Перейти до змісту

Луцьк-Львів. Хто кудою їде?


bogdan

Рекомендовані повідомлення

весь асфальт пішов на частку траси Київ-Чоп у Львівській обл. Хай но в нас відновлять роботи по трасі Варшава-Київ, тоді плакали і наші дороги :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 322
  • Створено
  • Остання відповідь

Gendruk той участок я знаю :) Від Нововолинська тепер така сама ситуація

, хоча минулого року дам дорога була ще досить непагана...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди їздив через Горохів-Радехів, але як останнього разу влетів в яму, що аж диск погнув (слава Богу що не спустило колесо) то вирішив назад повертатися через Дубно. Траса дійсно шикарна в порівнянні з попередньою, от тільки ДАЙців багато. І дорога іде через багато населених пунктів, де обмеження швидкості 60км., тому в часі я зовсім не зекономив і крім того спіймали мене ДАЙці за перетин суцільної коли обганяв драпача-слимака (вліпили штраф 255грн.). От-так то невдало і зовсім не економно я проїхався тією трасою.

Тому краще напевно буду їздити через Горохів-Радехів, де також не розженешся, зате жодного ДАЙця не бачив скільки б не їздив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому в часі я зовсім не зекономив

навіть за таких обставин зекономив однозначно! якшо звичайно автівка не казьона :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Завтра треба їхати не знаю кудою.

Підскажіть люди, як там ситуація з дорогою на Львів через Горохів?

А то чув що вроді як трохи зробили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально пару моментів з ямами, а так усе залатане нормально. 90% дороги тримали 90-100км/год(бусом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора "пробно" вертався через Горохів (до того тільки через Дубно)

так от:

легковою машиною треба вважати на колії з асфальту - особливо якщо низький кліренс - можна зачепити днищем.

дорога до Луцьк-Горохів може бути, після Горохова і там аж до Кам янки - більше 80 не їхав, бо ніби і полатали, але не всюди і так-сяк..

загалом, їхати вже можна - краще чим було взимку, коли я знімав оце відео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паро тижнів тому на Закарпаття мотом, то до Львова через Горохів-Радехів поїхав. як і вище було сказано шо дорога гівно, не варто взагалі туди їхати і то небезпечно не тільки для техніки, нервів а й здоровя в цілому!!! зустрічалися такі ями шоб якби в неї вскочити то можна частину залізяки там і оставити... може там в тих ямах партизани ховаються...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив минулого четверга через Горохів. Дорогу полатали, хоча місцями ями всеодно остались. Порівняно з тим, що було, то небо і земля. Не бачу смислу їхати через Дубно (в дві сторони лишніх 150 км). Майже всю дорогу можна тримати 100, місцями 60-80км/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Товарисчи, какие там последние новости с автобана Луцк-Львов??? Как дорожка? Подскажите плиз, а то завтра ехать, а я не наю шо делать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Masik, а не хочеш післязавтра проїхатись - підсів би до тебе (мені теж тре туди-назад)? :)

Луцк-Ровно опробую в 20-х числах. Однако, один товарищ говорил, что неплохо: где-то в районе Клевани разгонялся на прямой до 130-140. (Это он так учил меня "не гонять"!-)

тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я подневольный в этом вопросе, нужно товар завтра доставить и я вынужден ехать завтра!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю їхав зі Львова. У порівнянні з березнем стан дороги помітно кращий. Принаймі автобус по обочині не їхав (як було у березні). Деякі ділянки грубовато поремонтували. Є 4-5 невеликих ділянок (по кілька десятків метрів), де треба пригальмувати.

А так, як на мене, їхати можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приехал! Ситуация следующая: в общем ничего, ехать можно, есть действительно пару участков напряжных где нуна быть внимательным, а так ничё, дорога до Львова у меня заняла 2 часа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїхався на днях через Горохів, дорога зайняла менше 2-х годин. Назад поїду через Дубно. Хоть і довше, але набагато спокійніше. Мало того, що доводиться обминати гриби з асфальту висотою з табуретку, то ще й при обгоні попутні автомобілі різко кидаються вліво, обминаючи вибоїни. Кому не вистачає гострих відчуттів, може їхати через Горохів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Луцьк-Берестечко-Буськ-Львів, дайців і машин мало, але є пару ямblink.gif

"Декілька ям" - це дуже м"яко кажучи. Вчора їздив до Львова. Спочатку поїхав через Горохів. Дорога поганенька, вирішив повертатися назад через Лопатин-Берестечко-Демидівку, оскільки місяців 6 тому їхав цією дорогою і дорога справді була досить непоганою, машин теж було мало. Виїхав зі Львова на дубнівську трасу. Дорога чудова, звичайно, але багато автомобілів, обганяти дуже важко, багато фур. Доїхавши до повороту, звернув на Лопатин. І, думаючи, що там усе ок, втратив пильність і влетів в величезну, глибоку яму. Подумав, що це поодиноко буде, але ні далі ще гірше: ями ДУЖЕ глибокі є, є місця, де просто зупиняєшся і на першій передачі обїжджаєш майже по полю. Дорога до Лопатина - це ПОВНЕ ЛАЙНО. :mdr: Інакших слів не знаходжу. Згубив ковпак, тричі "жорстко" попадав в ями. Повторюсь, ями дуже глибокі, запросто можна не тільки колесо пробити, а авто взагалі вбити. Тим більше, що дорога трохи глухувата, допомогу будеш довго чекати. Ніколи, ніколи не їдьте цією дорогою! Альтернативи на Дубно я наразі не бачу. Як варіант вже їхати на Горохів. До Горохова дорога пристойна, ну а вже потім кілометрів 50 треба бути уважним. Але все одно, таких ям глибоких як на Лопатин я не зустрічав на ній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Але все одно, таких ям глибоких як на Лопатин я не зустрічав на ній.

Зате в сезон можна дешево купити чорниці :). По дорозі багато лісів, в яких місцеві збирають ягоди, гриби і продають на узбіччі :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порівнюючи з тим що було на початку весни, зараз дорога через Горохів, Радехів... - трасса. Вже нема сенсу їхати на Дубно, роблячи коло та марнуючи 1-ну годину. Доречі до Дубно дорога не краща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порівнюючи з тим що було на початку весни, зараз дорога через Горохів, Радехів... - трасса. Вже нема сенсу їхати на Дубно, роблячи коло та марнуючи 1-ну годину. Доречі до Дубно дорога не краща.

СТОП! Пожалуйста с этого места по-подробнее. Не далее как 5 дней назад - ехал мой знакомый .. сказал дорога ПРОСТО УЖАС. Вот теперь не знаю кому верить.... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їздю через Дубно..... і буду їздити надалі. До такого рівня горохівсько-радехівський напрямок ніколи не доведуть. А мені спокійніше і машина ціліша. Єдиний мінус- лишніх півгодини. Але комфорт і безпека того варті. імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вірте знайомому!

Рівно тиждень тому дорога з Радехова до К.Бузьої була, як після легкого бомбардування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...