буде її придбати?

Може хтось стикався

post-19915-0-86535500-1354434813_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куплю указанное на фото стекло к Ford sierra 1987г.в.

post-16414-0-64050400-1350732230_thumb.j

в рівному шрот на форди.

знайомий там підібрав собі дзеркальце да скло бокове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куплю оригинальную радио-антенну на Opel Combo от 2001 года, и джойстик управления электро-зеркалами.

Или гду в Луцке есть на разборку Opel Combo от 2001 года?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ підкажіть де знайти шроти по розборках мерсів або форуми шоб замовити по Новій почті

шукаю до Мерседес 190 капот, передній бампер, задне скло!!!!!! :0163:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібен штекер до датчика зовнішньої температури на Chevrolet, аналогічні стоять в Opel, Saab

фото самого датчика:

2550.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібен штекер до датчика зовнішньої температури на Chevrolet, аналогічні стоять в Opel, Saab

фото самого датчика:

2550.jpg

Маю кілька Шевролі в розборі - але датчика температури на них не пригадую...Хіба просто GM-івську фішку таку підібрати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні був на шроті в Обарові (0671915327)по фордах. Враження двоякі. З одного боку знайшов необхідну деталь (асортимент дуже великий), з іншого боку ціни , як на мене, мали би бути нижчими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

шановні форумчани звертаюсь до Вас за допомогою!!! підскажіть де на Волині можна здати на шрот форд мондео 1998р випуску, 1,8 дізєль, універсал, синій колір, на ходу, в хорошому стані, польська реєстрація і номера!!!

ДЯКУЮ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь-ласка де можуть бути запчастини до славути (передній бампер, капот, крило, фари)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь-ласка де можуть бути запчастини до славути (передній бампер, капот, крило, фари)

Якщо нові, то дешевше можна було купити в автомагазині по дорозі на с.Підгайці (з лівої сторони).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь-ласка де можуть бути запчастини до славути (передній бампер, капот, крило, фари)

Якщо нові, то дешевше можна було купити в автомагазині по дорозі на с.Підгайці (з лівої сторони).

А телефон випадково не маєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...